2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Bizde 36+5te doğduk. Ama her türlü atağı çift yaşıyoruz maşallah şu an baktım doğması gerektiği tarihe göre tam atak haftası inşallah düzelirler ya

Selam siteye cok bakamaz oldum eğitim almaya başladım resmen hiç vakit kalmıyor. Şimdi okudum yazını T temmuzekim ben aldım 2 gün önce oto koltugu cok araştırdım joie ve britax cybex arasindaydim en iyi ADAc test sonucu joie i spin 360ti onu aldim suan da %28 indirimli ebebekte

Selam canım ben oto koltuğu alalı çok oldu ya başka birisi için yazmış olabilirim. Bizde adac testine göre be safe tercih etmiştik kasım ayında

Bu elektrik süpürgesine takılan burun aspiratörü ne muhteşem bir şeymiş. 30 an bile sürmüyor diğer türlü hem kendim çekeceğim diye nefessiz kalıyordum hem bebeğim rahatsız oluyordu bilsem daha önce alırdım teşekkürler sayende sipariş verdim@temmuzekim

Ay bizde çok memnunuz ya iyileştik ama her gece yatmadan çekiyorum rahatça uyuyor rica ederim canım

Güzel anneler merhaba...birşey danışmak istiyorum yaşayan veya bilgisi olan vardır belki..bebegim hem emiyor hem mama veriyorum ama mamayı kusmuyor neredeyse hiç ama emdiği zaman anne sütünü kusuyor neden olabilir ? Anne sütü 10 dk durmuyor hemen kusuyor

Ahh ahh hava kararınca, uyku saati geldikçe resmen içime hüzün çöküyor her akşam aynı şeyleri yaşamaktan çok bunaldım. Ağlama sesi desen ayrı yıpratıyor. Sebepsiz,boş yere, yiritinircasina saatler süren ağlama.. yenidoğan döneminde böyle ağlama olmadı asla. Duş aldi, altı temiz,karnı tok,gaz yok ,uykudan patliyor ama uyumak yerine sanki işkence yapılıyormuş gibi ağlıyor.asla bişey fayda etmiyor. Her akşam aynı döngü her aksam ve devamındaki gecede ayni krizler. Yoruldum, bunaldim, ne yapsam faydasız Allah'tan bol bol sabır diliyorum sadece..

Hepimiz yakın olup sarılıp birlikte ağlasak istiyorum bazen Aynı hisleri paylaşıyoruz, anlatsam anlayamayacak aynı şeyi yaşamayanlar.. Midem ağrıyo, bildiğin korkuyorum süresi belli de değil üstelik.. geçici mi kalıcı mı endişesi, daha destekle uyutmaya direnirken uyku eğitiminden de umutlanamiyorum. Değil ağlaması, söylenmesi, huzursuzluğu bile yetiyo bunalmama.. onu hoş tutmak için elimden geleni yapıyorum ve olmuyor, olmadıkça da yüklenen yetersizlik hissi altında eziliyorum. Biliyorum yetersiz değiliz hiç birimiz ama o anlarda öyle düşünemiyorum insanız işte.. Böyle hayal etmemistim ama biliyorum o güzel günler gelecek, sabır sabır sabır.. Onlar iyi olsun, sağlıkla kucağımızda olsunlar da, anneler güçlüdür, dayanırız elbet..

Bunu alerjimiz olduğunu bilmediğimiz donemlerde yaşadık, ben süt tuketirken yani.. Yediklerini biraz gözlemle bakalım.. Bir de mamayı uyanık, memeyi uykuluyken emerse, doğduğunu anlamayip fazla içiyor, fazlasını çıkarıyor da olabilir

Ben de bugün joie yi inceledim mağazada, çok hoşuma gitti siz bindirdiniz mi bebeği? Yüksekliği nasıl dışarıyı görebilir mi bebişler? Ben de adac test sitesinden inceledim en iyisi joiedi besafe ile joie arasında gidip geliyorum

Memede 5 dk duruyor hep mamadan önce genelde açken meme veriyorum anlamadm gitti.arada bi şay kaşıgı kendi yaptıgım yogurdu veriyorum ama alerji olsa yogurttan ve mamadaan belli eder degilmi

Seni çok iyi anlıyorum. Fobi sahibi oldum resmen. Akşam uyutmalarindan çok korkar oldum. Hele hafif dalıp çığlık çığlığa ya da dudağını büze büze ağlaması. Bir de pavlik bandajimiz var kalça çıkığı nedeniyle hareket ettiremiyor vücudunu elleriyle kendini beni tırmalayip duruyor ve hiçbir şey yapamıyorum

Memede 5 dk duruyor hep mamadan önce genelde açken meme veriyorum anlamadm gitti.arada bi şay kaşıgı kendi yaptıgım yogurdu veriyorum ama alerji olsa yogurttan ve mamadaan belli eder degilmi
Ederdi bence ama yeni basladiysa bu durum ve eminsen sütle ilgili olduğuna alerji durumu ihtimal dahilinde gözlemlemek gerekiyor

Ahhh evet ne iyi gelirdi sarılıp ağlamak Ben de benzer şeyleri yaşıyorum, yetersizlik hissi,bunalim, sürecin akıbeti nasil olacak hepsi bir arada kombo yapıyor. İnşallah bu süreç geçicidir,elbet bunu da atlatırız

Ahhh senin sürecin daha zor, o bandaj daha da zorlaştırır süreci. Allah hepimize bol sabır ve dayanma gücü versin inşallah

İzmir'de çok kuvvetli bir fırtına var, çatılar, ağaçlar uçuyor, elektrik telleri patlıyor. Ev çatı katı ve fena sesler geliyor. Anksiyete sahibi oldum yeminle, bu gece de uyku yok bana
Berbat.. 7.katın cam balkonu otoparka uçtu 2 yan arabanın üstüne inip birde araba çekmekle uğraştım hava çok çok kötü uçacağım sandım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…