2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Amin canım inşallah hepimiz bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alalım inşallah
Hayatımda asla öyle olamayacağım galiba kücüklükten beri kırmızı et yemezdim şimdi çok pişmanım hemen başlıyorumm
Menülerine eklemeye çalış canım gerçekten etkisi oluyor ben de tam tersi sebze pek yiyemem sırf bebiş için yemem lazım

Ah ah ben de karnabahar brokoli pırasa ıspanak bayılırım artık bol bol et yiyecemm bir de pekmezi yapıcam inşaAllah çoğalsın hapa da gerek kalmaz hem daha önce içtim fena bişey çünkü

Ah ah ben de karnabahar brokoli pırasa ıspanak bayılırım artık bol bol et yiyecemm bir de pekmezi yapıcam inşaAllah çoğalsın hapa da gerek kalmaz hem daha önce içtim fena bişey çünkü
İnşallah canım ya bana da doğumdan sonra vermişlerdi hapı içememiştim zaten ampul olanlarla değiştirmişti doktor bitsin diye gün sayıyordum ama artık gerekirse de bebişler için katlanacağız mecbur

İnşallah canım ya bana da doğumdan sonra vermişlerdi hapı içememiştim zaten ampul olanlarla değiştirmişti doktor bitsin diye gün sayıyordum ama artık gerekirse de bebişler için katlanacağız mecbur
Evett onlar için avokadoya katlanmışım ben demiri de içerim artık artmazsa

Canım teşekkürler İstanbul’dayım

Gebeliğiniz sağlıkla ilerler ve sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah.
Amin inşallah sizler gibi listeye eklenip burda birlikte heyecanımızı yaşamak istiyorum
Evet ama vajinalde karından da görünmemişti ilk başta o yüzden sanırım dış gebelik şüphesi oldu.Erken gitmemek lazım doktora bunu da anlamış oldum çok haklısınız stresten günlerdir ne yaptığımı bilmiyorum

Doğum paketini nasil aliyosunuz nasil oluyo bilgi verir misiniz bnde istiyorum da ama ne nasıl bilmiyorum. Biz butane yaptiricaktik oda olmadi

Canim 5+1deyim kasik ağrım hala devam ediyor gaz sancısı gibi adet sancısı gibi karışık

Bel agrisi bende kronik ama son 2 haftadir on kati fazla agrim var kasik agrisi ve regl oluyormus gibi hafif sancilanma aksamlari oluyor gun icinde cok rahatsiz etmiyor sadece gun boyunca bulantim var

Napiyonuz kızlar bugün biraz yordum kendimi galiba hemen sağ kasik ağrısı başladı sizdede öyle oluyormu yorulunca ağrı oluyor birde kalp atışı için ne zaman gidiceksiniz
Benim yumurtlama döneminden beri bel ağrısı var. Ayakta biraz fazla kalınca hemen belim ağrıyor. Gaz sancim çok fazla.. Bu bel ağrısı beni korkutmaya başladı. Henüz doktora gitmedim beta düşük biraz yükselsin diye bekliyorum
İşte benim 55 çıktı dün ne güzel 3lü hanelerle öğrenmişsiniz hep inşallah bir sıkıntı oluşmaz da yükselir
Canım benim battan 3 gün önce 18di bat günü 97 oldu yarın tekrar kan vereceğim. Bu benim 2. Gebeliğim ilkte de 45 ile öğrenmiştim çok şükür sağlıklı bir kızım var

Kizlar bisey sorucam kalp atisini dinledikten sonra bi daha doktora ne zaman gitmeyi dusunuyosunuz ya ?? Ben kalp atisina daha gitmedim iki hafta sonra gidicem sonra insallaah bir sikinti olmadigi surece 16. Haftada gitmeyi dusunuyorum direkt cinsiyet ogrenmeye. Yani 2 aylikta kalp sesini dinlemeye 4 aylikdada cinsiyet ogrenmeye gideyim diyorum. Bunun sebebide maddi skntidan dolayi. Sık sık gitmek istemiyoruz

Kizlar hamileliginizi dogru hesaplayan hamilelik programi onerir misiniz yaa bende bir kac tane yuklu ama hic biri doktorun dedigiyle ayni degil

Canım 6 da kalp atışı duyuluyor 10 da kese şekli bakılıyor 12 de ikili test var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…