2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kızlar benim ki bu teoriye göre erkek mi oluyor yani😂

Eklentiler

• IMG_20220903_173456_1.jpg
    IMG_20220903_173456_1.jpg
    140,3 KB · Görüntüleme: 61
Kizlar benim hamileliğin başından beri göğüs ağrım vardi, bugün farkettim ki geçmiş, 9+2 gunluguz son kontrolde 4 gün öndeydi doktor öne çekelim satı dedi yani 10 haftaya yakın olabiliriz suan, korkmalimiyim, cok belirtili bi hamilelik gecirmiyorum ama goguslerim taş gibiydi geçmesi bi süre sonra normal mi, gayette rahattım belirtiye takılmıyordum ama bugün aniden farkedince bi korku geldi.
Ağrın yoktur ama dolgunluk vardır?
Mesela benimde o hassasiyeti gider gibi oldu ama dolgunluğu devamke😄
Keşke dolgun olmasa ben sevmiyorum büyük meme inek gibi olacak 🐮
Bende de yapmadı. Hatta düşününce o kadar az oldu ki iletişim. Yani bilmiyorum sizlere genel bir bilgilendirme vs yapıldı mı ama bende toplamda üç kere gittim randevuya, toplasanız beş dk sürmüştür bu üç randevunun tamamı. Olayın sıcağı sıcağına üzerine düşünmedim ama şimdi diyorum biraz daha bilgi verici bir görüşme olamaz mıydı diye. İlk gittiğimde karından bakıldı kese görünmedi, kan testi istedi, bazen görünmez bu değerde haftaya gel dedi. İkincisinde kese göründü, tamam normal, haftaya kalp atışına gel dedi. Üçüncüsünde de tamam haftasıyla uyumlu, rutin testler yapılsın dedi, test sonuçlarına normal dedi. Bilmiyorum pamuklara sarsın sarmalasın diye beklemiyordum da sanki biraz daha konuşsun, şöyle yap böyle yapma desin istemişim içten içe. Aman ne bileyim, bir sordunuz bin ah işittiniz gibi oldu, içimi döktüm😔

Hiç yanlız değilsin hayatım. Doktorlar hep böyle
Sormasan bişey dedikleri de yok, sorsan da çok sordun gibi tripler
Sağlıkçılara şiddet durumları yüzünden beğenmediğin bir noktayı söylemeye bile imtina ediyor insan. Doktorun nabzına göre şerbet verme usulüyle ekmeğimizin peşinde koşacağız mecbur 😄😄

üç yıl önce tiroid kanserini atlattım çok şükür artık geçti iyiyim, doktor hamile kalmanda sakınca yok demişti ama zor donemler gecirdigim icin cesaretim yoktu, tek cocukla kalmayi dusunuyordum, kizim bir kardesi olmasini cok istiyordu hatta son zamanlarda odasina gecip agliyordu, durdum düşündün neden cocuguma eziyet ediyorum iki kardes birbilerine destek olurlar dedim, bir kaç aydır deniyordum olmuyordu galiba kızımın duaları kabul oldu, şuan haberi yok oyun oynuyor 😇inşallah herkesin bebeği sağlıkla doğar,

Kızlar az önce verdiğiniz bilgiye göre ph benim 6 yani kız
Ama ultrason koycam lütfen bi yorun yapın 😃
Sonra size ben söylicem fikrimi cinsiyet konusunda
Kızz ya töbe yarabbim sanki elini başının altına koymuşta keyif yapıyo gibi çıkmış😂 ben bu teorilerden baştan beri hiç anlamadım ama hislerm erkek diyor, bu kadar keyifçi bi erkek olabilir gibi Sanki😆

Ağrın yoktur ama dolgunluk vardır?
Mesela benimde o hassasiyeti gider gibi oldu ama dolgunluğu devamke😄
Keşke dolgun olmasa ben sevmiyorum büyük meme inek gibi olacak 🐮

Hiç yanlız değilsin hayatım. Doktorlar hep böyle
Sormasan bişey dedikleri de yok, sorsan da çok sordun gibi tripler
Sağlıkçılara şiddet durumları yüzünden beğenmediğin bir noktayı söylemeye bile imtina ediyor insan. Doktorun nabzına göre şerbet verme usulüyle ekmeğimizin peşinde koşacağız mecbur 😄😄
Ya bu dolgunluk hiç geçmese bencede , normalde küçük göğüslym bayılıyorum hamilelk ve emzirme dönemine😜 azcık ele gelir oluyo mutlu oluyorum😎

üç yıl önce tiroid kanserini atlattım çok şükür artık geçti iyiyim, doktor hamile kalmanda sakınca yok demişti ama zor donemler gecirdigim icin cesaretim yoktu, tek cocukla kalmayi dusunuyordum, kizim bir kardesi olmasini cok istiyordu hatta son zamanlarda odasina gecip agliyordu, durdum düşündün neden cocuguma eziyet ediyorum iki kardes birbilerine destek olurlar dedim, bir kaç aydır deniyordum olmuyordu galiba kızımın duaları kabul oldu, şuan haberi yok oyun oynuyor 😇inşallah herkesin bebeği sağlıkla doğar,
Hayırlı olsun canım hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşAllah

harikasınız
Bebiş size şifa olsun, sefa olsun, nefes olsun 🌸
Kızz ya töbe yarabbim sanki elini başının altına koymuşta keyif yapıyo gibi çıkmış😂 ben bu teorilerden baştan beri hiç anlamadım ama hislerm erkek diyor, bu kadar keyifçi bi erkek olabilir gibi Sanki😆
Aaa bakış açına sağlık kız
Nasıl bi yorum hemen detaylı incelicem
Anası da çok keyifçi belki anasına çekmiş bi kızçedir 🫣
Ben kıza benzettim ya tasdik arıyorum herkesten 🤣🤣

Ya bu dolgunluk hiç geçmese bencede , normalde küçük göğüslym bayılıyorum hamilelk ve emzirme dönemine😜 azcık ele gelir oluyo mutlu oluyorum😎

Al senin olsun benim memintolar
Ben sevmiyorum valla
Kilolu gösteriyor insanı 🫣

Ben kilo alıp verdim sürekli kalcam tüm çatlak , bu catlaga meyilli olduğumu gösterir mi, annemde çatlak olmamış, bide içeriği tamamen doğal olsun istiyorum, direk Hindistan cevizi yağı fln sürsem etkili olur mu ki🤔
Baksana benim aldıgıma canım doğal bitkisel özlü

Eklentiler

• 06383D73-E0F1-4B9B-A02F-365B42AE691C.jpeg
    06383D73-E0F1-4B9B-A02F-365B42AE691C.jpeg
    49,6 KB · Görüntüleme: 22
Ahahahah bende seviyorum dolgun gögüs bende 80 im şöyle bir beden büyüse mis gibi😂😂 şimdiden dolgunlastı hoşuma gidiyo benimde inmesinler 😂😂😂

Kızlar cinsiyet tahmini ile ilgili yeni birşey öğrendim 😅 hamileyken idrar testi verdiğinizde ph seviyesi 7- 7.5 üzerindeyse erkek aşağıdaysa kız olma ihtimali var diyorlar tabi bu vajen ph da önemliymiş ama idrar phdada tutan çok olmuş denemekte fayda var 😅 Hatta bazı anneler erkek bebek sahibi olmak için ph seviyesi yüksek su içiyor diye biliyorum . Bilimsel olarakta açıklaması var . Daha önce anne olanlar yazarsa bizi bir aydınlatsın bakalım kimlerde tuttu 😅 benim kızımda ilk ph 7 çıkmış daha sonra hep 5-6 seviyelerinde Bu gebeliğim de ise 7.5 çıkmış bakalım sonuç ne olucak
Eğer doğruysa benim 3 ay önce dusugum olmuştu onda 6 çıkmış bu sefer yine 6 çıkmış

harikasınız
Bebiş size şifa olsun, sefa olsun, nefes olsun 🌸

Aaa bakış açına sağlık kız
Nasıl bi yorum hemen detaylı incelicem
Anası da çok keyifçi belki anasına çekmiş bi kızçedir 🫣
Ben kıza benzettim ya tasdik arıyorum herkesten 🤣🤣

Al senin olsun benim memintolar
Ben sevmiyorum valla
Kilolu gösteriyor insanı 🫣
Sağlıklı olsunlar canım grupta cogu kız istyo gibi ben dahil ama bi aysonra öğrenmeye başlıcaz😅 o memitolar evet az biraz olunca mutlu oluyorm ben🥰 dediğin gibi fazlası kilolu gösteryo, ama hiç olamayanlardan olunca ben iyi geldi bana😆

Bende Lierac aldım
Dünyanın en üşengeç insanı olarak 😃
Çünkü çok kolay emiliyormuş hemen giyinebiliyormuşsun.
Ben deodarantımın kurumasını bile bekleyemiyorum beni Lierac haklar dedim.
Ama başlamadım daha ya kaşıntı yok genişleme yok
3 aydan sonra diyor paketin üstünde

Sağlıklı olsunlar canım grupta cogu kız istyo gibi ben dahil ama bi aysonra öğrenmeye başlıcaz😅 o memitolar evet az biraz olunca mutlu oluyorm ben🥰 dediğin gibi fazlası kilolu gösteryo, ama hiç olamayanlardan olunca ben iyi geldi bana😆

Ben kız istiyorum demeye korkuyordum Allahın gücüne gider diye 🫣🫣
Hatta erkek hissediyordum
Ama bu ultrasondan sonra dedim bu kız.
Bu hafta fetal yaptıracağım ve en geç 10 güne öğreniciiizz 😃

X