2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kızlar ben size bişey sorucam şuan 8+2 haftalığım fakat vajinada böyle batma ağrı gibi oluyor kısa süreli bu durumu yaşayan var mı Progestan fitil kullanıyorum.
Bende de oluyor normal canım rahim büyürken baskı oluyor

Evet yemek borusu civarında maalesef . Yüksek yastık kullanamıyorum ama mecbur teşekkür ederim

Dün de yazmıştım, dünden beri bulantılar geru geldi. Dün gece ilk defa kustum. Karnım aç aslında, her şeyi yemek istiyorum ama sonra bulantı yapıyo

Canım benim şarıl şurul kanamam oldu 1 gün arayla. Doktor düşük riski var. Sadece tuvalete kalkacaksın dedi. Prulotondan 2 gün sonra yine kanama oldu. Allah yardımcımız olsun.

Dün benimde midem yanıyordu, sade soda içtim. Gece de bir bardak soğuk Süt içtim şükür bugün iyiyim. Deneyebilirsiniz sizde. Sade soda özellikle çok iyi geldi

Benim adet tarihim göre 29 mart, ultrasonda 1 Nisan mart mi Nisan mi belli degil.
Pipisi mi ki ooo kendinden buyuk pipi mi olur

Normalde 10. Haftaya girince yapilan bir test ama dimi? Doktor bu durumu size nasil açıkladı? Şanssızlık şeklinde mi? Yoksa yaptigi yanlis icin sizden ozurdiledi mi? Aciklamasi ne oldu.

Biti Zdrava LOL
Gebelik sayfasına gelip dislike birakmak nedir kız. Mesajlarimin nesini begenmedin.?
Ay başımda ağrıyor hiç gulesim yoktu tövbestafurullah.

Kızlar doktordan çıktım şimdi. Baktı rahimde kanama alanları var progestana devam et dedi. Keseyi ölçmedi bile. Dedi ki bebek oluşmaya başlamış haftaya kalp atışı için gel. Ben de dünkü doktorun dediklerini söyledim dedi ki bebek oluşmaya başladıktan sonra kesenin boyutunun hiçbir önemi yok dedi. Bu biraz içimi rahatlattı. Bakalım haftaya neler olacak. Allah büyük.

Çok şükür canım bebek oluşmaya başlamış zaten, haftaya kalp atışını da duyacaksın Allahın izniyle

Haftaya herşey diledigin gibi olsun canım
Herseyden korkar olduk bu gebelik doneminde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…