2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Ek gıda ve mama saatlerini nasıl ayaralıyorsunuz günde kaç defa mama veriyorsunuz ben bi türlü çözemedim bu işi

Ek gıda ve mama saatlerini nasıl ayaralıyorsunuz günde kaç defa mama veriyorsunuz ben bi türlü çözemedim bu işi
Benim kızım günde 3 gündüz uykusu yapıyor, her uyanışta ve uyumadan önce emziriyorum. Tam aralarda da ek gıda veriyorum kabaca bu şekilde. Emzirmeyle ek gıda arasında 1 saat oluyor.

İlk çocuğumda ki gibi bir düzen oturtamadim ben ya sabah benimle kahvalti ediyor gün içersinde sürekli emiyor bir gündüz bir de gece olmak üzere mama veriyorum arada pirinç unu çorba yoğurt karışık gidiyoruz

Benim kızım günde 3 gündüz uykusu yapıyor, her uyanışta ve uyumadan önce emziriyorum. Tam aralarda da ek gıda veriyorum kabaca bu şekilde. Emzirmeyle ek gıda arasında 1 saat oluyor.

Ya ben mama verdiğim için ne kadar vermeliyimi hala çözemedim zaten kilosu fazla daha fazla kilo almasını da istemiyorum

Kızlar birşey soracağım malum bebisler oturmaya başladı biz ne zaman oturur pozisyonda kakasını yapsa sirtlardan çıkıyor bir çözüm bulamadım Molfix kullanıyoruz sleppy ve baby turco da aynı şekilde yaşayan varmı bu sorunu

Selam mavişçim prima pc kullanıyorum taşma yaşamadım hiç en fazla kuyruk sokumuna kadar çıkıyor otururken. Bende çiş konusuna çözüm bulamıyorum her markayı denedim yine en uzun giden prima oldu. Azıcık geciktireyim taşırıveriyor çişli çok

Selam canım demek ki her annenin derdi başka oluyor Prima denememistim stok bitince birde ona bakayım onunla nasıl olacak teşekkürler canım

Ben goon premium soft kullanıyorum. Son 3-4 aydır(ek gıda ve oturma süreci) sanırım sadece 1 kez taştı sırtına. Memnunum ben baya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…