2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kızlar biri yemek hazırlayıp kahvaltı hazırlayıp önüme koysa yiyorum ama kendim hiçbir şey yapmak istemiyorum.
Kusma yok ama midem çok bulanıyor. Ağzımde değişik bir tat var. Önerisi olan var mı?
Ben de nazlanir gibi kendi yaptığım yemeği asla yiyemiyorum
Evdekilere yemek yapıyorum kendim peynir ekmek yiyorum her gün

Kızlar çok fena boynum tutulmuş gibi boynum ağrıyor ya sizde de oluyor mu bide sanki vajinamda bi ağırlık varmış gibi bir his oluyor arada

Bende okuyorum burda ama En son 24 agustosta baktırdım beta Hcg daha da baktırmadım çok da merak ediyorum cuma hastaneye gideceğim bende inşallah gözükür kese (ertesi gün hapı içip hamile kaldığım için dış gebelik riski var )

Çok sevindim bende de ara ara leke oluyor inşallah bende duyarım kalp atışlarını
Ya benim de bazen günlük pede bulaşmasa da silince peçeteye kırmızı pembe arası leke geliyo sürüntü şeklinde. Böyle durumlarda devamı gelecek diye çok panik oluyorum ama gelmiyor çok şükür. Neden oluyor bir fikriniz var mı? Kan sulandırıcılardan mı acaba kullanıyor musunuz siz de? Ben de kalp atışını henüz duymadım haftaya inşallah

Kan sulandırıcı kullanmıyorum doktor vermedi bana. Bende duymadım 5+5 olduk bugün. Ben doktora gittim dış gebelikten şüphelendi. Ama çok şükür rahime yerleşmiş. Kuzenimde de olmuş doktor ona bebek rahimde kendine yer arar tutunurkende dişli yapısı olduğu için lekeler gelebilir ilk dönemde bu normal demiş ama tabi mutlaka doktorunda bakıp her şey yolunda demesi lazım. Bazı gebelerde olabiliyormuş kuzenimde 3 ay ara ara olmuş. Düşük belirtisi eğer kanama artarsa oluyor galiba. Çok da kafaya takmamak gerekiyor. Bebek stresten çok etkileniyormuş. Ben saldım artık bende de ara ara pembe açık kahve geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…