2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kızlar benim beta hcg değerlerim
25 ağustos 366
27 ağustos 560
30 ağustos 890 bu şekilde ilerliyor. Böyle az artış yaşayan var mı aranızda çok korkuyorum %50den fazla artıyor ama 2 katı değil hiç

Kızlar demin ben bişeyler okudum bu ara lekelenme kanama olanların cogu erkek bebekmiş erkek bebekler tutunurken daha hassaslarmıs zor tutunurlarmıs anneyi hırpalarlarmıs kız bebekler hemen tutunuyomus
Bu tezi cürütmek istemezdim ama ilk 3 ay şarıl şarıl kırmızı adet gibi ara kanamalarım oldu. Hep yüreğim ağzımda gezdim. Sonuc kız bebek

25 ağustos 366
27 ağustos 560
30 ağustos 890 bu şekilde ilerliyor. Böyle az artış yaşayan var mı aranızda çok korkuyorum %50den fazla artıyor ama 2 katı değil hiç

Böyle sürekli takip etmenizi dr mu istedi?
Ben sadece 1 kez baktırdım değerime. Sonra kontrollerime gittim kafam rahat etti.
Takip etmedim kaça çıktı diye çünkü stresli bir durum. Dr.um da ilk muayenemde bir daha bakmaya gerek yok dedi.
Rutin bir şekilde kontrollere devam ediyorum. Ultrasonla bakıyor sadece

Hayır doktorum istemedi daha doğrusu henüz bir doktora görünmedim değerin 1500 civarı olması gerekiyormuş kese için ben de randevu alıp gideceğim bir de 2 günde 1 yaklaşık 2 katına artması gerekiyor demişti sağlık ocağındaki hemşire hanım ilki %55 civarı artınca o yüzden böyle takip ettim. Dediğiniz gibi de aşırı stresliyim şu an zaman nasıl geçecek bilmiyorum

25 ağustos 366
27 ağustos 560
Kan verirken arada 48 saat olmasına dikkat ettiniz mi? Ayrıca aynı merkezde vermek gerekiyor kanı. Aynı yerde yaptırmadıysanız farklar oluşabilir.
2 katı artış denir ama literatürde %60 artış beklendiği de yazar
Cihaz hatası vs de olabilir bu arada, içinizi ferah tutmaya çalışın lütfen

Evet ilkinde 48 saat ikincisinde 72 saat var aynı laboratuvar da verdim hepsini. Umarım korktuğum gibi olmaz ne kadar zormuş böyle belirsiz beklemek

Evet ilkinde 48 saat ikincisinde 72 saat var aynı laboratuvar da verdim hepsini. Umarım korktuğum gibi olmaz ne kadar zormuş böyle belirsiz beklemek
Benim ilk değerim 351 ikincisi 2 gün sonra 596 idi. Su an her sey yolunda. İlla tam 2 kat artmak zorunda degil. Her kadının kendine özgü degerleri var. Surekli takip ettirmek de strese sokar. Ultrason verilerine göre hareket etmek en doğrusu

Çok teşekkür ederim yanıtınız için umarım benim de yolunda gider Ne kadar süre sonra ultrasonda keseyi görmüştünüz acaba?

Çok teşekkür ederim yanıtınız için umarım benim de yolunda gider Ne kadar süre sonra ultrasonda keseyi görmüştünüz acaba?
5. Hafta kese, 7. Hafta kalp atislarini aldim canım. Fazla beta takip ettirme bence. Kanaman yoksa sıkıntı olacağını sanmam. Doktor bana yüzde 50 artış bile kabul edebiliriz demişti.

5. Hafta kese, 7. Hafta kalp atislarini aldim canım. Fazla beta takip ettirme bence. Kanaman yoksa sıkıntı olacağını sanmam. Doktor bana yüzde 50 artış bile kabul edebiliriz demişti.
Ya o kadar içimi rahatlattınız ki çok çok teşekkür ederim Sakince beklemeye devam edeyim inşallah ben de sağlıklı bir şekilde görürüm kese ve bebeği Allahım bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

Rahatlamana sevindim, için ferah olsun. Kimseyle karşılaştırma kendini, bebeğin sana özel bişey. Allah sağlıkla kavuştursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…