2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kızlar sizde ev iş yapınca yada ayakta durunca kaşıklarınız ve beliniz ağrıyor mu ?
Canim ben geçen bi alışverişe gittim sadece markette dolaştım bi 30 dk sonra aşırı kasık ağrım oldu ,zorlandim , hemen dinlendim oturdum ama o an çok korktum sanki adet olacağım zannettim, dinlenince geçti çok şükür hiçte kanama lekelenme olmadi, sanırım çok ayakta durmamamiz gerekiyor.

Benimde dinlenince geçiyor canım. Sürekli yattığım içinde 2 dk ayağa kalkayım yoruluyorum.

Ayy kuzum cok sevindim şükürler olsun pıt pıt atsın kalbi minnosun
Amiiiin kuzum bütün minnoslarin inşallah doğdukları günleri de görelim sağlıkla 1
Ay cok guzel maşallah Bende o kadar merak ediyorum ki, eşim kovid oldu şükür bende birsey yok, ancak haftaya pazartesi giderim bende doktora
Çok geçmiş olsun canım benim inşallah senden de güzel haberler alicaz haftaya
Hayirli olsun canim senin sat kacti. Benimde bugun kese gorundu vajinal ultrasonda ama yolk gorunmedi doktor o bi hafta sonra dedi
27 hazirandi canım ben aslında önümüzdeki haftasonu gidecektim ama kızımin doktora gitmesi gerekti ben de uygun randevu bulunca girdim doktoruma
Kızlar sizde ev iş yapınca yada ayakta durunca kaşıklarınız ve beliniz ağrıyor mu ?
Ağrıyor canım kalp atisina kadar kendini cok zorlama

Anladim canim benim 30 hazirandi belki 3 gun bile farkediyodur yolk da gozukseydi biraz daha rahatlicaktim

Herkese merhaba

Öncelikle anne olmak isteyen tüm anne adayları en yakın zamanda güzel haberler alabilmeyi nasip etsin. PCOS rahatsızlığım olması sebebiyle çok endişe duyarak başladığım süreçte tamamen doğal yolla 2.ayımız da güzel haberi aldık ilk gebeliğim de ben de sizlerden hem bilgi alabilmek hem de bu süreçte birbirimize destek olabilmek adına buradayım. Son regl tarihim 17 Haziran, geçen hafta salı günü beta değerim 906 çıktı ardından doktora hemen gittim, doktor vajinal ultrasonda keseyi gördü fakat henüz çok yeni dedi 2 hafta sonra kalp atışını duymak için tekrar çağırdı. Burada sizlere danışmak istediğim bir konu var doktor haftayı hesaplayabilmek için son regl tarihini baz almamız gerekir dedi fakat beta değerime göre 5 haftalığın üzerinde olması gerekiyor ama öyle olsa kalp atışını duymamız gerekmez miydi? pcos olması aynı zamanda kesenin çok küçük olması sebebiyle endişe duyuyorum. Kan değerime göre kese çok küçük gözüküyor bu durumu ya da benzerini yaşayan var mı

Selam canım
Geç döllenmedir. Kızımda bu şekilde ilerledi süreç. Dert etmene gerek yok:) bende de pcos var hamile kaldıktan sonra pcos.un sürece bir etkisi olmuyor
Geç dollenmedir diyorum çünkü benim sat.im 27 haziran yani senden 10 gün sonra fakat gecen salı benim degerim 700 civariydi.
Dert edilecek bir durumda doktorun seni uyarır bebisini uzme :)

Ya sen hamile misin???? Hiç haber etmedin aşkolsunnnn
Kuzum ben çok emin olamadım bugün keseyi görene kadar önceden kimyasallarim olduğu için ama evet şükür hamileyimm
Sen ne durumdasin kuzum

Kuzum ben çok emin olamadım bugün keseyi görene kadar önceden kimyasallarim olduğu için ama evet şükür hamileyimm
Sen ne durumdasin kuzum
Hayırlı olsun tatlım sağlıkla ilerlesin sımsıkı tutunsun bebeğin inşallah ben dinlenme sürecindeyim canım genetiğe gittim kromozom ve pıhtılaşma için kan verdik. Ekim gibi niyetlenmek istiyorum tekrardan bakalım nasip kısmet artık. Kaç haftalıksınız şuan?

Merhaba öncelikle evladınızı sağlıcakla kucağınıza alın. Benım arkadşım 9 ay boyunca Siğara içti akıl veren çok oldu aman ben içtim bişey olmadı falan diye. Vicdanen rahatsız olarak yine de içti o sigarayı 39 haftalıkken acilen sezeryana alındı bebeğin suyu bitmiş kese bebeğe yapışmış. Bebek doğduğunda çok minikmiş orada ebeler kendi arasında konuşuyormuş ' bu bebek niye bu kadar küçük diğeri de cevap vermiş büyük ihtimalle anne Siğara kullanmıştır demiş' arkadaşım bunu duymuş. Çocuk 1 yaşında arkadaşım hala vicdan azabı çekiyor. Sizin bu duruma düşmenizi istemem sen annesin yaparsın içme canım sağlıcakla gelsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…