2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin bol vol dinlen bozma moralini bisey olmaz Allah in izniyle

İn şa Allah canım..yeterki güzel haberler söylesin..ben bunları atlatırım
Çok geçmiş olsun canım bisey olmaz Allah in izniyle moralini bozma daha oncede yasamistin bebegin seninleydi hala da seninle insallah Bi kadın doğum acile gitsen en azından ultrasonla bakılır ben olsam kendi doktorumu beklemez acile giderdim bi

Yataktan kalkınca bir koyu parça düştü..adetliyken olarken oluyor ya..şimdi gidicem..acaba düşükmü yaptım

Yataktan kalkınca bir koyu parça düştü..adetliyken olarken oluyor ya..şimdi gidicem..acaba düşükmü yaptım
Sen içini ferah tut dualarımız seninle, inşallah bi şey olmayacak bebeğine. Ama arkadaşımız doğru söylüyo, en azından bi acile git ultrasonda bakılsın. Belki tam önlem alınacak aşamadır şu an. Bekleme yarını şu an canım

Aynen öyle canım. İlk hamile kaldigimda da farketmez diyordum ama kız isteğim biraz daha ağır basıyordu ilki kız ikinci erkek olsun istiyordum ikisinden de tatmak isterim diyordum. Sonra ilk oğlum oldu iste dogduktan sonra iyi ki oğlum olmuş diyorum.simdi ikincisi de erkek olsa ona da öğle derim. Evlat bu onların sevgisi bambaşka aynı cinsten 5 tane de olsa sevilmez mi

Doktorumu aradım..dedi bir parçayla düşük olunmaz.Ek bir şey önermiyorum dedi..zaten randevun yarın.Hem dedi sağlıksız gebelik ya düşer yada gelişmez.Mecbur yarını beklicem.Zaten buranın özel doktoruna şimdi gitsem..kesin kürtaj diyecekler..daha kötü beni edicekler..zaten iyi diğilim

Kızlar günaydın. Son günlerde mide yanması hayatımı mahvetti hiçbir şey yiyemiyorum doğru dürüst hemen midem yanıyor ve tüm gün sürüyor. Mide yanması yaşayan veya çözüm yöntemi bilen varsa yazabilir mi lütfen

Soğuk süt çok iyi gelir

Eğer gastrit gibi yemek borusu civarındaysa sık sık su içmeye, yatmadan önce yemek yememeye dikkat et. Mide boşken hafif yüksek yastıkla yatılması gerekiyor. Midenin dolu zamanlarında ayakta veya oturur durumda olmak gerekiyor.

Kizlar ilk defa bugün başım agriyor, kafam kazan gibi. Birde uyandigimda ayak bileklerim uyuşmuş gibiydi, Neden böyle oldu bu durumu yasayan var mi?

İnşallah. Kaç haftalık şuan ne zaman başladı bu şekilde bulantıların tam olarak. Allah yardımcın olsun ya inşallah bir an önce biter bulantıların
6. Haftada başladı ama kusma değildi sadece midede ekşime gibi böyle bir huzursuzlukla başladı. Bugün 8+0 oldum. En kötüsünü dün gece yaşadım. İnşallah daha kötüsü olmaz

6. Haftada başladı ama kusma değildi sadece midede ekşime gibi böyle bir huzursuzlukla başladı. Bugün 8+0 oldum. En kötüsünü dün gece yaşadım. İnşallah daha kötüsü olmaz
İnşallah canım biraz sık dişini en fazla bir kaç haftaya geçer umarım daha hafif atlatırsın. Bende bulantı olmasa da yanma gibi bişey var ama seni çok iyi anlıyorum iki sene önce bende gastrit çıkmıştı aylarca kusup durdum o yüzden bı daha kusma gibi bişey yaşamak istemiyorum umarım yaşamam. Olursa da idare etmekten başka çaremiz yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…