2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Merhaba kızlar benim son adet tarihim 28 Haziran 26 temmuzda betam 55 ti dün baktırdım tekrar 283 çıktı artış çok az değil mi kimyasal olabilir mi çok korkuyorum bi kez basıma geldi kürtaj olmak zorunda kaldım bu gebeliğimde de kontrol amaçlı 1 ay önceden coraspirin başlamıştık 😔

Merhaba kızlar benim son adet tarihim 28 Haziran 26 temmuzda betam 55 ti dün baktırdım tekrar 283 çıktı artış çok az değil mi kimyasal olabilir mi çok korkuyorum bi kez basıma geldi kürtaj olmak zorunda kaldım bu gebeliğimde de kontrol amaçlı 1 ay önceden coraspirin başlamıştık 😔
Hayir 30 haziranda 110 2 agustosta en az 220 olması lazımdı sizin 283 olmuş

26 55,28de 110 1 de 220 olsa 2 de belki 300 olması gerekirdi. Bence endişe etmeyin %60 bile yeterli. İşk gebeliğimde de benim de az arttı ama kese ve kalp atışı görüldü. Başka nedenle düşük oldu. Stres yapmayın inş güzel ilerleyecek

Benim de hesabıma göre yüzde 60 larda artış ama Mart ayında kimyasal yaşadığım için korkuyorum o zaman 800 kere kadar çıktı kasık ağrım falan da yoktu 8 haftalarda kürtaj oldum çok uzun sürmüştü bunda yumurtlamadan beri kasık ağrım var bel ağrım koku hassasiyetim bilmiyorum bu kadar belirti olur mu 😔

Canım hiç korkma stres yapma bence minnosun tutuncaktır endişe etme

İnşallah 4 yaşında oğlum var geçen yıl eylülde de doopler akım kaybıyla 29 haftalık doğum yaptım bebeğimi kaybettim üst üste böyle şeyler yaşayınca artık umudum kalmıyor
Kuzum yok sen güzel düşün kötü seyleri çekme üzerine dua et insallah tutuncak saglıkla kucagına gelicek

İnşallah 4 yaşında oğlum var geçen yıl eylülde de doopler akım kaybıyla 29 haftalık doğum yaptım bebeğimi kaybettim üst üste böyle şeyler yaşayınca artık umudum kalmıyor
Kuzum yok sen güzel düşün kötü seyleri çekme üzerine dua et insallah tutuncak saglıkla kucagına gelicek
İnşallah dediğiniz gibi olur dua edin lütfen yarın tekrar kan vercem

26 temmuzda 55 ti
Canım hiç sıkıntı yapma her kadın gebeliği farklı ilerliyor kimi 3-4-5 kat artıyor kimi azar azar önemli olan ilerlemesi umarım sağlıklı ilerler. Benimde 10w kalp durması,1 kimyasalım oldu. İnsan olumsuz tecrübe edince hep daha da endişeleniyor hepimiz öyleyiz hiç stres yapma gebeliğin keyfini çıkar

Kızlar ben bugün 5+0 oldum. Doktora gittim karından kese görünmedi vajinal baktı keseyi gördü 10 gün sonra kalp atışı iÇin çağırdı. İnş darısı sırayla tüm arkAdaşlrımoza nasip olsun

Son düzenleme:
Merhaba öncelikle evladınızı sağlıcakla kucağınıza alın. Benım arkadşım 9 ay boyunca Siğara içti akıl veren çok oldu aman ben içtim bişey olmadı falan diye. Vicdanen rahatsız olarak yine de içti o sigarayı 39 haftalıkken acilen sezeryana alındı bebeğin suyu bitmiş kese bebeğe yapışmış. Bebek doğduğunda çok minikmiş orada ebeler kendi arasında konuşuyormuş ' bu bebek niye bu kadar küçük diğeri de cevap vermiş büyük ihtimalle anne Siğara kullanmıştır demiş' arkadaşım bunu duymuş. Çocuk 1 yaşında arkadaşım hala vicdan azabı çekiyor. Sizin bu duruma düşmenizi istemem sen annesin yaparsın içme canım sağlıcakla gelsin inşallah 😍🤲
Çok teşekkür ederim
Elbet bu işin hiiç yararlı bir tarafı yoktur
Bilmediğimizz ne zararları da vardır.
Elimden geleni yapıyorum 🧡
Kızlar ben bugün 5+0 oldum. Doktora gittim karından kese görünmedi vajinal baktı keseyi gördü 10 gün sonra kalp atışı iÇin çağırdı. İnş darısı sırayla tüm arkAdaşlrımoza nasip olsun
Ben de şimdi doktordan geldim
Karından keseyi gördü yolku gördü
Vajinadan da baktı ve daha rahat gördüğünü söyledi
4,5 - 5 haftalık dedi bu ama bana tam gününü demedi mesela 5+2 falan gibi
Ee ben nasıl takip edicem haftamı?

Canım çok teşekkürler
İnşallah siz de testlerden icinizi rahatlatacak sonuçlar alırsınız
Bizim 5+2 günlük oldu bugün
Hayırlı olsun tatlım sağlıkla ilerlesin sımsıkı tutunsun bebeğin inşallah 🧿🍀 ben dinlenme sürecindeyim canım genetiğe gittim kromozom ve pıhtılaşma için kan verdik. Ekim gibi niyetlenmek istiyorum tekrardan bakalım nasip kısmet artık. Kaç haftalıksınız şuan?

Ben de şimdi doktordan geldim
Karından keseyi gördü yolku gördü
Vajinadan da baktı ve daha rahat gördüğünü söyledi
4,5 - 5 haftalık dedi bu ama bana tam gününü demedi mesela 5+2 falan gibi
Ee ben nasıl takip edicem haftamı?
Canım bebek oluştuktan sonra baş popo mesafesi olcecek doktor o zaman haftani söyleyecektir

2 günde %60 artış yeterli aslinda o sekilde hesaplayabilirsiniz

Hanımlar buda benim sabahki testim, adetime iki gün var. Predictor express markası adet günü yapılandan erken gebelik değil. Kan vericem orda da pozitifi görebilirim inşallah 🤩

Eklentiler

• IMG_20220803_122033.jpg
    IMG_20220803_122033.jpg
    62,6 KB · Görüntüleme: 52
X