2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Çok geçmiş olsun canım. Allahın izniyle hiçbişey olmaz bebeğinin kalp atışını da duyarsınız merak etme

İnşallah yarın güzel haberler alirsin canım dualarımız seninle

Geleceği Allah'tan başka kimse bilemez tabi ki. Çin takvimini merak ettik ve hesapladık tam 4 arkadaşımın hamile kaldığı ay ve yaşa göre. Çocuklarının cinsiyeti orda çıkanla aynıydı şaşırdık. Bende de erkek bebek çıkıyor bilmiyorum

Kizlar ilk defa bugün başım agriyor, kafam kazan gibi. Birde uyandigimda ayak bileklerim uyuşmuş gibiydi, Neden böyle oldu bu durumu yasayan var mi?
Benim de dün başım çok ağrıdı, ordan oraya devrilip durdum. Duş aldım, yemek yedim, bir iki lokma tatlı yedim, eşime masaj yaptırdım biraz hafifledi saat akşam 10'da bayılmışım öyle

Benim de dün başım çok ağrıdı, ordan oraya devrilip durdum. Duş aldım, yemek yedim, bir iki lokma tatlı yedim, eşime masaj yaptırdım biraz hafifledi saat akşam 10'da bayılmışım öyle
Sekerli seyler hiç canım çekmiyor ama belki kan sekerim düşmüştür diye düşündüm ve birkesme şeker, şeftali v.s seyler yiyince iyi geldi banada.

Sekerli seyler hiç canım çekmiyor ama belki kan sekerim düşmüştür diye düşündüm ve birkesme şeker, şeftali v.s seyler yiyince iyi geldi banada.
Ben normalde tatlıyı çok severdim ama artık yiyemiyorum içim bayılıyor.
Dün başımın ağrısı, şeker düşmesinden olabilir diye de düşünüp tatlı yedim iyi geldi

Kızlar biri yemek hazırlayıp kahvaltı hazırlayıp önüme koysa yiyorum ama kendim hiçbir şey yapmak istemiyorum.
Kusma yok ama midem çok bulanıyor. Ağzımde değişik bir tat var. Önerisi olan var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…