2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
I ipti misafirler konusuna çok üzüldüm. Allah sabır versin sana. Kendine çok dikkat et. İşini de onlara yaptır. Prenses mod takılmaya çalış. Ay öldüm bittim çok ağrım var midem bulanıyor falan de. Ne bileyim ya ayıp gitsinler bi an evvel

Canım şöyle bir durum da var saklarsan eger işverenin lehine koz verirsin saklamaktan fesih edebilirler diye biliyorum sen söyledikten sonra tabikide çıkaramazlar hakların var en azından baglı oldugun müdürüne söyle saklarsan sonradan öğrenilirse daha kötü olabilir ve en önemlisi stres yapma kendin ve bebeginden önemli hiçbişey olamaz su etapta

Ay Allah kolaylık versin kuzum valla çok zor inşallah gitsinler gelmesinler böyle yapacaklarsa ailelerimiz destek olmazsa kim olacak ne dusuncesizlik

Maşallah canım sağlıkla büyüsün minik :) ben yaptırmayı düşünüyorum fetal dna sadece ayrıntılı ultrason yaptiricam ins diğer 2 cocugumda da sırf ayrıntılı yaptirmistim

Ne desem bilemedim canım ama illaki en kötü 1-2 aya söylemek zorunda kalacaksın. İnşallah biraz anlayışlı insanlardır da zor durumda bırakmazlar seni. Öyle olursa sorun yaşamadığın sürece sonuna kadar çalışırsın zaten

Ya bi de gelen insanlar en yakınlar ya. En yakınlar tamam zaten gelsin kalsın ama biliyolar durumunu, insan yardım etmez mi. Daha seni oturtup kendileri yapmaları lazım işleri yemekleri. Hamile değilken bile en yakınlar kalmaya geliyosa yardım ederler insana. Ama işte herkes ince fikirli olmuyo ya bu çok sinir bozucu

Allah sağlıklandogurmayı nasip etsin hepimize benimki daha 9 aylık bende kara kara düşğnüyorum nasıl bakarım diye

Merhaba canım maşallah her şeyin yolunda gitmesi harika haber
Benim doktor kontrolüm cuma günü. En son 6+0 da kalp atışını duyduk o yüzden yeni gelişme yok.
2 li testi yaptırıcam. Fetal dna konusunda biraz kararsızdım ama sanırım yaptırmıycam. Oğlumda da sadece 2 li yi yaptırmıştım, yine öyle devam edicem sanırım

Kızlar kıymadan etten tiksindim diyenler olmuş bende de durum şu beş dakika önce kalktım bir güzel etli patatesli yemeğim vardı bide pilav bu saatte bir güzel yedim benim gibi olanlar da var mı eşim kızdı biraz kilo konusunda rahatım 45 kiloyum ama şimdilik iyi gidiyon miğdeni bozcan bari hafif şeyler ye diyosabahları sadece miğdem bişey yiyene kadar bı tuhaf bulantı da diyemiyorum tam olarak öyle bir durum oluyor. Göğsüm ağrıyor bide o kadar

Bende aynıyım sürekli yemek istiyorum ve yediğim herseyden inanılmaz zevk alıyorum 53 kilo hamile kaldım 100 kilo doğuma giricem diye korkuyorum

Bende aynıyım sürekli yemek istiyorum ve yediğim herseyden inanılmaz zevk alıyorum 53 kilo hamile kaldım 100 kilo doğuma giricem diye korkuyorum
Ayy maşallah diyelim de umarım sorunsuz böyle ilerleryok o kadar olmazsin merak etme. Benim zaten imkansız hayatım boyunca en fazla gördüğüm kilo 48 sanki benim kilo almam mümkün değil gibi geliyor bu rahatlık ondan galiba

Napalım sağlıkla gelsinlerinşallah benimki daha 9 aylık Allah yarfım etsin hepimize
Amin amin inşallah benim kızım 3 yaşında kardeş düşüncemiz vardı zaten ama seneye düşünmüştük kardeşimin düğünü olacağı için ertelemek istemiştim illa dayısının düğününe gelecekmis minnoş beklemedi

Sizi korkutmak gibi olmasın Kızıma 58 le hamile kaldım 35 kilo aldım 36. Haftada doğum yaptım 10 kilo zaten direk doğumdan sonra gidiyor doğumdan bir kaç ay sonra 75 e düştüm . Daha sonrada kilo verme çabam olmadı çünkü görenler kesinlikle verme çok yakışmış diyordu 2 sene sonrası 68 e düştüm vermek de istemiyordum çünkü boyum uzun 68 benim için ideal kilomu gostermiyorum bunda iştahım okadar çok açık değil sanırım çok fazla almam

Kızlar gece uyurken bazen elimin uyuşmasıyla uyanıyorum. Parmaklarımı bikaç kez aç-kapa yapınca uyuşma dağılıyor. Aranızda yaşayan var mı bunu? Ben de kan akışında mı sıkıntı oluyo diye korkup İnternetten baktım ama gebeliğin sonlarına doğru hormonlardan dolayı sinir uçları uyuşabiliyo yazıyodu. Gebeliğin sonlarında da değilim ama Allahtan hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…