2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kızlar ben size bişey sorucam şuan 8+2 haftalığım fakat vajinada böyle batma ağrı gibi oluyor kısa süreli bu durumu yaşayan var mı Progestan fitil kullanıyorum.
Bende de oluyor normal canım rahim büyürken baskı oluyor

Eğer gastrit gibi yemek borusu civarındaysa sık sık su içmeye, yatmadan önce yemek yememeye dikkat et. Mide boşken hafif yüksek yastıkla yatılması gerekiyor. Midenin dolu zamanlarında ayakta veya oturur durumda olmak gerekiyor.
Evet yemek borusu civarında maalesef . Yüksek yastık kullanamıyorum ama mecbur :KK43: teşekkür ederim🙏

Dün de yazmıştım, dünden beri bulantılar geru geldi. Dün gece ilk defa kustum. Karnım aç aslında, her şeyi yemek istiyorum ama sonra bulantı yapıyo:KK43:

Günaydın kızlar.Dün akşam sanki hiss etdim akıntılarım kırmızıya doğru gidiyor ve çokalmis..hemen doktoruma yazdım.Prolukton iğneyi al dedi..vurdum..haftada 1 defa..ama bilmiyorum bu gün faydasını görücemmi..moralim sıfır..bel ağrıları ve kasık ağrıları var.Yarın randevum var..acaba ne durumda çocuk..bu kanamalar neden😔
Canım benim şarıl şurul kanamam oldu 1 gün arayla. Doktor düşük riski var. Sadece tuvalete kalkacaksın dedi. Prulotondan 2 gün sonra yine kanama oldu. Allah yardımcımız olsun.

Kızlar günaydın. Son günlerde mide yanması hayatımı mahvetti hiçbir şey yiyemiyorum doğru dürüst hemen midem yanıyor ve tüm gün sürüyor. Mide yanması yaşayan veya çözüm yöntemi bilen varsa yazabilir mi lütfen 😔🙏
Dün benimde midem yanıyordu, sade soda içtim. Gece de bir bardak soğuk Süt içtim şükür bugün iyiyim. Deneyebilirsiniz sizde. Sade soda özellikle çok iyi geldi

Benim adet tarihim göre 29 mart, ultrasonda 1 Nisan 😄 mart mi Nisan mi belli degil.
Pipisi mi ki ooo 😆 🤣 kendinden buyuk pipi mi olur🙄🤣

Nasil yani tekrar mi kan aldılar yoksa sorun var gibi mi gözükmüş (yanlışmi sonuçlanmış)?
Bak bir yazida soyle yazıyor bu testler icin.
Testin yapılabilmesi için gebeliğin en az 10. Haftasına ulaşmış olması gereklidir. Ancak teknik olarak tıp alanında hamilelin 8. Haftasından sonra testin uygulanabilmesi mümkündür.

Normalde 10. Haftaya girince yapilan bir test ama dimi? Doktor bu durumu size nasil açıkladı? Şanssızlık şeklinde mi? Yoksa yaptigi yanlis icin sizden ozurdiledi mi? Aciklamasi ne oldu.

Cin takvimine baktim erkek ama cizelgeden hesapladim. Çünkü dogum tarihime gitmem icin 10 dk lazımdı, hamile kaldığım ayi da yumurtlama olan ayi hesapladim, son adet tarihimi degil yani😅
altta da rus takvimi yaziyordu. Onda kız diyor.

Biti Zdrava Biti Zdrava LOL 😆 😂 🤣 😅
Gebelik sayfasına gelip dislike birakmak nedir kız. Mesajlarimin nesini begenmedin.?
Ay başımda ağrıyor hiç gulesim yoktu 🙈🙈🙈 tövbestafurullah.

Kızlar doktordan çıktım şimdi. Baktı rahimde kanama alanları var progestana devam et dedi. Keseyi ölçmedi bile. Dedi ki bebek oluşmaya başlamış haftaya kalp atışı için gel. Ben de dünkü doktorun dediklerini söyledim dedi ki bebek oluşmaya başladıktan sonra kesenin boyutunun hiçbir önemi yok dedi. Bu biraz içimi rahatlattı. Bakalım haftaya neler olacak. Allah büyük.

Kızlar doktordan çıktım şimdi. Baktı rahimde kanama alanları var progestana devam et dedi. Keseyi ölçmedi bile. Dedi ki bebek oluşmaya başlamış haftaya kalp atışı için gel. Ben de dünkü doktorun dediklerini söyledim dedi ki bebek oluşmaya başladıktan sonra kesenin boyutunun hiçbir önemi yok dedi. Bu biraz içimi rahatlattı. Bakalım haftaya neler olacak. Allah büyük.
Çok şükür canım 🤲🏼 bebek oluşmaya başlamış zaten, haftaya kalp atışını da duyacaksın Allahın izniyle

Haftaya herşey diledigin gibi olsun canım🙏
Herseyden korkar olduk bu gebelik doneminde.

X