2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Evet evet ben de normal doğum taraftarıyim ama ikisinde de zorluklar çok sağlıkla kucağımıza alalım da bir şekilde gerisi hallolur

Kızlar kızlar hele bakın yüzümde hiç sivilce çıkmazken ergenlik de dahil, hamileliğimin en başından beri çıkıp hala sönmeyen sivilcelerim var sizin yüzünüz ne alemde
Benimde çıkıyor tek tük ama erkek olan gebeliğimde aman Allahım tam bir mayın tarlasına dönmüştü

uzun süre özel hastanede çalışan biri olarak şunu söylemek istiyorum ne parasından (çünkü devlet nerdeyse aynı parayı ödüyor beli 100 200 farklı) ne de risklerinden. Normal doğum olduğu zaman kaçta gelecekler, ne zaman olacak belli değil e sonuçta özel hastane herkes kendi doktorunu istiyor bazı durumlarda bütün geceyi hastanede geçirip sabah poliklinik yapmak zorunda kalıyorlar. Hal böyle olunca sabahtan gelen hastayı akşam üzerine kadar bekletip , duruma göre 0 açıklıkla suni sancı verip mesai bitiminde olmuyor ilerlemiyor diyerek sezeryana alıyorlar. Bırakıp gitseler belki gecenin bir yarısı kaç kere gelecek sonuçta.

Merhaba Kızlar
9+2 den hepinize sevgiler Bugün kontrolüm vardı. Elhamdülillah bir sıkıntımız yok. Daha küçük ama hareketlerini gözlemleme şansımız da oldu
Bulantılarım sebebiyle sohbetlerinize dahil olamıyorum. Bir şeyler okumak için gözlerimi oynatsam; midem, başım her yerim oynuyor
Arada iyi hissedersem yazdıklarınıza bakıp çıkıyorum. Allah sorunsuz bir gebelik süreci yaşatsın her birimize

Cinsiyet tahmini için ultrason görüntüsü paylaşıyorum, yorumlarınızı merak ediyor, heyecanla bekliyorum.

Eklentiler

• B5DA5C97-57C2-46E9-8FDE-84B632681EB7.jpeg
    107,6 KB · Görüntüleme: 89
masallah nekadar buyumus tahminleri pek bilmiyorum ama icimden kiz gecti gonlunuze göre olsun insallah

Reactions: iLk
Bence kız ama en iyi 1ciftyesilgozz anlıyor

Merhaba kizlarr az önce hastaneden geldim çok şükür kese gorunfu bebek göründü kalp atımı var ama dinletmedi doktorum küçük olduğu için 2 hafta sonraya randevu verdi cokk mutluyum şuan buda ultrason fotimizzz burdan tahmin yapan teyzoslar vardı bana da bakabilir mii neyimiz olacak acaba

Eklentiler

• 20230407_132956.jpg
    96,3 KB · Görüntüleme: 70
  • 20230407_132952.jpg
    85,1 KB · Görüntüleme: 67
Ahahaha, Allah razı olsun bi mutlu oldum hala şansım var demek ki
%50/50
Yaa maşallah artık giden böyle bebiş fotolarıyla gelecek Bizimkiler hala görünmüyor net böyle artık bebek olmuş en guzel zamanları bu zamanlar yerleri geniş taklalar atıyolar içerde .
Kızıma gıttıgımde bu zamanlarda ayy kaydırak yapardım karnımı
Saglıkla gelsin minnoş bana da hislerim kız dedirtti .

Maşallah tahmınım yok tahmını olan yazar zaten saglıkla alın kucagınıza

Maşallah Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Hangi haftada kaç günlükken duydunuz acaba, ben de yarın gideceğim

Buradan öğrendiğim kadarıyla karından sağ kızdı

Reactions: iLk
vajinal ultrason ise kız ama karından ise erkek olduğunu anlıyorum :)

Valla canım nub teorisine göre erkek 9. Haftadan sonra ramzi teorisi bakılmaz çünkü benek hareketlendiği işin yer değiştirebiliyor . O yüzden nub bakılır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…