2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Kızlar benim gibi düşük değerle öğrenen var mi aranızda acaba batim uygulamaya göre 12 mart ama erken yumurtladim 8 9 mart diyebiliriz. Bugun 13.8 çıktı

Folik asit ne kullanıyorsunuz ben yumurta takibi yaptırmıştım sağ da 1 yumurta vardı. Sağ tarafımda ağrı var öyle suphelendim

Merhaba 4 + 3 te gördük biz bu Çarşamba tekrar gidicem çok merak ediyorum hiçbir belirtim yok sadece biraz duygu degisimi göğüs hassasiyeti halsizlik var onun dışında çok normalim sizlerde nasıl acaba
Merhaba canım 4+3 te alttan mı göründü yoksa karından mı

Kızlar benim gibi düşük değerle öğrenen var mi aranızda acaba batim uygulamaya göre 12 mart ama erken yumurtladim 8 9 mart diyebiliriz. Bugun 13.8 çıktı
önemli olan 48 saat sonra 2 kat artması, hayırlı olsun,

Kizlar karin agrisi yasayan hic yokmu benim iki gundur karnim regle gibi agriyor. Wcde de peceteyle sildikce bole akıntı gelior saripembe anlasilmior tam bunlrinyasayan varmi daha betam 100

Ben kızımda 18.2 ile öğrenmiştim sağlıkla ilerlesin inşallah

Değerim çok az yükselmiş. Biraz kanama da oldu zaten. Yine kimyasal. Artık pes etmek üzereyim gerçekten çok yoruldum. Bugüne kadar cabalamamin en büyük sebebi oğlumun sürekli kardeş istemesiydi. Ama rabbim nasip etmiyor bana o mutluluğu. Siz evlatlarıniza sağ salim kavusursunuz inşallah arkadaşlar. Hayırlı akşamlar.

Merhaba kizlar bugun 5+2 de doktora gittim kesesi 1.56 cm cikti doktor haftasiyla uyumlu dedi. Haftaya tekrar gidecegim. Kesesinde bir sorun yok ins ilerleyen haftalarda birsey cikmaz. Iyi aksamlar.

Çok üzüldüm kaybınız için. Allah sabır versin, oğlunuzu size bağışlasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…