2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Hanımlar başım çok ağrıyor yaklaşık 4 5 gündür, tansiyonum düşük 9 6 veya 8 5 çıkıyor ondan sanırım baş ağrısı. pazartesi randevum ama korkuyorum bir sıkıntı olacak diye :KK42:
Bebekten dolayı olabilir tansiyon düşmesi baş dönmesi falan normal derler canını sıkma gayet güzel haberler vereceksin pzt günü🤲🤲
Ben de cumartesi gideceğim çok merak ediyorum umarım duyabilirim daha keseyi de görmedim 🙏 sağlıkla kucağına al inşallah canım
Ben de çarşamba gidicem kese için inşaAllah görürsünüz güzelce yerleşmiştir rahme inşaAllah😇

Aramıza hoş geldin, bebeğin hayırlı olsun canım.

İlaca devam :KK25:Maşallah ona bahtı güzel olsun yakışıklının.

Gözün aydın canım.

Hoş geldin, bebişin hayırlı olsun canım.

Hoş geldin, bebişin hayırlı olsun canım. Bize şehrini de yazabilir misin?

Ay yesin onu teyzeleri maşallah:KK200:

Canım bende öyleyim, tansiyondan mıdır bilmiyorum başım fır dönüyor, 2 gece baş ağrısı çektim. Bence bebekten kaynaklı normal şeyler korkma.
Sağol canım inşallah öyledir. Tuzlu ayran yükseltiyor ama tuz olunca yine bir acaba bişey olur mu diyorum işte :KK6:

Bebekten dolayı olabilir tansiyon düşmesi baş dönmesi falan normal derler canını sıkma gayet güzel haberler vereceksin pzt günü🤲🤲

Ben de çarşamba gidicem kese için inşaAllah görürsünüz güzelce yerleşmiştir rahme inşaAllah😇
İnşallah canım, hepimiz güzel haberlerle dönelim inşallah :dua:

Kese büyüklüğün kaçtı benim 6.1 mm doktor biraz küçük dedi kalp atışını bekliyorum ama iki hafta bitmesi gerekiyor 😔
Ay ben sormadım sanırım o da söylemedi 😄 olması gereken haftada çok güzel büyümüş dediği için çok üstüne düşmedim açıkçası... kalp atışını bir duysak kese küçükmüş büyükmüş hiçbir önemi kalmayacak ama 😥

Doğum paketini nasil aliyosunuz nasil oluyo bilgi verir misiniz bnde istiyorum da ama ne nasıl bilmiyorum. Biz butane yaptiricaktik oda olmadi
Gidip doktorla ya da çalıştığı hastane ile şartları konuşuyorsunuz. Tüm tahlilleriniz, kontrolleriniz, doğum ve yenidoğan bakım paket içinde oluyor. Bir ücret belirliyorlar herşey o ücretin içinde yani tatlım ☺️ Şuan hamiş olduğumuz için özel sağlık sigortası şansını kaçırdığımızdan ve her muayeneye gittiğinde dünya ücretleri verdiğinden, doğum paketi daha mantıklı oluyor ☺️ Belirlediğin doktor varsa kendisiyle konuş o zaten paket içeriğini ve bir çok konuyu açıklar ☺️ Her hastane ve her doktorun paketi birbirinden farklı ama aşağı yukarı aynı şeyler ☺️

Kızlar ben de çok kötü grip oldum. 4+6 bugün dün keseyi gördük. Ama çok korkuyorum bir şey olur diye. Çünkü bir önceki gebeliğimde tam yine bu zamanlarda grip olmuştum ve bebeğimin gelişimi bu haftalarda kalmıştı yine aynı olacak diye çok korkuyorum 🥺

X