2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Seni çok iyi anlıyorum kuzum.. bende canım o an ne istiyorsa onu yiyorum bu aralar yumurtadan tiksindim sabah kahvaltıda ekmek arası kaşar ve domates dışında bir şey yiyemiyorum 🤢 ilk 3 ay depolardan beslenirmiş bebek diyip içimi rahatlatıyorum.. Sadece suya önem veriyorum günde en az 2,5 lt içerdim şu an 1 litreyi zar zor içiyorum 🤕
😞 aynıyız ozaman Suyu sabahları aç karnına içiyorum hararet basıyor ama oda çok bulantı yapıyor canım bende 1 litre bile içemiyorum sorun olurmu ki hiç suya düşkün biri değildim yumurta çok iyi ama kaşarda ilerki aylarda bebeğe kilo aldırıyormuş 😄 bu hafta sebze deneyeceğim meyve ile

1 Aralık ta doğmaz hiç sanmiyorum. Eğer sağlıklı bir gebelikse erken doğum riski bulunmaz ise Erkek olursa beş on gün atar kız olursa da Kasım'da doğar. Benim ilk gebeligimde 10 Ekim dendi çocuk 27 Ekim'de geldi erkekler pek acele etmiyor 😁
Benim ilki sezeryan oldu .bi kizim var ve 20aylik muhtemelen bu da sezeryan olacagi icin. Kiz da olsa erkek de olsa erken alirlar🤪

3. Aydan sonra boyatan o kadar çok arkadaşım oldu ki. Organik boya kullandılar sanırım. Böyle şeylerde çok fikir vermeyi sevmiyorum ama ben boyatırdım sanırım.
Ben ilk kizimda 3.aydan sonra boyadim doktorum irganik felan farketmez inanma zaten oyle masum boya olamaz demisti tamamen satis taktigi ama boyadiginda acik havada boya ki kokuyu cok soluma demisti.sikinti yok demisti bana 3.aydan sonra

Doktor bana bişey demedi.. Konsültasyon vermezse antıbıyotık basla dedi ☹️ kadın dogumla detaylı konusaym bunu🤷‍♀️
Ya ben bu dişi yaptrdm, ama doktor sinirlere gitmemiş dedi, sinirlere ellemedi.. Dolgu yaptı sadece.. Hamıle kaldığımı öğrendim ertesı gun basladı diş agrısı.. Komple ust sağ cenem agrıo.. Alt diş etler de sızlıo.. Doktor diş etlerıne de cekılme var dedi😐
Hamilelkte çok normal ben de ilkinde bi ara her sabah kol bacak ağrısıyla uyandım doktora sordum normal bebek swnin kalsiyum depolarını harcıyor demişti

Benim büyük oğlum 12 haftada hareketlerini hissettirdi.küçük oğlum 8. Haftada.
Bu hamileliğim 8+6 henüz hissetmedim. Her bebek farklı.
Ben oğlumu 23 lerde zor şer hissettim ikinci gebelik daha erken oluyor diyorlar 😍 bakalım ne zaman hissedicem hala inanamıyorum çünkü ben ikinci bir çocuğun geleceğine sanki tek çocuğum olacakmış gibiydi 🥹

Kızlar birşey soracagım kusura bakmayın benim akıntım sarı ve yoğun olmaya başladı hamile kaldıgımdan bu zamana kadar sarı ama bu günlerde daha yogunlaştı birde ayıptır sorması ilişkiye başladınızmı bir defa oldu ama genetal bölgem çok kötü oldu 🥺 acı içindeyim

Kızlar birşey soracagım kusura bakmayın benim akıntım sarı ve yoğun olmaya başladı hamile kaldıgımdan bu zamana kadar sarı ama bu günlerde daha yogunlaştı birde ayıptır sorması ilişkiye başladınızmı bir defa oldu ama genetal bölgem çok kötü oldu 🥺 acı içindeyim
Bende de akinti var sari ve biraz yogun camasirda renksiz bir iz birakiyor..iliskiye gelince ilk uc ay hic bir doktor onermiyor cunku bebek tutunmaya calisiyor ve dusuk riski daha da cogaliyor .en azindan benim 5 tane dogum doktorum oldu evveliyatinda da 1 sag 3dusuk gebelik gecurdigim icin uzmanlastim .5 inde de bana iliski onermem ama yasak da demen demisti.

Günaydınnn..
Sanırım bugun aranızdan doktora gidecek çok kişi vardı cumayı iple çeken ..
Hayırlı haberlerle gelin ..

Benimde beyazlar bağımsızlığını ilan etti yaz bası sacımı kestırırım ama sanırım boyatamam . Kızımdada boyatmadım omreliydi saçım tam hamıle sacı olur 😄

Bende de akinti var sari ve biraz yogun camasirda renksiz bir iz birakiyor..iliskiye gelince ilk uc ay hic bir doktor onermiyor cunku bebek tutunmaya calisiyor ve dusuk riski daha da cogaliyor .en azindan benim 5 tane dogum doktorum oldu evveliyatinda da 1 sag 3dusuk gebelik gecurdigim icin uzmanlastim .5 inde de bana iliski onermem ama yasak da demen demisti.
Korkuya kalsa zorla bulmuşken bebeği asla risk almam . Ama riskin olmaz doktorun yasaklamamıştır o zaman hayat senin seçim senin derim 🙂
Bana 9 ay yasak ahahahh 🤣

Merhaba,hayırlı olsun bende 36 yaşındayım.Kasım sonu annesi olacağım inşallah 🙏bugün 5+1 olduk keseyi görmek için yarın gideceğim. 3.bebeğim olacak Allah nasip ederse, 2 kızım var.🤗
Yaa ne kadar da benziyoruz, haftamız aynı, ikimizin de yaş 36 ve ikimizin de üçüncü 🙂 saglikla alalım kucaklarimiza inşallah, hadi yarın için de güzel haberlerini bekleriz

X