2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ben kız istiyorum demeye korkuyordum Allahın gücüne gider diye
Hatta erkek hissediyordum
Ama bu ultrasondan sonra dedim bu kız.
Bu hafta fetal yaptıracağım ve en geç 10 güne öğreniciiizz
Fetali nerde yaptıracağına karar verdin mi canım çok dolandırıcı varmış amerikaya gçndermeyip gönderdik diyorlarmış

Fetali nerde yaptıracağına karar verdin mi canım çok dolandırıcı varmış amerikaya gçndermeyip gönderdik diyorlarmış
Aklımda 2 yer var hyatım
Biri gittiğim doktorun yönlendirdiği bir yer bizzat doktor aradı bizi söyledi
Bir de evimin yakınında bir lab var bugün oraya da uğradık.
İkiside sonuclara kendi bakıyor amerikaya yollamıyor zaten

İlki plus paketi satıyor
İkincisi standart paketi
Arada 1000 tl oynuyor

Ya bazen cahillik hakikaten mutluluk!
Plusu duyduğumuzdan beri şimdi de o mu olsa diyoruz halbuki diğerini yapacaktık direkt !
Anladı ki bu işin sonu yok

Canim benim yumurtlamadan 3 gün sonra çok çok azacik pembe birsey geldi peçeteye 1 defa, ve doxtinex hap kullanıyordum o ay (hamile kaldığım ay) daha 2. Hapimi içmiştim. Ben direk hapın yan etkisi oldugunu düşündüm. Çünkü o hap kullanılirken hamile kalinmaz diye biliyordum. Sonra araştırdım ve doxtinexsin kanama yapma gibi bir yan etkisi yoktu.
Adete 4 gün kala gebelik testim pozitif çıkınca onun yerleşme kanamasi olduğunu anladim.
Bazi bebekler erken yerleşiyor.

Ahahahah bende seviyorum dolgun gögüs bende 80 im şöyle bir beden büyüse mis gibi şimdiden dolgunlastı hoşuma gidiyo benimde inmesinler
Ben de 80dim su an kizimdaki emzirme sutyenlerini giyiyorum birden ağzıma girmeye basladi

Ay evet haklısın dolgunluk net şekilde var

Cok geçmiş olsun geçmiş gitmiş zaten elhamdülillah, yeni bebis saglikla hayirlica gelsin

Şuan 95 takıyorum bı kaç ay sonrasını düşünemiyorum başa belalar cidden bende verebilirim biraz

Ayy ne kadar güzel maşallah zor zamanları anlatmışsınız Rabbim Bi daha hiç Bi zorluk yaşatmasın sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah okuyunca çok duygulandım ve mutlu oldum

Güzel dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim kızım için çok mutlu oluyorum, iyice kesinleşsin öyle söyleyeceğim,o zamana kadar kendimi tutacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…