Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Burada bir arkadasim kesinlikle swing al, cok isimi kolaylastiriyor ben mutfaktayken ya da baska is hallederken dedi ama, bunda uyuyabiliyor mu bebek? Kendimi asiri cahil hissediyorum su an😂 ne ise yariyor bu alet😂😂
Tüm bebekler sevmiyomuş bunu youtuber anneler öyle anlatıyordu. Bir de bebeği bunda bırakıp gitmemek gerekiyormuş bebek bunda yatar değil oturur pozisyonda olduğundan uyuyakalınca çenesi göğsünde boğulup ölebiliyormuş o yüzden gözetim altında kullanmak gerekiyomuş

Canım elektrikli müzik caliyo falan sallanıyor kendiliğinden benim kız kardeşim de var o vericek ilk 6 ay kurtarıcı oluyo büyüdükçe tabi taşıması zor oluyo yinede 8 ay kullanılır gibi
Guzelmis, kurtarici olacaksa lazimdir😂
Delallll Delallll tasima olayini hic dusunmemistim, ona gore bir sey bakayim sagol canim💕

Canım elektrikli müzik caliyo falan sallanıyor kendiliğinden benim kız kardeşim de var o vericek ilk 6 ay kurtarıcı oluyo büyüdükçe tabi taşıması zor oluyo yinede 8 ay kullanılır gibi
Yaa ne güzel herkesin kardeşi arkadaşı bişeyler veriyor yav bana niye kimse çocuğunun şeysini vermiyor😂😂 milletin malı ne kıymetli ben olsam hemen sakın alma ben sana veririm derim

Yaa ne güzel herkesin kardeşi arkadaşı bişeyler veriyor yav bana niye kimse çocuğunun şeysini vermiyor😂😂 milletin malı ne kıymetli ben olsam hemen sakın alma ben sana veririm derim
Benim en yakın arkadaşlarım 1er ay arayla doğum yaptı Mart ve Nisan'da, onlar yüzünden çocuğa kıyafet alamıyorum 😅 Böyle dönüşümlü işlere bayılırım, Allah raz olsun valla hepsinden 🤣

Herkese merhaba güzel annelerrr uzun zamandır yazamıyorum ev taşıyoruz biraz yoğun geçiyor maalesef ama her gün okumaya calısıyorum mutlaka iyisinizdir umarım 🙏🏽 bugün bizim kontrolümüz vardı 17+1 iz geniş için iyi dedi doktorumuz kasılmaların var mı dedi açıkçası kasılma değil de bende o bölgede zonklama hissi geliyor arada dedim sürekli mi dedi yada yorgun olduğunda mı dedi bende sürekli değil sık sık arada oluyor ama yorgunluktan mı dikkat etmedim dedim vajinal ultrason bakalım dedi korktum bende suan bakacakmıydınız ki dedim evet evet bu haftalarda bakıyorum dedi rahim ağzına 39mm geldi normal mi dedim normal dedi idrar kültürü aldı o zonklama için enfeksiyon falan varmı ona da bakalım dedi de Google’dan bakınca 20. Haftada 40 mm yazılıyor doktor normal dedi ama içime şüphe düştü bu hafta doktorun bakması normal mi acaba sıkıntı olur mu vajinal baktı diye hem onun korkusunu çekiyorum şimdi hemde 17. Haftada 39mm çıktı diye korkuyorum bu duruma benzer birşey yaşayan oldu mu sanki birileri yazmıştı konuyla alakalı bilgisi olan var mı acaba 🙏🏽

Ben anladııımm, bu süreçte büyük konuşunca hemen oluyor. Ben artık olmasını istediğim şeylerle ilgili büyük konuşacağım 😂 mesela deniz kenarında asla 3 katlı villa almam gibi fjfnfhfh ya da hamile iken ve sonrasında asla fit kalmam gibi
Ay kahkaha attım resmen 😂 harikasın ya. Kızlar buraya girip sizin yazdıklarınızı okumak bile bana çok iyi geliyor sizede öyle mi🤗🤗🤗🤗

Benimde kasılmalarım başlamış bir kaç gündür gerim gerim geriliyor karnım sanarsın doğum yapcam 🤦🏻‍♀️ ben demeden doktor dedi ultrasonda gördü kasılmaların başlamış diye magnezyumla rahatlarsın dedi 16. Haftadan sonra başlayabilir az da olsa magnezyum iyi gelir dedi acayip gergin arada sancı da giriyor
Canım ben peritonoliji doktoruna gittim acıbademde ve gerçekten çok iyi bi doktor. Benimde ultrasonda gördü kasılmaların gözüküyor dedi ama bunlar yalancı kasılmaymış rahimi açmaz yada kısaltmaz korkma dedi progestan ve magnezyum kullanıyorum pazartesi kontrol randevusu var inşallah geçmiştir kasılmalar dicem ama sürekli hissediyorum 🥹 karnımın bi tarafı sert oluyor bazende kasık ağrım oluyor korkuyorum ister istemez

Herkese merhaba güzel annelerrr uzun zamandır yazamıyorum ev taşıyoruz biraz yoğun geçiyor maalesef ama her gün okumaya calısıyorum mutlaka iyisinizdir umarım 🙏🏽 bugün bizim kontrolümüz vardı 17+1 iz geniş için iyi dedi doktorumuz kasılmaların var mı dedi açıkçası kasılma değil de bende o bölgede zonklama hissi geliyor arada dedim sürekli mi dedi yada yorgun olduğunda mı dedi bende sürekli değil sık sık arada oluyor ama yorgunluktan mı dikkat etmedim dedim vajinal ultrason bakalım dedi korktum bende suan bakacakmıydınız ki dedim evet evet bu haftalarda bakıyorum dedi rahim ağzına 39mm geldi normal mi dedim normal dedi idrar kültürü aldı o zonklama için enfeksiyon falan varmı ona da bakalım dedi de Google’dan bakınca 20. Haftada 40 mm yazılıyor doktor normal dedi ama içime şüphe düştü bu hafta doktorun bakması normal mi acaba sıkıntı olur mu vajinal baktı diye hem onun korkusunu çekiyorum şimdi hemde 17. Haftada 39mm çıktı diye korkuyorum bu duruma benzer birşey yaşayan oldu mu sanki birileri yazmıştı konuyla alakalı bilgisi olan var mı acaba 🙏🏽
Bugün ölçüm oldu 14+6 39, çıktı karından baktı gayet güzel dedi endişe etme Google de çoğu zaman felaket tellalı ☺️

Benim 30 mm çıktı başka bi doktora gittim 36 mm ölçüldü bence senin 39 çok iyi o yüzden hiç kafana takma ☺️

Bugün ölçüm oldu 14+6 39, çıktı karından baktı gayet güzel dedi endişe etme Google de çoğu zaman felaket tellalı ☺️
Ya canım öyle öyle de vajinal bakması beni endişelendirdi açıkçası çoğu kişiden doğuma kadar vajinal baktırmayın diye şeyler duyuyorum korkuyorum umarım birseyi tetiklemez vajinal bakması🥹

Bize gelince öyle olur dediğin gibi gerçi ben de inkar edemem biri süt pompasını diğeri bebek arabasını diğeri yatağını vereyim dedi ama ben istemiyorum açıkçası hele kıyafetlerini tek tek kendim seçmek isterim ya. Arkadaşlarım hatta hediye de gelen olacak diyor çok samimi olduklarımı uyardım sadece bebek bezi getirin başka birşey istemiyorum diye 😂

Canım ben peritonoliji doktoruna gittim acıbademde ve gerçekten çok iyi bi doktor. Benimde ultrasonda gördü kasılmaların gözüküyor dedi ama bunlar yalancı kasılmaymış rahimi açmaz yada kısaltmaz korkma dedi progestan ve magnezyum kullanıyorum pazartesi kontrol randevusu var inşallah geçmiştir kasılmalar dicem ama sürekli hissediyorum 🥹 karnımın bi tarafı sert oluyor bazende kasık ağrım oluyor korkuyorum ister istemez
Beni bir 10 gün sonraya çağırdı bakalım magnezyumun azaltacağından çok emin
Gerilme canım iyice strese girme her şey sağlıcakla çözülür inşallah bugün biraz fazla yürüdüm bende eve geldiğimde bayağı da suyla karışık akıntım vardı ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum yürümekten mi oldu acaba emin olamadım onu da bir gözlemlicem bakalım

Benim en yakın arkadaşlarım 1er ay arayla doğum yaptı Mart ve Nisan'da, onlar yüzünden çocuğa kıyafet alamıyorum 😅 Böyle dönüşümlü işlere bayılırım, Allah raz olsun valla hepsinden 🤣
Ohh allah razı olsun vallah süper
Bize gelince öyle olur dediğin gibi gerçi ben de inkar edemem biri süt pompasını diğeri bebek arabasını diğeri yatağını vereyim dedi ama ben istemiyorum açıkçası hele kıyafetlerini tek tek kendim seçmek isterim ya. Arkadaşlarım hatta hediye de gelen olacak diyor çok samimi olduklarımı uyardım sadece bebek bezi getirin başka birşey istemiyorum diye 😂
Ya o kadar ne alcağımı bilmiyorum ki hazır gelse, hazıra konsam asla hayır demem 😂😂

Ya canım öyle öyle de vajinal bakması beni endişelendirdi açıkçası çoğu kişiden doğuma kadar vajinal baktırmayın diye şeyler duyuyorum korkuyorum umarım birseyi tetiklemez vajinal bakması🥹
Korkma bence baktiranlar var gerekiyorsa mecburi bakilcak 6 haftada devlet acile gittik kanama sebebiyle spekulum soktular düşün alttan vs baktılar çok şükür bişe olmadı 🙏

Kızlaaaaaaaar biz bugün eşimle kıyafet bakmaya bir kaç bişey almaya çıktık ama bilemedim hiç kaç aylıktan ne alınır. Benim bebişim Martın ilk haftası civarında gelecek hatta sezeryanla olursa Şubat sonu olabilirmiş mevsimsel neler alabilirim. Deneyimli annelerden ve sizlerden destek istiyorum. Mesela 0-3aylik mi almak gerekli 3-6 mı daha kullanışlı olur yoksa 6-9mu? Hemen büyüyorlar diyorlar. Mart başı havalar hala soğuk olur değil mi? Daha kalın şeyler mi almak gerekiyor? Gerçekten sıfır bilgiye sahibim. Sizlerin önerisine açığım 🤗 Sizler neler aldınız kıyafet ile ilgili? Kaç aylıklardan aldınız?

Evet canım karından 32 mm ölçtü net ölçü için vajinal bakıyorlar ordan 30 mm çıktı mesala ama aksi bişey olmadıkça daha baktırmak istemiyorum çünkü hep muayene sonrası benim ağrım oluyor galiba kendimi kastığım için olabilir
Bende baktırmak istemiyorum canım arkadaşım 35 haftalıkken baktırmış heralde 37 de doğum yaptı ondan kaynaklı olduğunu düşündü hep. Bide benden hafif lekelenme geldi normal mi o

X