2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Her yazdığında sana kolaylıklar diliyorum.. uyumayan bir bebek çok çok zor birkaç gündür sağlam bir uyku reddi var bizde de. erken doğduğu için 4.ay uyku reddi ataklarına mı girdi diyorum. İlginç bir şekilde hem doğduğu tarihte hem de doğması gereken tarihte iki kere atağa giriyor. Kucağımda bayıldı tabi oynadık oynadık yatırsam cesaretim yok en fazla 20dk uyur uyanır

Bizim çocuklar beslenmeye tepki olarak doğmuşlar resmen gece uyanmaları bizde de aynı. Kolumu kanadımı kırıyor resmen. Hiçbir zaman dinlenemiyorum.
Meme almayışlarına karşın zıplıyorum
Ne yaptınız uyanmamıştır inşallah

İlginç değil bizde de öyle bir durum var, sözde ataktan çıktık ama hiç bir fark yok. Üç hafta erken doğduk bizde inşallah gerilemedir ama daha çok destekli uyuduğu için aynı desteği ve temasımı istiyor gibi.. uyku döngüleri 30/45 dk her bebek uyanirmis bizimkiler uykuya donemeyenler

Ben zıplıyorum, kucağımda resmen zıplıyorum. Ancak öyle uyuyor ya da emiyor bu şekilde… ağlama krizine giriyor hemen susmuyor ancak böyle
bende böyle buldum çözümü sadece öyle uyutabiliyorum bu ara ama eşime yanlış geldi beyni sarsılıyodur diyo kızdı hatta bilemedim ben

benimkide hee gece 3 3 bçğa kadar uyumuyo saat kuruyo sanki beynine o saat olunca uyuyp sonra uyanınca ağlıyo emzriyorum tekrar dalıyo öyle 12 1 e kadar gidiyo gündğz asla emmek istemiyo ama uyku sersemliğiyle galiba gece emiyo

bizmkide 37+5 te doğdu bizde ataktan çıkamıyoruz sanki bidaha bidaha mı yaşıyoruz anlamadım ben

biz taşınıyoruz bide Adanın huysuzluğuylaannem sağolsun bize geldi adayla ilgilenmeye bende dün dolaplarımı silmek için yeni eve gittim 3 4 saat ordaydım eve eşimle geldik ikimizide görür görmez bi gülümsemeye başladı sonra eşime bakmadı bana kitlendi eşim odadan çıktı farketmedi bile sonra ben çıktım ağlamaya başladı tekrar girdim sustu ardından tekrar çıktım yine ağlamaya başladı annelik nasıl bi delilikse acayip hoşuma gittiilk defa bu kadar saat ayrı kaldık galiba hep babayı daha çok seviyo gibi geliyodu ama yok annesini daha çok seviyomuş benim prensesim

bizmkide 37+5 te doğdu bizde ataktan çıkamıyoruz sanki bidaha bidaha mı yaşıyoruz anlamadım ben
Bunu daha önce yaşadım ben aslında o zmn daha 3,5 aylıktı sebebi aclikmis uyanmalarin bulduk duzeldik dedik yine bozuldu ve bu kez sorun açlık da değil Düzelirsek eğer bidaha yaşıyoruz diyebilirim, duzelmezsek uyku duası, felak, nas, amin

Tabiki 6.30 da uyandı tekrar uyudu ve 8 e doğru tamamen kalktı. Şimdi gündüz uykusunda bende sağımda

bende böyle buldum çözümü sadece öyle uyutabiliyorum bu ara ama eşime yanlış geldi beyni sarsılıyodur diyo kızdı hatta bilemedim ben
Bu sallanma olayını birisi demişti bana. boşluk içinde kalıyormuş tam gelişmediği için yanlış yapıyorsun dedi. Doğru mudur bilmiyorum tıp öğrencisiydi

Bir düzene girseler herşeyi toz pembe göreceğim

duadan başka yapcak bişi bırakmıyo bazen bebişler. bende açlıktan olmadığına eminim emdikten sonra hala ağlıyosa mama da teklif etmiyorum genelde ya az içiyo ya da hiç içmiyo

Bir doktor videosunda öyle anlatmış, 4. Ay uyku gerilemesi diye.. hem dişlerin başlaması ve sosyal aktivitenin artışı neden oluyormuş.. bir haftadır ben de bittim.. bu sabah ayağa kalkmak en zoruydu artık.. başım ağrıyor, sırtım kollarım ağrıyor.. uykusuzluğun verdiği sersemlik zaten çok fena.. 2-3 hafta sürermiş

Allah hepimize yardım etsin, insallah geçici bir süreçtir,alışkanlık olmasından daha çok korkuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…