2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Yaa kızlar. Ben ilk bebeğimi kaybettim şimdi bir şey olacak diye ödüm kopuyor bir türlü huzurla geçiremiyorum bu günlerimi. İki gündür bulantım yok bir şey mi oldu diye deliriyorum 🥺bu durumda olan var mı lütfen biri bir şey desin😔

Fetali nerde yaptıracağına karar verdin mi canım çok dolandırıcı varmış amerikaya gçndermeyip gönderdik diyorlarmış
Zaten artık amerikaya göndermiyorlar diye biliyorum. Hatta ben 2017 yılındaki hamileliğimde genoks firmasına yaptırmıştım. Ondada artım türkiye dede yapılabiliyor bu testler amerikaya göndermiyoruz demişlerdi

Yaa kızlar. Ben ilk bebeğimi kaybettim şimdi bir şey olacak diye ödüm kopuyor bir türlü huzurla geçiremiyorum bu günlerimi. İki gündür bulantım yok bir şey mi oldu diye deliriyorum 🥺bu durumda olan var mı lütfen biri bir şey desin😔
Ben hamileliğimi öğrendiğimden beri bulantım yok sadece uyku hali halsizlik ve ara sıra gelen kasık ağrısı oluyor o kadar bence endişe etmeyin benimde 2 kayıbım var sizi çok iyi anlıyorum ama her zaman iyi düşünün ve iyiyi çağırın herşey güzel olsun inşAllah 🤗😍

Bende de yapmadı. Hatta düşününce o kadar az oldu ki iletişim. Yani bilmiyorum sizlere genel bir bilgilendirme vs yapıldı mı ama bende toplamda üç kere gittim randevuya, toplasanız beş dk sürmüştür bu üç randevunun tamamı. Olayın sıcağı sıcağına üzerine düşünmedim ama şimdi diyorum biraz daha bilgi verici bir görüşme olamaz mıydı diye. İlk gittiğimde karından bakıldı kese görünmedi, kan testi istedi, bazen görünmez bu değerde haftaya gel dedi. İkincisinde kese göründü, tamam normal, haftaya kalp atışına gel dedi. Üçüncüsünde de tamam haftasıyla uyumlu, rutin testler yapılsın dedi, test sonuçlarına normal dedi. Bilmiyorum pamuklara sarsın sarmalasın diye beklemiyordum da sanki biraz daha konuşsun, şöyle yap böyle yapma desin istemişim içten içe. Aman ne bileyim, bir sordunuz bin ah işittiniz gibi oldu, içimi döktüm😔
Benimde aynı bir kere gittim eşimle birlikte girdik. Gebelik var dedim. Bakalım uzan dedi. Baktı evet dedi 2 sn sesi açtı duydun dmi dedi. Güzel dedi. 1 ay sonra tekrar gel dedi bitti. Hatta bana ne kadardır diye sordu bende yanlışlıkla 6+4 Ken, 6+3 dedim ultrason kağıdında da 6+3 yazıyor. Bende kendi kendime şey diyorum acaba bana sordu direk oraya mı yazdı. İlgisiz geldi bana da. Ayın 14 ünde başka bir doktordan randevu aldım Bi de onunla görüşmek istiyorum. İnşallah iyi birisi çıkar bu doktor

Selam kızlar umarım herkes iyidir

Bugün benim kontrolüm vardı, şükür her şey yolunda 🥰🥰
Artık fetal DNA testini araştıracağım bu haftaya 3 hafta sonra kan vermem vermem gerekiyor işlem için 🌈 umarım temizdir 🙏🏻

Maşallah canım 🧿
Neden 3 hafta sonra yaptırtıyorsun anlamadım?
Yaptırabileceğin hafta gelmiş

Ben hamileliğimi öğrendiğimden beri bulantım yok sadece uyku hali halsizlik ve ara sıra gelen kasık ağrısı oluyor o kadar bence endişe etmeyin benimde 2 kayıbım var sizi çok iyi anlıyorum ama her zaman iyi düşünün ve iyiyi çağırın herşey güzel olsun inşAllah 🤗😍
Ahh bazen düşünemiyorum gerçekten çok zor yaa😕

Kızlar iyi geceler. Beni hastaneye yatırdılar herhangi bir kanamam falan yok şükür bebeğin kalp atışları normal bebek sağ tarafta fakat benim böbreklerim tuttu dalın idrar yolu enfeksiyonunu hafife almayın banada bol bol dua edermişiz Bebişimle sağ Salim çıkalım 🙏
cok gecmis olsun canim. Rabbim acil sifalar versin dua edelim

Benim de iki gündür bulantım gitti. Anneme tedirginligimden soz ettim saçmalama dedi ben de anne sözü dinliyorum 😂

Benim de iki gündür bulantım gitti. Anneme tedirginligimden soz ettim saçmalama dedi ben de anne sözü dinliyorum 😂
Ben de benim niye belirtilerim yok bir şey mi var yoksa diyorum annem ablamlar daha ne istiyosun saçmalama diye kızıyolar 😁 az bi bulantı gibi bir şeyler oluyor aman neyse olmasın diyorum bu sefer . İnsan ne hissedeceğini ne düşüneceğini şaşırıyor valla iki kişilikli gibi hissediyorum bazen kendimi 😁

Maşallah canım 🧿
Neden 3 hafta sonra yaptırtıyorsun anlamadım?
Yaptırabileceğin hafta gelmiş
11. Haftanın bitiminde yapılıyor çünkğ öncesinde DNA materyali anne kanına yeteri kadar geçmediğinde yetersiz örnek diye sonuç alınabiliyormuş bu da risk ve stres..

Aklımda 2 yer var hyatım
Biri gittiğim doktorun yönlendirdiği bir yer bizzat doktor aradı bizi söyledi
Bir de evimin yakınında bir lab var bugün oraya da uğradık.
İkiside sonuclara kendi bakıyor amerikaya yollamıyor zaten

İlki plus paketi satıyor
İkincisi standart paketi
Arada 1000 tl oynuyor

Ya bazen cahillik hakikaten mutluluk!
Plusu duyduğumuzdan beri şimdi de o mu olsa diyoruz halbuki diğerini yapacaktık direkt !
Anladı ki bu işin sonu yok
Aaa ama yollayanı bulmak gerekiyor sanıyorum benn..

Kızlar kilo durumlarınız nasıl gidiyor benim iştah çok açık ve şimdiden tartılmaya korkuyorum
Ben kilo mu aldım,regli olmadığım için şişkinliğim mi var anlamadım. Midem şiş gibi aynı sizinde öyle mi? Sanki göbeğimde çıkıyor gibi geliyor, acaba bu normalinde her ay regli oluyorduk ya, şimdi olmadığımız için şişkinlik mi yapıyor? Ben çünkü düğün zamanımda regli olmamak için ilaç içmiştim o zamanda şişkinlik olmuştu gibi

Ben kilo mu aldım,regli olmadığım için şişkinliğim mi var anlamadım. Midem şiş gibi aynı sizinde öyle mi? Sanki göbeğimde çıkıyor gibi geliyor, acaba bu normalinde her ay regli oluyorduk ya, şimdi olmadığımız için şişkinlik mi yapıyor? Ben çünkü düğün zamanımda regli olmamak için ilaç içmiştim o zamanda şişkinlik olmuştu gibi
Evet evet benimde 3 gün kaldı regl gününe inanılmaz şiştim ağrım da başlayacak gibi.

X