2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Canım benim battan 3 gün önce 18di bat günü 97 oldu yarın tekrar kan vereceğim. Bu benim 2. Gebeliğim ilkte de 45 ile öğrenmiştim çok şükür sağlıklı bir kızım var
Sağ ol canım içim iyice rahatladı bende birazdan kan vermeye gideceğim bakalım ne kadar artmış hoş sağlık ocağına gideceğim ancak yarın çıkar sonucum inşallah güzelce artmıştır

Canım benzer durumdayız sonucu yazarsan sevinirim

Hanımlar başım çok ağrıyor yaklaşık 4 5 gündür, tansiyonum düşük 9 6 veya 8 5 çıkıyor ondan sanırım baş ağrısı. pazartesi randevum ama korkuyorum bir sıkıntı olacak diye

Merhaba yaş 29 şehir ankara sat 14mart tahmini doğum 19 aralık çok belirgin bi belirtim yoktu
Aramıza hoş geldin, bebeğin hayırlı olsun canım.
İlaca devam Maşallah ona bahtı güzel olsun yakışıklının.
Kızlar keseyi gördüm 18mm boyutunda
Gözün aydın canım.
Benide ekleyebilirmisin Yaş 28 Diyarbakır tahmini doğum tarihi 13 Aralık
Hoş geldin, bebişin hayırlı olsun canım.
Kızlar bugün kalp atışını gördü doktorumuz hamdolsun. Listeye ekleyebilirmisiniz lütfen yaş 34 sat 27 şubat belirti kasık ağrısı tahmini doğum 4 aralık
Hoş geldin, bebişin hayırlı olsun canım. Bize şehrini de yazabilir misin?
Kizlarrr simdi doktordan geldik ve kalp atislarini duydukk elhamdullillah minnoşumun Bugun tam 7 haftalik oldukk
Ay yesin onu teyzeleri maşallah
Hanımlar başım çok ağrıyor yaklaşık 4 5 gündür, tansiyonum düşük 9 6 veya 8 5 çıkıyor ondan sanırım baş ağrısı. pazartesi randevum ama korkuyorum bir sıkıntı olacak diye
Canım bende öyleyim, tansiyondan mıdır bilmiyorum başım fır dönüyor, 2 gece baş ağrısı çektim. Bence bebekten kaynaklı normal şeyler korkma.

Şehir Çankırı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…