2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Kızlar selam üçümüz de aynı gidiyoruz neler yaptınız keseleri gördünüz mü? Doktor kontrolleriniz ne zaman
ben gördüm kuzum kontrolüm 18 martta inşallah bebişi görüp kalp atışını duyacağız, ya da bebişleri.. kesenin yanında bi yapı daha gözüküyor ikiz olabilirmiş, henüz erken olduğu için net bir şey demedi doktorum. sen nasılsın

Siz şimdi kaçıncı haftadasiniz ben 5+3

Umarım sağlıklı bir gebelik görürüz senin adetin kaçıncı günü kan verdin acaba
Umarm cnm bn adetmi bilmiyorum pco var bnde hep degisir.
Ama pik uzerinden 16. Gun 50 cikti 18. Gun 100 cikti yani sanirim ilk degerim adet tarihimden iki gun sonra veya adet tarihine denk geliordur

Hayırlı olsun canım. Allah sağlıkla kucağınıza almayı da nasip etsin kese kaç mm çıktı peki

Ayy maşallah canım. Hadi inşallah hakkında hayırlısı olsun peki kaç haftalıkken gördün keseyi? Kaç mm di kese?

Selam cnm aramiza hosgeldin uzun bir bekleyis süreci var onumuzde cnku kese icin ortalama 3000 de gidiliyor dr a . Siz iki gun sonra tekrr kan verin iki katina cikmasi lazjm. Sonra ben 4 gunde bir kan vercm en azindn keseyi bekleyene kdrda icim rhat eder o sekilde yapablrsiniz. Birde folikasit kullanin hemen alin. Ama baska hastalgnz veya kullanmaniz gereken bir ilac var ise hemen dr a soleyin ve gidin tabii

Kese boyutu kaç çıktı acaba söyledi mi doktorunuz?
Ben dün gittim lekelenme olduğu için 5+5 im ultrasonda da gebelik haftası ile uyumlu 14 mm kese göründü ama bebeği göremedik zaten bu mm de bebeği göremem henüz on gün sonra gelin dedi doktor. Yolk sac dan da bahsetmedi sanırım yalnızca kese gördü o yüzden sizin kese ölçüsünü merak ettim

Canım doktorum folik asit yazdı internetten bir de cuma kan ver dedi sağlıkla kucağımıza alalım inşallah

Kızlar selam üçümüz de aynı gidiyoruz neler yaptınız keseleri gördünüz mü? Doktor kontrolleriniz ne zaman
Merhaba 4 + 3 te gördük biz bu Çarşamba tekrar gidicem çok merak ediyorum hiçbir belirtim yok sadece biraz duygu degisimi göğüs hassasiyeti halsizlik var onun dışında çok normalim sizlerde nasıl acaba

Umarm cnm bn adetmi bilmiyorum pco var bnde hep degisir.
Ama pik uzerinden 16. Gun 50 cikti 18. Gun 100 cikti yani sanirim ilk degerim adet tarihimden iki gun sonra veya adet tarihine denk geliordur

1,48 cm yazıyor canım, attım görüntüsünü de

Eklentiler

• 86C30F44-74A4-42D7-8C1C-58CF8BFEFABB.jpeg
    77,2 KB · Görüntüleme: 93
Merhaba 4 + 3 te gördük biz bu Çarşamba tekrar gidicem çok merak ediyorum hiçbir belirtim yok sadece biraz duygu degisimi göğüs hassasiyeti halsizlik var onun dışında çok normalim sizlerde nasıl acaba
Bende de yorgunluk ve sürekli uyku hali var. Onun haricinde hiç belirtim yok çok şükür

1,48 cm görünüyor. Netten öğrendiğim kadarıyla GS gebelik kesesiymiş; acemilik işte

Eklentiler

• 9A380745-536C-472C-AAA2-407854DE071B.jpeg
    77,2 KB · Görüntüleme: 91

Karından mı baktı doktorun?

Aynı gün görmüşüz kuzum bende belirtiler hafifledi çok şükür. Ama çok fena grip oldum belki de belirtileri grip yüzünden görmezden geliyorumdur. Vajinal mi abdominal mi muayene oluyorsun cabim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…