2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Yok cnm çok haklısın, istediğin gibi gel dök içini 😂 Aynı anda bı iş yapabiliyorlar malesef, bizimki full mesai, evden çalışıyor ama öğle arası bile mola vermez verse de on dk, akşamları da telefon o olmadı calismaya devam.. Evde olupta beş dk verememek koyuyo insana.. Bazen bişeyler sormak için bile bekliyorum toplantısı oluyor vs.. WhatsApp tan yazıyorum ordan cvp veriyor müsait olunca.. haftasonu bebek her uyandığında bı yarım saat verip iş yapsam bütün gün çocuğu üstüme attın diyo, aklımla dalga geçer gibi.. şaka sanmıştım ama akşam telefonda birine bütün gün ben baktım çocuğa dedi de şaka olmadığını idrak ettim 😂güler misin ağlar mısın 😅 Bu çığlık atıp uyandığı zamanlara kadar birlikte uyurduk, gidiş o gidiş gece de uyuyor artık rahat rahat..
Değil tüm gün 3saat aralıksız bı denesin bakalım eşin ne hale gelecek...bizimki de şahit olamıyor tüm güne ama az çok sesleri duyuyor. Onu da bastırmak için oda kapısı kapalı kulaklıkta takiliyo mecburen😅 Bazen delirdigimde odayı basıp atıyorum kucağına mesai dışındaysa.. gecicek bu günler hepimize sabır ve akıl sağlığı diliyorum🙏🏻
Son cumleye kalbimle katiliyorum
Burdaki tum annelerlee aynu duygulari paylasiyor olmak rahatlatiyor insani
Okdr dusunceli annelerizki vicdanimizin sesinden bu ortada 💐💐❤️❤️

Bugün huniyi taktırdı bu oğlan bana. Hiç mi durmaz bir bebek ne kadar zorlu ağlamalı bir gündü dünkü bexsero aşıya bağlıyorum umarım ondandır. Yoksa yandım ben. Sinirlendim gün içinde zaten sonrası vicdan azabı klasik 🤦🏼‍♀️ çok yorgunum kollarım belim bacaklarım kopuyor ayakta gezmekten bütün gün enerjim bitik hep mi böyle olacak bilemiyorum 1 yaşına gelene kadar böyle herhalde

Yok cnm çok haklısın, istediğin gibi gel dök içini 😂 Aynı anda bı iş yapabiliyorlar malesef, bizimki full mesai, evden çalışıyor ama öğle arası bile mola vermez verse de on dk, akşamları da telefon o olmadı calismaya devam.. Evde olupta beş dk verememek koyuyo insana.. Bazen bişeyler sormak için bile bekliyorum toplantısı oluyor vs.. WhatsApp tan yazıyorum ordan cvp veriyor müsait olunca.. haftasonu bebek her uyandığında bı yarım saat verip iş yapsam bütün gün çocuğu üstüme attın diyo, aklımla dalga geçer gibi.. şaka sanmıştım ama akşam telefonda birine bütün gün ben baktım çocuğa dedi de şaka olmadığını idrak ettim 😂güler misin ağlar mısın 😅 Bu çığlık atıp uyandığı zamanlara kadar birlikte uyurduk, gidiş o gidiş gece de uyuyor artık rahat rahat..
Değil tüm gün 3saat aralıksız bı denesin bakalım eşin ne hale gelecek...bizimki de şahit olamıyor tüm güne ama az çok sesleri duyuyor. Onu da bastırmak için oda kapısı kapalı kulaklıkta takiliyo mecburen😅 Bazen delirdigimde odayı basıp atıyorum kucağına mesai dışındaysa.. gecicek bu günler hepimize sabır ve akıl sağlığı diliyorum🙏🏻

Bugün huniyi taktırdı bu oğlan bana. Hiç mi durmaz bir bebek ne kadar zorlu ağlamalı bir gündü dünkü bexsero aşıya bağlıyorum umarım ondandır. Yoksa yandım ben. Sinirlendim gün içinde zaten sonrası vicdan azabı klasik 🤦🏼‍♀️ çok yorgunum kollarım belim bacaklarım kopuyor ayakta gezmekten bütün gün enerjim bitik hep mi böyle olacak bilemiyorum 1 yaşına gelene kadar böyle herhalde
İşimiz zor kızlar. Neyse ki burası var yoksa ben bitmiştim.
Bende durumlar böyle oturduğum yerden bi tabak cips bi kutu çikolata yedim böyle giderse kilo almaya devam edip iyice ruh sağlığımı kaybedeceğim.

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    58,3 KB · Görüntüleme: 53
Allah allah ya biz mi beceremiyoruz acaba poşeti takmasını falan 😕 ama bizimki mama yiyiyor kakası falan kokuyor yani çişide kokuyor
bizimki günde 2 kere fslan toplamda 180 cc mama yiyor gerisi anne sütü kakası kokuyo ama ekşimsi gibi bi koku çişinde hafif bi koku oluyo

Gün gelecek rahat hallerimize döneceğiz ama onlar asla bu kadar küçük olmayacaklar. Dün akşamdan beri bunu düşündükçe her an içime sokasim,kucağımdan birakmayasim geliyor bebeğimi. Uyumadı diye kızdığım zamanlar için kendime kızıyorum.
doğru diyosun o zaman istesekte kucağımızda durmak istemicekler

bizimki günde 2 kere fslan toplamda 180 cc mama yiyor gerisi anne sütü kakası kokuyo ama ekşimsi gibi bi koku çişinde hafif bi koku oluyo

T temmuzekim bide ek gıdaya başladık ama hals tafım gibi devam ettiğimiz için sanırım çokta etkilemedi kaka yapısını kokusunu öğün olarak başlamafık hala
Bizde bugün başladık ek gıdaya. Bizimki saldırdı direk baya yedi öğleden sonrada meyve püresi yedi. Valla veriyorum ben doktorda ver dedi alışsın istiyorken yesin. Kokusu hemen değişti tabii çişle kakanın 😂

İşimiz zor kızlar. Neyse ki burası var yoksa ben bitmiştim.
Bende durumlar böyle oturduğum yerden bi tabak cips bi kutu çikolata yedim böyle giderse kilo almaya devam edip iyice ruh sağlığımı kaybedeceğim.
Off bende böyle saldırıyorum 🤦🏼‍♀️ bir şey değil yaza kadar zayıflayamazsam iyice psikolojim bozulacak 1 marta şartladım kendimi

Bizde bugün başladık ek gıdaya. Bizimki saldırdı direk baya yedi öğleden sonrada meyve püresi yedi. Valla veriyorum ben doktorda ver dedi alışsın istiyorken yesin. Kokusu hemen değişti tabii çişle kakanın 😂
ben vermeyede korkuyorum biraz doktor ne kadar başla desefe faha 5 aylık olmadı

Tek başıma yıkamam mümkün değil, kayar gider elimden. Babasıyla haftada iki yıkamaya çalışıyoruz, eskiden daha sık yıkardık, hatta son banyosu epey bekledi babasının yoğunluğu sebebiyle..
Oturmaya başlayınca bu ürünü kullanmak istiyorum bende. Bakmak istersen eğer https://www.hepsiburada.com/baby-pl...GWEW?magaza=ebebek&url_src=and-product-detail
hamileyken aldım bunu indirimde 130 du o zaman bunu kullanmayı dört gözle bekliyorum içine bir şey almak gerekir mi acaba sert gelmez inşallah

Kızlar tüm yazdıklarınızi okudum demekki hepimiz aynı durumdayız diye içim rahatladı benim bebeğim de ne gece ne gündüz asla uyumuyordu napacagimi şaşırdım doktora götürdük heryerini muane etti bişey yok dedi sonra hoca gitmeye karar verdim nazar için hoca akrabamiz vardı götürdük okudu dua yazdı Cevşen gibi zemzemli okunmuş şu verdi çok nazar olduğu söyledi gece yatmadan okunması için dua verdi baya rahatladı bizim oğlan

Kızlar birde benim bebeğim sürekli emdikten sonra kusuyo bazen çok bazen normal mi bu durum birde yüzünden egzema gibi kızarıklık çıkıyor doktor baktı ama bişey demedi ay bu ikinci çocuğum sanki ilk gibi herşeyi yeni farklı çok zormuş bebek bakmak

bizde 5.ayda öğünlere başlarız herhalde 11 gün kaldı.siz nasıl ilerliyosunuz gnde sadece bi öğünmü daha fazlamı
Şu an sabah tek öğün haftaya iki. Bugün iki öğün yaptık ama bence biraz bebekle alakalı biz yemek yerken mercimek çorbası istedi bende aynı renk diye hipp elmaı havuç püresi verdim. Mamaya devam ama bunlar öğün gibi tok tutmuyor henüz.

Sabah ben gece uyumadım diye kv almış ana kucağına koymuş 1.5 saat oynamış ben kalktım günaydın oğlum dememle birlikte çocuk delirdi 🤦🏼‍♀️ anasını istemeyen bir benim oğlum galiba 😞 balkabağından da koca bir red yedik tükürdü ağladı yemek istemedi bende zorlamadım. Havuçla patatesin içine katmıştım aslında ama istemedi.

Sabah ben gece uyumadım diye kv almış ana kucağına koymuş 1.5 saat oynamış ben kalktım günaydın oğlum dememle birlikte çocuk delirdi 🤦🏼‍♀️ anasını istemeyen bir benim oğlum galiba 😞 balkabağından da koca bir red yedik tükürdü ağladı yemek istemedi bende zorlamadım. Havuçla patatesin içine katmıştım aslında ama istemedi.
Öyle düşünme annesi, derdini anlayacak kişiye ağlar bebekler.🎈Senden bişey istiyordur.

Biz sevdik balkabağını ama sade verdim, keyifli olduğu bir anda bı de öyle dene istersen..Yemezse de normal hepimizin damak tadı var sonuçta..

X