2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Bende kararsizim kuzum o konuda normal benim dogum ama bel fitigim iyice artti agrilarim daha simdiden basladi karnim iyice buyuyunce napicam bilmiyorum normal dogumda bel fitigi cok zor oluyo dogumlarimdan biliyorum bakalim nasip neyse o olur
Kuzum senin ve bebek için en sağlıklıdır hangisi ise onu tercih edin normali tabi ki herkes ister ama bazen nasip kısmet olmuyor bak önceki bebislerin normal olmuş ne güzel
Aynenn canim günlerimiz hemen hemen ayni sanırım aynı zaman da doğum yapabiliriz

Merhaba arkadaşlar benim bugün kanamam başladı bhcg acile gittim bhcg 3.87 ye düşmüş yani kimyasal gebelik yine. Sizlere hayırlı doğumlar sağlıkla kucağınıza alın inşallah
Canim uzulme kimyasal zaten sağlıksız bir bebek oldugu icin vucut atiyormus daha sagliklisi tez zamanda gelsin isnallah hayirlisiyla aminnnn

Aay evet hadi inşallah canım hayırlısıyla

Merhaba arkadaşlar benim bugün kanamam başladı bhcg acile gittim bhcg 3.87 ye düşmüş yani kimyasal gebelik yine. Sizlere hayırlı doğumlar sağlıkla kucağınıza alın inşallah
Canım çok üzüldüm geçmiş olsun rabbim tez zamanda yine sağlıklı bi gebelik ve evlat nasip etsin inşallah İlk betan kaçtı canım

Kızlar merhaba ben bugün öğrendim gebeliğimi 152 değerle kasık ağrım çok aşırı şiddetli adet olucam diye ödüm kopuyor sizdede varmı böyle belirti bide aşırı gaz
Bende de böyle canım öğrenmeden önce sökülecek herhalde derdim şimdi korkuyorum bişi olcak diye

Kızlar merhaba bende eylül annesi olacağım inşallah ikinci doğumum olcak ve ilk bebeğim 2 kg doğduğunda büyütürken çok zorluk çektim bana kilo aldırmadan sadece bebeğe kilo aldıran denediğiniz gıdalar önerir misiniz . hamileliğim boyunca dikkatli beslenip 12 kilo aldım ama kızım düşük doğum kilosuyla doğunca çok üzüldüm acaba her şeyden pastalar börekler yağlı kızartmalar falan yeseydim diye garip bir psikoloji

Mrb bende geldim sat 14 aralık ilk gebelik izmir yaş 34 tahmini doğum 20 eylül şuan 4+3 gözüküyorum

Kızlar sat 15 Aralık
10 aralıkta 51,33
14 aralıkta 130,9

Değerlerim bunlar ama bana düşük geldi içimi körü bir his kapladı . Devlette bakmadılar Ultrason ile. Kan bile aldırmayacaktı çok erken gerek yok dedi ama ben istiyorum dedim. Öylelikle Bugün kan verdim. 4. Gün Bugün ve düşük geldi bana

Eklentiler

• D2321498-ABFB-4063-8798-B04969D201BD.jpeg
    111 KB · Görüntüleme: 102
İyi düşün canım iyi olsun kötü düşünme. Bebeğin doğum kilosu biraz da genetik diye biliyorum ben Banu çiftçinin bir videosunu izlemiştim de . Orda diyordu ki anneler yedikleri içtikleri ile sadece 500 gr değiştirebiliyorlar kiloyu diyordu. Afrika’da aç gebe kadınların bile çok düşük kiloda olmuyormuş. Tabi aynı annenin diğer gebelikleri de farklı. Yani o embriyo rahme düştüğünde kaç kilo doğacağı genetik DNA kodunda yazılı . Sen yendiğin içtiğin ile sadece 500 gr değiştiriyorsun. O yüzden çift kişilik yemeyin boşuna kilo almayın diyordu.

Benim duyduklarım süt, badem ve muz direkt bebeğe giden yiyecekler. Bi de ben avokado çok yiyorum hem şekli bile rahim ve bebek şeklinde çok faydası olduğunu düşünüyorum

Kızlar bugün keseyi gördük. Hala inanamıyorum ve ağzımdan dolu dolu hamileyim diye çıkamıyor . 10 gün sonra kalp atışına çağırdı doktor. Foto ekliyorum o kese içindeki minik beyaz nokta mi bebek şimdi ? Benim 2.deneme tüp bebek ilk defa pozitif gördüm ilk bebeğim olacak Allah nasip ederse hayırlısıyla Son adet tarihim 4 Aralık ama dondurulmuş transfer olunca son adet tarihine degil de sistemin gösterdiğine bakılıyormuş o yüzden 10 Aralık son adet tarihim sayabilirsiniz. Listeye ekleyebilirsiniz galiba bu listedeyim artık hala inanamasam da İstanbul’dayim bu arada

Eklentiler

• 19773103-C24E-4DE9-A9FE-BF311C37C0A0.jpeg
    105,6 KB · Görüntüleme: 102
Kızlar, bende bugün doktora gittim. Keseyi gördük 13mm. Adete göre 6+1 ama kese ölçüsüne göre 5+1 dedi doktor. İcinde bebegi görmedi galiba. 10 gün sonra tekrar gel dedi. Gözükür dimi bebek ?

Kızlar, bende bugün doktora gittim. Keseyi gördük 13mm. Adete göre 6+1 ama kese ölçüsüne göre 5+1 dedi doktor. İcinde bebegi görmedi galiba. 10 gün sonra tekrar gel dedi. Gözükür dimi bebek ?
Stres yapmayin görürsünüz ben 2 bin ile bebeği keseyi gördüm sonra 10 bin iken başka hastaneye gittim doktor kese bebek yok dedi cihazdan falan da değişebiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…