2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Kızlar çok kötüyüm ya midem bulanıyor prilam kullanıyorum ama bir kaç gündür fayda etmiyor hiç besle nemi yorum canım hiçbirşey istemiyor birde aşırı halsizlik var vücudumda çok değişik şeyler oluyor gaz agrısıda var çarşamba devlette randevum var tahlil vermek için aldım kendi Doktorum 13 mayıs çagırdı bugün 8+2 yim

İstanbul Avrupa yakası Dr tavsiyesi alabilirim alternatif olarak Dr mu değiştirme olasılığım yüksek başakşehir deyim

İstanbul Avrupa yakası Dr tavsiyesi alabilirim alternatif olarak Dr mu değiştirme olasılığım yüksek başakşehir deyim
Hastane olarak çam sakurayi iyi diye duydum ama doktorlarını bilmiyorum. Bende doğumu orda yapmak istiyorum ama şuan net deilim.

Hastane olarak çam sakurayi iyi diye duydum ama doktorlarını bilmiyorum. Bende doğumu orda yapmak istiyorum ama şuan net deilim.
Çam Sakura da doğum yapan çevrem var maalesef normal doğumu önermiyor bir kişiden bile iyi yorum almamıştım ben hamile değildim ozaman hatta birini eşim doğuma götürdü kadını sedyede ulu orta dogurttular dedi çok azarlıyorlarmış

Bunlar normal ama bende senin gibiyim canım oruç da tutuyorum

Başakşehir de oturduğum zamanlar kızıma hamileydim ailem esenler de yakın diye esenler medipolü tercih etmişim doğum yaptığım doktor ayrılmış oradan şuan sümeyye betül gül hanıma gidiyorum esenlere taşındım daha çok başındayım kolay kolay ısınamıyorum şuan iyi giddiyor ama hastanenin doğum sonrası bakımı çok iyiydi bebek içinde anne içinde çalışanların hepsi güleryüzlü ben çok memnun kalmıştım bebek gibi bakılmıştı bana da sezaryandı doğumum normal doğumda nöbette hangi doktor varsa o giriyor

Hadi yaa oysa ben güzel yorumlar almıştım ben ilk doğumumu orda yapicaktim esenler kadinda yapmak zorunda kaldım goruncemin evine iki dakkalik mesafe diye yatmayim gidip gelirim diye orayı tercih etmiştim. O Dönem Pandemi olduğu için refakatçi almamışlardi çok zorluk çekmiştim bide ilk doğumdu. Bu sefer çam sakurada yaparım diodum ama şimdi sen olumsuz konuşunca bı durdum orayida sildim kafamdan. Benim iki arkadaşım sezaryen oldu iyi dedi ama normal doğum için farklı olabilir dediğin gibi.

Bilmiyorum ki .. Ama Doktorlar genelde varisi olana gunluk 100 mg aspırın verıyorlar. Ameliyat sonrasıda verıyorlar.
Ayy bana da sülük demişlerdi ama mümkün değil yaptıramam ..
Haa birde dış gebelık düşük olarak sayılmıyor o yuzden o kan pıhtılasmasından olmamıstır.
12 haftaya kadar ölçümler doğru olmayabiliyormuş. Bebek cok kucuk oldugu için durus pozısyonundan kaynaklı. Aklına hıc takılmasın o kısım benımde oyleydı hatta devlet 7+1 dedı 2 gun sonra 8+6 cıktım
Kızlar doktorunuz size hangi magnezyumu yazdı ? Bizimki oceanı yazdı ama eczacı devletin Karşıladığını niye yazmamış ki demiş kafam karıştı bende almadım
genelde devletın verdıgi magnezyumlar da magnezyum oranı baya düşük oluyormuş. Bıze kımse vermedı bişi daha 12. Haftadan sınra dedı doktor.

Yaa günlerimiz tamı tamına aynı bende 7 hafta derken bugün 6+3 çıktı hayırlısı olsun

Çok teşekkür ederim canım

Yaa günlerimiz tamı tamına aynı bende 7 hafta derken bugün 6+3 çıktı hayırlısı olsun
Hayırlısı. Sağlıkla alalım kucağımızada 3-5 günün bir önemi yok. Zaten düzeliyormus ilerleyen haftalarda. Bebek küçük olduğu için sanırım doğru bilgi alamiyorlar. Bebek büyüdükçe sata göre tam çıkıyormuş bilgiler

Haftası ileri olan kızlar, testler hakkında bilginiz var mı? Bu hafta doktorla görüşeceğim ama ilk gebelik olunca hangisi iyidir bilmiyorum. Doktor ikili test ve nipt testlerinden bahsedecek. Bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Orayı biliyorum normal doğum yapan arkadaşım oldu orada sezeryan olsam iyi ama normal görünüyor şuan Allah seninde yardımcın olsun inş Dr alışırsın Dr iyi çıkar

Canım ben kendim yaşamadım görmedim ama orada çok doğum yaptı çevrem yeni açıldıgında falan çok problemler olmuş sezeryan yapan komşum da var 2 tane memnun normal doğum için hiç tavsiye etmiyorlar aynı kanuni gibi diyorlar ben değilde eşim asla oraya götürmem seni kadın doğu hanenin girişinde sedyede doğurdu dedi doğuran kadının kayın validesi de anlattı bana gelinimi çok azarladılar resmen dövüyorlar dedi bende korktum ama bu anlattıgım 2021 de oldu belki bir buçuk yılda düzelmiştir bilemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…