2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Bana da şu kadar haftalıksın demedi keseyi gösterdi. şuan için hafta belirtmesi erken bence. Diğer kontrolde bebek oluştukça hafta belirtir. Bende sat baz alarak söyledim haftamı

Benimki 1 yas daha küçük o zaman zaten şuan doğumdan çok onu düşünüyorum. Kıskançlık mutlaka olacak ve bununla nasıl basedebilirim bunları düşünüyorum
Benimde oglum 2017 doğumlu, nasipse benimde ikinci olacak testim pozitif çıktı ama henüz kan vermedim çok da sevinmek istemiyorum o yüzden

Merhaba kızlar buraya yazmak için biraz bekledim. Nasipse ben de nisan 2023 annesi olacağım. Geç döllenme yaşıyorum. Bat a 4 gün kala erken gebelik testi negatifti. Bat 2 gün geçince normal gebelik testi pozitif çıktı. Pazartesi ilk kan sonucum 207 ydi, bugünkü sonucum 565 çok şükür. Dün doktor kontrolünde rahimde kalınlaşma vardı, bugün arayıp sonucumu söyledim çok iyi olduğunu söyledi. Artık haftaya çarşamba giricem kontrole. Bu arada 2019 ekim annesiyim, orda çok güzel arkadaşlıklar kurduk. Sağlıcakla bebeklerimizi kucağımıza alalım inşallah

Çok teşekkür ederim bilgi için umarım sağlık ile kucağımıza alırız bebişlerimizi :)

Kızlar bana yardımcı olurmusunuz bata iki gün kala 31 temmuz da 309 cıkmıstı ayın 2 si yani dün verdim 551 cıkmıs düşükmü sizce

Kızlar bana yardımcı olurmusunuz bata iki gün kala 31 temmuz da 309 cıkmıstı ayın 2 si yani dün verdim 551 cıkmıs düşükmü sizce
Bence normal canım güzel artmış. Aynı yerde ve aynı saatlerde kan vermediysen ondan bir tık az artmış görünebilir

Arkadaslar selam. Bat 28 temmuzdu. Bugun kan testi yaptırdım beta hcg 6.300. Nasıl sızce?
Çok iyi yükselmiş canım maşallah. Mesela benim de bat 28 temmuzdu ama geç döllenme yaşıyorum. Bat 2 gün geçince ancak pozitifi gördüm. Pazartesi 207, bugün 565 çıktı

Çok iyi yükselmiş canım maşallah. Mesela benim de bat 28 temmuzdu ama geç döllenme yaşıyorum. Bat 2 gün geçince ancak pozitifi gördüm. Pazartesi 207, bugün 565 çıktı
Cok saol canmm seninkide yükselecek Ben bilerek 1 hafta bekledim kan testi için. Youtube ta bir doktoru izlemiştim. Özellıkle acele etmememız gerektiğini acele ettıkce yukseldı dustu dıye bosuna gerılecegımızı soylemıstı. Bana cok mantıklı geldi. Kan testimide saglık ocagında verdım. Doktora gıtmek ıcınde 1 hafta 10 gun kadar bekleyecegım. Kese bebek hepsını bırarada gormek ıcın. Insallah tabi ki

Evet çok mantıklı bi hareket canım. Ben geç döllenme olunca takip etmek istedim. Bi de oğlumda tiroid hormonum yüksek çıkmıştı, bunda o yüzden erken kan verip bi sorun var mı diye bakmak istedim ki çok şükür normal bu kez

Sagol canim tesekkur ederim ben en son betaya ayin 27 sinde baktirdim 255 di adete 2 gun kalaydi
Merhaba sizin adet döngünüz kaç günde bir? Yumurtlama kaçıncı gün oldu biliyor musunuz?
Doktorum beni 6+1 de çağırdı erken öi açana kalp için pazartesi yeni 4+5 de görmüştüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…