2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Ay inşallah ondandır bazen bende çıldırıyor hepte kv’ye denk geliyor o alıyor susuyor kıskanıyorum ne yalan söyleyeyim

Haklısın canım ama geçici bir süreç merak etme

Kızlar pirinci nasıl veriyorsunuz dr yediklerinin içine irmik, pirinç, yulaf kat tok tutar dedi. Bugün pirinç denedim ama çatalla iyice ezilmiyor illa kalıyor taneli ne kadar haşlasamda. Öyle yedi ama bilemedim yinede

Canım makarna lütfen markasının bebekler için pirinç unu,bebek irmiği, yulafı vs var ondan alabilirsin,

Haklısın canım ama geçici bir süreç merak etme

Canım makarna lütfen markasının bebekler için pirinç unu,bebek irmiği, yulafı vs var ondan alabilirsin,
Bebek irmiği arıyordum canım diğerlerini hipp aldımda çok sağ ol bakayım. Macroda yok bugün gittimde. Neyseki keçi sütü buldum günlük orada. Yoğurdu keçi sütü olacakmış

Macrodaki City farm tarhanaydi süt alerjisi olan bebeklere uygun. Bebek irmiğini makarnalutfen markasından aldım online satışları var, henzu kullanmadım ama bu marka revaçta bu ara
Ben irmik anlamışım arayıp durdum tarhana organik vardı ama bebek tarhanası değil diye almadım sanırım o markaydı. Bende makarna lütfenden sipariş verdim az önce

Ay sağolun hatırlatma için bizde cok gazlıyız hala brokoliyi erteleyeyim bende olmassa haklısınız tam 5 aylık olunca başlanıyor dimi ayın 22 si beş aylık 23 başlayayım mı tadımlara doktor beş aylıkken dedi geçti de. Sizde öyle mi ¿

Evet doktorumuz 5.aya girince tadım, 6.aya girince öğün olarak vermemi istedi. Önce sebzeler sonra meyveler olarak başladım, başta blenderdan geçirdim hafif pütürlü bıraktım, sonra çatalla ezdim. Meyveler de cam rende kullanarak biraz suyundan biraz püresinden verdim.

Ben irmik anlamışım arayıp durdum tarhana organik vardı ama bebek tarhanası değil diye almadım sanırım o markaydı. Bende makarna lütfenden sipariş verdim az önce
Aynen iyi ki hatırlıyordum bende yoksa arardım çok.. Amazondan sipariş verdim tarhanayı, makarna lütfen'i sevdim ben ya karışımlarından da alıcam az büyüsün. Malum mamayı da memeyi de iştahlı içmiyoruz ama ek gıdayı sevdik. Ayrıca iki gündür ağız sürekli bişeyler çiğniyo çok komik

Maşallah ya bizde idare eder meyveleri sevdi sebzeleri sevmedi. Hipp sebze karışımı deneyeceğim birde irmikle gelince

Günde bir kere mi tadım yaptırdınız? Ben öğle öğününde vermeyi düşünüyorum siz nasıl yaptınız? Biraz cok soru sordm kbkmayın

Günde bir kere mi tadım yaptırdınız? Ben öğle öğününde vermeyi düşünüyorum siz nasıl yaptınız? Biraz cok soru sordm kbkmayın
Estağfurullah günde bir kez öğlen verdim, ne çok aç ne toktu, isterse üzerine mama vs de denedim. Bir de dilersen verdiğin miktar kadar da su verebilirsin tadımdan yarım saat sonra

Mümkün değil artık destekli de uyutamiyorum. Artık midem ağrıyor, kucaktada ayakta da durmuyor. Bu saatler benim için işkence gibi artık uyusa da yarim saatte bir uykuya döndürmek için en baştan ugrasiyorum. Nedir bu yaşadığım anlamadım. Ne gece ne gündüz yok. Uykusu geldiğinde aglayasim geliyo artık. Bıraksam üç gün geçer yine uyumaz, o kadar dikkat ediyorum uyanıklık süresi vs. düne kadar toplam uyku süresi de normaldi.. kime gidilir napilir bilmiyorum, keşke ilacı olsa alsam icirsem. Çok kötüyüm. Tüm gecem onu uykuda tutmaya çalışmakla geciyo 11 saat boyunca

Ben zıplıyorum, kucağımda resmen zıplıyorum. Ancak öyle uyuyor ya da emiyor bu şekilde… ağlama krizine giriyor hemen susmuyor ancak böyle

Ben zıplıyorum, kucağımda resmen zıplıyorum. Ancak öyle uyuyor ya da emiyor bu şekilde… ağlama krizine giriyor hemen susmuyor ancak böyle
Güneş kiz da yoruyo demek Bebeksin sen uyu dimi neyin inadi bu..
Sadece 10. Dk uzanabildim 9 dan beri 3.kez uyandı.. Allah'ım nerde varsa yardım etsin, düzeleceğine dair umudum azalıyor günden güne.. Uyutana kadar koşuyorum yürüyorum sallıyorum konuşuyorum ninni söylüyorum, oturur gibi tutuyorum, ayakta sallamayı deniyorum vs.. görsen akıl hastanesine telefon edersin gelin alın diye

Sorunsuz emdiği nadiren anlar oluyordu, giderek azaldı. Bazen 1-2 dk normal emiyor sonra çığlık kıyamet başlıyor susmuyor. Çözümü böyle bulduk. Huyu değişiyor her gün resmen.
Seni çok iyi anlıyorum hiç de yadırgamıyorum Allah kolaylık versin. Su çocuklarımıza da biraz huzur sakinlik diliyorum annem ben böyle çocuk görmedim diyor. Bilmiyor ki daha fenaları da var.

Annemin repliği bu.
Şu saate kadar saat başı uyandı. Bir dakika bile sektirmedi. 8-10 kere uyanıyor gecede. Asabım acayip bozuluyor. Gece de meme almıyor artık ağlıyor avaz avaz. Şimdi de kız uyuyor ben sağım yapıyorum. Sağım biter yatarım eminim buçukta uyanır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…