2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Aynen bi git tedbir senden olsun ♥️ benim yumurta 21.gun catladi sanırım geç oldu diye böyle hemen görünmüyor oğlumda 5.hafta da kese ve bebego görmüştüm bu biraz nazlı bebis olacak galiba 🙈 adete 1 gun kala testimi paylaşıyorum
Gayet güzel gözüküyor canım, ben de size iğnenin 14. Ve 17. Gün aynı saatlerdeki fotoğraflarını atıyorum.

Senin bu test ile mi 200 küsür çıkmıştı ona göre bi hesap yapıcam :)

Eklentiler

• C1D2FC2A-8817-4E49-89FD-2EAF3FBB8945.jpeg
    C1D2FC2A-8817-4E49-89FD-2EAF3FBB8945.jpeg
    101,5 KB · Görüntüleme: 42
  • D9075837-922B-4201-B5BB-423D58ABAA0A.jpeg
    D9075837-922B-4201-B5BB-423D58ABAA0A.jpeg
    98 KB · Görüntüleme: 40
Gayet güzel gözüküyor canım, ben de size iğnenin 14. Ve 17. Gün aynı saatlerdeki fotoğraflarını atıyorum.

Senin bu test ile mi 200 küsür çıkmıştı ona göre bi hesap yapıcam :)
Yok kuzum bu testi yaptığım gün 140 çıkmıştı yani 13 ocak. adet günü verdim dün 203 çıktı elimde bir tane test kaldı onu da ptesi yaparm hatıra saklamak için 🤩

Kızım olursa adını Eylül koymak istiyorum, etlülde tanıştım Eylül de evlendim. Evrene böyle bir mesaj verdim heralde diyorum bazen düşününce 😎
Korkmayayım ben o zaman, zaten kanama yoksa endişe edecek bir şey yok diyorlar genelde.
Yaaa bende kızım olursa ismini Eylül koymak istiyorum yazını görünce tepkisiz kalamadım ama içime erkek doğuyor 🤩

Canım beni de eklermisin
Sat 13.12 tam emin değilim ama keseden belli olacak sanırım
2, çocuk konya 🤗
Ekledim canim hosgeldin sağlıkla ilerlesin gebeliğin özel değilse yaşını da alabilir miyim listeye ekliyim😊

Hahaha ben yaptım canım erkek çıktı ama çok kız istiyorum 😁 Sağlıklı olsunlarda 😍 Senin gönlün ne istiyor?😊
Rabbım gönlündekini ömrüne yazsin canim♥️ benim bitane oğlum var 3 yaşında bir tane de kizcem olsa süper olurdu ama tabiki hayirlisi sağlıklısi 🤩♥️ bu dilimin söylediği kalbimin söylediği kiz için çıldırıyorum nolur Allahim Amin🤩👼

Rabbım gönlündekini ömrüne yazsin canim♥️ benim bitane oğlum var 3 yaşında bir tane de kizcem olsa süper olurdu ama tabiki hayirlisi sağlıklısi 🤩♥️ bu dilimin söylediği kalbimin söylediği kiz için çıldırıyorum nolur Allahim Amin🤩👼
Amin canım benim oğluşunu Allah bağışlasın 🤲😘 Yaa kıyamam canım inşallah rabbim gönlündekini nasip etsin sanadaa bu defa kızçen olsun💜💗🤲🤲

Yok kuzum bu testi yaptığım gün 140 çıkmıştı yani 13 ocak. adet günü verdim dün 203 çıktı elimde bir tane test kaldı onu da ptesi yaparm hatıra saklamak için 🤩
Yükselişler de çok güzel bu arada canım benim💕
Yaaa bende kızım olursa ismini Eylül koymak istiyorum yazını görünce tepkisiz kalamadım ama içime erkek doğuyor 🤩
Benim hiçbir cinsiyet kıstasım yok sağlıklı olsun yeter ama eşimle hep konuşurduk Eylül Eylül diye, söylemek istedim :)

Sağlıkla ilerlesin gebeliğiniz🎀

Benim hiçbir cinsiyet kıstasım yok sağlıklı olsun yeter ama eşimle hep konuşurduk Eylül Eylül diye, söylemek istedim :)

Aramız da çok bisey yok canim 35.gundeyim bende çatlama iğnesini 31 ocakta mi oldun

İnşallah canım tabiki önemli olan sağlıklı olmaları oda gönlümüzden geçen hayırlısı olsun inşallah 🤲

Anladim canim o zaman senin değerin daha yüksek çıkar 🤩
Morallerimizi yüksek tutup bu sefer her şeyin yolunda olduğunu düşünüp evrene gönderiyoruz pozitifi🙏

Kızlar sizde göğüs hassasiyeti dolgunluğu falan var mı? Ben de yok çünkü de😂
Uçları çok az acıyor o kadar.

Morallerimizi yüksek tutup bu sefer her şeyin yolunda olduğunu düşünüp evrene gönderiyoruz pozitifi🙏

Kızlar sizde göğüs hassasiyeti dolgunluğu falan var mı? Ben de yok çünkü de😂
Uçları çok az acıyor o kadar.
♥️♥️ aynenn canim
Bende hiç yok nedense🙈

Slm kızlar benim 1 haftadır gögüs hassasiyeti vardı bugün geçti mormalmidir ilki kimyasal olunca korkuyorum

X