2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Yaa evet asla uzun uyku yok ilk ve sondu herhalde o gün işte

Hadi inşallah sorunsuz devam edersiniz az kaldı her şeyi yiyecek yakında
bebişler ne çabuk herşeye alışııyo ya tanıdığa iftara geldik uyku arkadaşını almayı unutmuşum uyumak bilmedi 1 saat uğraştım en sonunda aklıma yazma geldi yazma istedim onunla 5 dakka da uyudu onu tuta tuta

Maşallah bizde 10 dkda falan uyuyoruz ama emzik ve beşiğinde sallanarak desteksiz uyumuyor henüz

haha Ada kucağımdaydı telefona dokunup duruyodu onu durdurcam derken yazmam gerekeni yazmamışımoturak
Ben kullanıyorum memnun sayılırım. Sayılırım çünkü yine de içinde babası tutuyor yıkarken ayağa kalkmasın diye, zemini sert içine battaniye koyuyorum.. bı de aynı marka büyük küvet var onun içine sığıyor dendi sığmıyor. Neyse zaten artık dusakabinde yapıştırıp yıkamak gerek. Banyo harici kullanmadim ama içine destek koyup masa, tezgah vs kullanılabilir.

inşallah memnun kalırız bakalım

Öncelikle çok mutlu oldum diyeti açmaya başlamanıza. Biz açtık çok şükür bi sıkıntı olmadı. Dün lor ve yoğurt yaptım severek yedi. Keki ben alttaki tarife göre yaptım yumurta koymadan. Elma rendelemiştim içine o yüzden ben de pişiremedim tam. Ama ertesi güne kaldığında daha yenilebilir kıvamdaydı. Bence bu tarife meyve değil de hurma özü ekleyebilirsin o zaman pişer diye tahmin ediyorum.
haha Ada kucağımdaydı telefona dokunup duruyodu onu durdurcam derken yazmam gerekeni yazmamışımoturak
Ben kullanıyorum hem banyoda hem de yemek yaparken tezgahta memnunum ama Mete çok hareketli olduğu için vakumlarını gevşetiyor o yüzden yanından ayrılmıyorum ara sıra kontrol ediyorum vakumları.

Eklentiler

• D4AE51A6-BDA4-41B8-B234-DCC4E79F8A37.png
    154,8 KB · Görüntüleme: 40
Ya top ve kucaktan ayrılmasına çok sevindim. Nasıl alıştı?
Topu ben bıraktırdım koltukta kucağımda pışpışladım çok ağlarsa arada zıpladık bayadır kullanmıyoruz artık kaldırdım şükür. Kucağıda kendi bıraktı canım uyumak istemedi bir anda bende anlamadım yatağında emzik ve sallama desteğiyle uyuyor. Sırada sallanmadan uyuma eğitimi var
ben de hem duş için aldım hemde belki normaldede desteksiz oturmayı öğrenmesine yardımcı olur diye düşndüm
Yalnız bırakma canım Poyraz öne doğru kapaklanıverdi onda o yüzden kaldırdım bende duş için kullanacağım ilerde.
inşallah desteksiz de uyur Ada bile uyuyoda her bebiş yapabilirsabahlara kadar koridorda kucağımda sallaya sallaya az gece geçrmedim analık çok zormuş
İnşallah bizde pilates topunu bıraktık,kucağı bıraktık sırada sallanmadan uyuma eğitimi var hatta bu akşam sallamadım en sondada emziği bıraktırıcam ama o çok zor olacak herhalde 2 yaşında falan anca bırakır bizimki çok düşkün bizim atak haftaları dışında birde diş sıkıntımız yoksa şükür gece sıkıntı çıkartan bir bebek olmadı seviyor uyumayı. Ama gündüzleri çok zordu pilates topunda kucağımda bebekle belim başım kopuyordu ne günler geçip gitti işte bazen yenidoğan zamanlarını hatırlayamıyor gibi oluyorum fotoğraflara bakıyorum biz bu çocuğu nasıl büyütmüşüz minicikmiş diye zaman su gibi

Ben 6 aylık olduğundan beri kullanıyorum baya memnunum. Banyo yaparken leğene koyuyorum oturağı, leğenin içine de su doldurup köpük yapıyorum banyo oyuncakları atıyorum içine de baya oynuyor sonra yıkayıp çıkartıyorum. Bazen de tezgâh üzerinde yemek vs yaparken yanımda oturuyor oturakta oğlus. Ya da buzdolabına magnet vs yapıştırıyorum onları uzanıp alsın diye oturağı dolap önüne sabitliyorum( mutfak zemini fayans). Kısacası baya çok yönlü kullanıyoruz biz

Ay Allah korusun demen iyi oldu yalnız bırakmam.biz emziği sadece uyurken kullanıyoruz.aynen nasıl büyüdü biz nasıl büyüttük ben de bilemiyorum çok çabuk geçiyo zaman hamile olduğumu öğrendiğim gün daha dün gibi

nengüzel inşallah biz de kullanabiliriz

Kızlar kehribar kullanan var mı aranızda kuzenim aradı çok övdü oğlu hala takıyor 3.5 yaşında. Diş döneminde salyaya huzursuzluğa ağrıya iyi geliyormuş. Orijinal satıcı arıyorum bende

Kızlar kehribar kullanan var mı aranızda kuzenim aradı çok övdü oğlu hala takıyor 3.5 yaşında. Diş döneminde salyaya huzursuzluğa ağrıya iyi geliyormuş. Orijinal satıcı arıyorum bende
Ben kullanıyorum ayağına bileklik olarak takıyorum. Epey azaltıyor salyayı, takmayinca farkediyorsun.
Ben bu satıcıdan almıştım, Ocak ayından beri kullanıyorum https://www.hepsiburada.com/ara?q=kehribar+sarayı&filtreler=satici:Zencefil€20Limited

Tarifi biraz değiştirdim, sütle yapmam gerekiyordu, hurma özü kullandım güzel oldu

Eklentiler

• IMG_20230413_115451.jpg
    84,2 KB · Görüntüleme: 42
Kızlar bebislere günlük ek gıda olarak neler pisiriyorsunuz kahvaltı, öğlen ya da aksam? Ara ara paylaşım yapsak da birbirimize fikir olsa aslında,herkes denediği sebzeye alerji durumuna vs göre kendine uyarlasa aslında nasıl olur?

Bizim yemeklerden yiyiyor canım o gün evde ne varsa.. doktor onayıyla tabii besin alerjimiz çıkmadığı için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…