2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Canım aslında %60 üzeri artış normal gözüküyor iki kat diye söyleniyor ama aslında o %60 artış olması normal

Merhaba canim kese gorundukten sonra beta artmasi hicbir seyi belirlemez

Salı günü keseyi gördük. 5+3 tüm. Kesede 5+4 müş. 8.75mm dedi. Hastamla uyumluymuş. Son adet tarihim. 4 aralıktı 1 hafta gecikmiştim beta hcg 9800 çıkmıştı. Haftaya ayın 20 si inşallah kalp atışını görürüz dedi. Salı günü felaket kasık ağrım oldu. 2 gündür hiç birşey yok. Endişeleniyorum inşallah görürüz kalp atışınıda

Kızlar
Beta 3 Ocak 0,100
5 Ocak 0,100
10 Ocak 51,33 dü doktor 10 gün sonra yine gel dedi ama içim içimi yiyor sat 15 Aralık. Yarın randevu aldım kana tekrar baktırmak için. En azından içim rahatlasın özele 22sindw randevum var içim rahat gitmek istiyorum. Lütfen dua edin değerim normal bir şekilde artmış olsun . Bulantı , mide yanması yok bende ama sadece sol kaşığım sürekli ağrıyor ve batma oluyor.

Eklentiler

• A09E8D6A-8581-449F-84CF-0D959D402497.png
    92,6 KB · Görüntüleme: 39
İnşallah artmıştır. İyi haberlerle inşallah

nicin korkuyosunuz? Icinize korku vermeyin. Bende kese gorundu ama icinde bisey varmi yokmu bilmiyoruz, iki hafta sonra ogrenicem.
Kotu haber almadigimiz surece, regl olmadigimiz surece demek ki hamileyiz demektir insallah Korkmayin icinizi ferah tutun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…