2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Kucak isteme ihtimali yüksek
Keyifliydi aslında sevmedi herhalde. İstemeyince ağlıyor zorlamadım

Merhabalar 5. Aydaki tadımlarda ek gıda miktarı me kadar tadım için veriyorsunuz? 2.-3. Günlerde yavaş yavaş arttırıyor musunuz? Bizde ayın 22 sinde 5 ay olacağız da kendime birazcık plan hazırladım tadım için şu şekilde eksiğim ya da hatam var mı diye düşünüyorum yine de bi göstermek istedim kaşık ölçüsü çay kaşığıyla bu arada uygun olur dimi?

Evet 3,4 cay kaşığı sonra 7,8 çay kasigi gibi artırdım 2. ve 3. gün mama kaşığını tam doldurmadan verdim açıkçası.Haslayip, kendi suyuyla blenderdan geçirdim ama sonra çatalla ezdim. Zeytinyağı eklemedim ben henüz. Yoğurt da denemedik alerji sebebiyle.. Mevsim sebze meyveleri olmalı, brokoliyi de denemeye çekindim gaz sebebiyle..

Canım bebeklerimiz 5.ay itibariyle ayrılık protestosu ve yakınlık arayışı dönemine giriyor. Aglamasinin sebebi muhtemelen kv aldığında ki zamanda senin onu birakip gittiğini düşünmesi. Bu dönemden anneye düşkünlük ve sürekli anne ile olmak isteme durumu artıyor. Ağlaması da sana bir çeşit neredeydin tepkisi öyle düşün

Haayatimizi protesto ettiler bitmedi

Ay inşallah ondandır bazen bende çıldırıyor hepte kv’ye denk geliyor o alıyor susuyor kıskanıyorum ne yalan söyleyeyim

Bol zeytinyağında sebze haşlayıp veriyorum ne kadar yemek isterse

Kızlar şu altta bebeklerin kaç aylık oldugunu gösteriyordu ya Ben onu yapamadım n bir bir türlü yardımcı olabilecek biri var mı

Kızlar şu altta bebeklerin kaç aylık oldugunu gösteriyordu ya Ben onu yapamadım n bir bir türlü yardımcı olabilecek biri var mı
Profil resmine tıklayarak, forum secenekleri kısmından başkalarının imzalarını görüntüle seçeneğini işaretleyerek kaydetmelisiniz.

Eklentiler

• IMG_20230204_095419.jpg
    76 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_20230204_095451.jpg
    87,3 KB · Görüntüleme: 33
Kızlar pirinci nasıl veriyorsunuz dr yediklerinin içine irmik, pirinç, yulaf kat tok tutar dedi. Bugün pirinç denedim ama çatalla iyice ezilmiyor illa kalıyor taneli ne kadar haşlasamda. Öyle yedi ama bilemedim yinede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…