2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Yaa aşağısı eski haline geliyor diyorlar 6 aya kadar tamamen eski haline geliyormuş sanırım öyle değil mi yoksaa
Ben normal doğum yaptım eve gelince çok merak ettim nasıl bir görüntüsü var diye. Bakar bakmaz dünya başıma yıkıldı sağ tarafa kesim yapmışlar şağ tarafa kaymış. Soğudum resmen kendimden ama sonra düzeliyor şuan eski halini aldı 6 aya kadar topluyormuş kendini

Yaaa sağ tarafa kayma da düzeldi mi pekii oof böyle olunca bir korktum yaa

Canım çok geçmiş olsun durum ne inşallah birşey yoktur

Yaaa sağ tarafa kayma da düzeldi mi pekii oof böyle olunca bir korktum yaa
Düzeliyor şuan benimki aynı eski halini aldı tam ortali sağ da deil ilk gördüğümde ki duygumu ve gördüğüm şekli sana yüz yüze anlatsam gülmekten ölürsün şimdi bazı terimleri ifade edemiyorum. Korkma sakın ilk etapta moralin bozulucak ama sonra düzeliyor merak etme. Belkide seninki sağa sola kaymaz beni dikenlerde iş yoktu belkide

Benim doktorum haftada maksimum iki kezi geçmeden olabilir dedi

Tamam kesin kararım sezeryan varsın his olmasın varsın 2 ay eğik gezeyim agrılarım çok olsun ama yamukluktan ıyıdır

Randevuya gıttıysen çıkmıs olmalısın cok merak edıyorum seni .

Canım çok geçmiş olsun Allah'ın izniyle hiç bir şey olmayacak. Dua ediyoruz hepimiz ve çok merak ediyoruz

Yani hep geniş geniş mı kalıyor ben eski haline döner sanıyordum
Sıkılaştığını duymuştum fakat ben ona inanmıyorum yaa genis kaldığını düşünüyorum şimdi ikinciyide yapınca folloş gibi olur bende mi sezeryan olsam acepki yamuklar düzeldi ama genişliği napcaz

Yaa kegel egzersizi falan düzelmez mi ki ben aklıma geldikçe kegel egzersizi yapıyorum epeyi sıkı normal doğum olursa kesin yırtılma falan olur herhalde moralim bozuldu şimdi

Yaa inşallah yırtılma olmaz Dicem de o konuda guvenemiyorum kesi falan atarlar muhtemelen ben en iyisi eve gelince bakmiyim normal doğum olursa

Yaa kegel egzersizi falan düzelmez mi ki ben aklıma geldikçe kegel egzersizi yapıyorum epeyi sıkı normal doğum olursa kesin yırtılma falan olur herhalde moralim bozuldu şimdi
Egzersiz yaparsan belki faydası olur. Ben çocuktan fırsat bulup yapamadım

Yaa inşallah yırtılma olmaz Dicem de o konuda guvenemiyorum kesi falan atarlar muhtemelen ben en iyisi eve gelince bakmiyim normal doğum olursa
İstenilen açılma olsa bile kesik atıyorlar neden bilmiyorum. 10 cm acilmam oldu. Sordum bu kadar açılmış kesik atmazsiniz dimi aticaz dedi. Attılar sağa doğru kaydirdilar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…