2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Canım o bendede var uyanıuorum parmaklarımı hissetmiyorum resmen kitlenmiş uyusmaktan bende cok oluyo o

Günaydın kızlar kendi kendimi nazarladım herhalde hiçbir şey yok yiyorum bulantı yok derken güne bulantılar sayesinde banyoda başladım

Evet maalesef pespese geldi herkes. Hatta ben kirilmasinlar diye gelin tabi 2-3 gun dediğim insanlar 1 hafta geldi.
Neyse Allah çocuklarıma sağlık versin bisiy diyemiyorum

canım çok merak ettim eşinin ailesi nereli?
benim bildiğim doğu taraflarında gelinden çok hizmet beklerler, hamile falan dinlemezler..

merhaba canım
bugün tam 10+0'ım. Geçen hafta doktora gitmiştim herşey yolundaydı kese bebek vs ve 3 hafta sonra yani 12. haftada gel dedi. 14 eylüle denk geliyor o zaman.
geldiğinde ikili testini yaparız dedi. biz eşimle fetal işini sorduk yaşım (33,5) paranız varsa yaptırın dedi ama kendisi ikili test konusunda çok güven verdi londra'da bi okuldan mezun olmuş hata payım %5 dedi. açıkçası benim biraz kanıma girse de eşim fetal diye diretiyor. 4000 tl çok iyi bir rakammış neresi verdi bu fiyatı?

Ucreti ne kadar canim

Kanda bir pıhtılaşma vs olmuyordur inşallah öyle durumlarda. Haftaya gittiğimde doktora soracağım mutlaka
Yok canım zannetmiyorum sen genede sor banada haber ver kalktıgım zaman sanki balon oluyo uyusmaktan hissizleşiyor aç kapa yapınca düzeliyor benimde aynı

4 yaşında kızım var canım ben yapmasam o da bir şey yiyemeyecek ben mecbur kalkıyorum. Eşim yapamasam dışarıdan söyleyelim diyor da her gün de ne ben ne kızım dışarıdan yiyelim istemiyorum. Aslında mecbur kızıma yaparken onlara da yapmış oluyorum
Doğulu degiller ya orta karadenizliler normalde kv benim elimi yemeğe de surdurmezdi. 1 senedir genel manada kv kp.de herkese karşı bi değişim oldu reform yaptılar galiba
Sabah sinirden kustum uzatmicam napayım 2 gün kaldı inşallah sonra rahatlarim

Günaydın kızlar kendi kendimi nazarladım herhalde hiçbir şey yok yiyorum bulantı yok derken güne bulantılar sayesinde banyoda başladım
Canım bende de dün başladı. Öğürme yok ama böyle arada başım dönüyor. Bi de sanki boğazıma kadar tükürükle doluyum böyle midem çalkalanıyor bulanıyor değişik beraber bi his.

Doktorda öyle dedi yapa bilirsin
Canım ben Mart ayında hamile kalmıştım. Maalesef Nisan ayında boş gebelik sebebi ile kürtaj olmak zorunda kaldım. Kürtajdan sonra gerçekten hemen hamile kalınabiliyor. Dr um bir adet bekle öyle başlayın dedi. Ve ben Nisan ayında kürtaj olmuşken bu kez Nisan ayı annesi olacağım Allah izin verirse bunu sana umut olması için yazıyorum içini hiç karartma vakti zamanı geldiğinde çok güzel bi şekilde olacak inşallah dualarım seninle

Canım bende de dün başladı. Öğürme yok ama böyle arada başım dönüyor. Bi de sanki boğazıma kadar tükürükle doluyum böyle midem çalkalanıyor bulanıyor değişik beraber bi his.
Bende sabahları miğdem bi tuhaf oluyordu dört beş gündür ama boşken sadece biseyler yiyince geçiyordu. İki üç gündür de öğürme vardı ama hiç kusmamıştım bugün ilk defa. Bende iyi gidiyor diye seviniyordum herhalde yeni yeni başlıyor bizde

misafir son kaldırabilecek şey bence şu dönemde ya, eli ayağı tutan insana hizmet etmek de şu dönemde insanı ayrıca sinir eder neyse sabretmişsin 2 gün de geçer gider inşallah canım,
ama taviz tavizi getiriyor bu bi gerçek.
bende kusma olmuyor ama kafamı tutamayacak kadar tansiyon dengesizliği yaşıyorum mide bulantı falan solda sıfır kaldı
resmen kafamı tutamıyorum günün yarısı uzanır vaziyette geçiyor.
hamilelik hastalık değil ama konfor hiç değil.
insanların biraz düşünceli olması lazım

aynı şeyler :/ 6. haftadan beri kafamı tutamıyorum resmen.
güneş çarpınca tüm halin kaçar kalkamazsın ya aynı öyle.
mide desen en ufak bi şeyde şişkin gibi karışık, içerde kaynıyor sürekli bi şeyler
12-13. haftayı iple çekiyorum.
ama beni de en cok sarsan bu tansiyon dengesizliği oldu
baş dönmesi halsizlik uzun süre hareket edememe hepsi var maşallah

valla sana hak kızım istediğini ye 45 kilo boyun kısa değilse çok sınır zaten
paketli ürün ve ekmek tüketme gerisini koyver gitsin :)
bol ev yemeği, leziz soslu salatalar meyve kuruyemiş miss

Allah sağlıklandogurmayı nasip etsin hepimize benimki daha 9 aylık bende kara kara düşğnüyorum nasıl bakarım diye
Bence hiç düşünmeyin, ben peşpeşe olsun diye çok istemiştim ama eşim istemedi arka arkaya hamile kalmamı benim için endişelenmişti zaten 15 ay arayla doğum yaptım diye.
Mesela şu an oğlum 25 aylık. 18. Aydan beri her şey düzelmişti uykusundan yemesine sakinleşmesine kadar. Memeden de daha yeni kestim. 8 ay sonra hepsi sar baştan olacak tam rahat ettim derken

Günaydın herkese yaa benim doktorum hastaneden ayrılmış şehir değişikliği nedeniyle çok üzgünüm, sevmiştim kendisini...

Ben ikili testten sonra fetal DNA da yaptırmaya karar verdim ama önce ikili test için gidicem. Bunun sebebi de arada kalp durması gibi bir şey olursa fetal DNA'ya boşuna para vermemek için. Önce bir görmek istiyorum o haftalarda. Kötü tecrübem olduğu için çok rahat davranamıyorum.

ikili testte ücretli normalde?
ikisine ayrı ayrı para vereceksin o zaman

Merhaba, bence çok da gecikmeden söyleyin derim en azından dürüst olduğunuzu anlarlar. ama gerisi tamamen işyerinin vicdanına kalıyor maalesef. ben de işe gireli 4 ay olmuştu, 6 ay dolduktan sonra yasal hak iddia edebiliyoruz diye bir bilgiye ulaştım. 2 ay daha bekleyemeyeceğim için de söyledim.. şimdilik sorun yok. umarım hiçbir problem çıkmaz sizin için de . hayırlısı deyip söylemek en iyisi derim.

çok üzüldüm umarım tez zamanda sağlıklı gebelik nasip olsun, lütfen umudunuzu kaybetmeyin kendinize dikkat edin

Gözünüz aydın ne güzel haberler bunlar çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…