2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Benimde şuan midem bulanıyor ve aşırı halsizlik var

Anladım canım neyse son 2 gün kalmış sabret. Az kaldı. Sonra gidecekler ve sen kendin evinde rahatça duracaksın. Yapacak başka bir şey yok. Sonra da kimseyi kabul etme ama

Hadi inşallah diyelim canım ben sürekli dikkat eden biriydim saldımı almaya başlıyorum inşallah Bi noktada dururum biraz diyorum ama şu an dayanamıyorum elim ayağım titriyor yemesem
Ohh ohh maşallahbende de yemeyince elim ayağım titrer ama bende ki sorun sık sık acikmam az yemem öyle olunca da alacak miyim görecez artık

Bende oleyim canım yalnız değilsin sabahları bir baslıyo aksama kadar kokulardan yemeklerden tiksiniyorum ama hazır olunca iştahım ver yerim kendim zorlanıyorum sürekli işyerinde öğürüp duruyorum

Kendi doktorum zofer vermişti. Hatta ben de eczaneden almış bulundum. Ama prospektüsü okuyunca ilacı kullanmamaya karar verdim. Prilam kullanıyorum. Prilam sadece hamileler için üretilmiş bir ilaç
Çok teşekkür ederim canım Prilam'ı araştırdım ondan almaya karar verdim

Ben de 3 gündür sanırım stresten çarpıntı yaşıyorum. Sadece bebeğimin sağlıklı olmasını dua ediyorum

Bende de var bu durum elimin üzerine de yatmıyorum ama nedenini bende merak ediyordum

Ben de sürekli karbonhidrat ağırlıklı beslendiğim halde garip bir şekilde kilo almadım. Belki de daha az yiyorumdur.

Bu benim 3. Canım ilk 2 hamileligimde 15 er kilo almıştım ve hemen vermiştim ama bu kadar iştahlı degildim bakalım bunda nasıl olacak
Maşallah cinsiyetleri ne genelde kız çocuğu çok kilo yapıyor diyorlar tabi kişiden kişiye değişiyor

Kızlar birşey soracağım benim bacaklarda valiz var kreste çalışırken biraz çıkmıştı kızıma hamileyken de arttı tek bacağımda vardı kızımdan doğumdan sonra dopler le bakıldı tıkanıklık falan yok d-dimere bakıldı normal çıktı fakat şuan bacaklarıma bakarken üst taraflarda ve diğer bacağımda da çıkmış baya moralim bozuldu sağlık ocağında takibimi yapan hemşireyle konuştuk kadın doğumcuyla konuş kan sulandırıcı verebilir dedi haftaya randevum var . Benim gibi valiz problemi olanlar d-dimer normal olunca da kan sulandırıcı kullanıyormusunuz yada valiz çorabı falanmi kullanıyorsunuz

D-Dimerim normal, varis hayatımda hiç olmadı. Ama gebelikte pıhtılaşmaya daha yatkın olunduğu için doktorum günlük 100 mg coraspirin, yarım doz Oksapar kan sulandırıcı iğne verdi.

Kızlar kahverengi lekelenme 10 gündür devam ediyor. Daha ne kadar devam edecek acaba ya. Sizin de oluyor mu böyle

Kızlar ben kan sulandırıcı igne kullanıyorum her sabah 10'da vuruyordum ilk defa bugün unuttum az önce vurdum birşey olur mu ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…