2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
CUMA GÜNÜ KESE GÖRMEYE GIDECEGIM KIZLAR SİZ NE AŞAMADASINIZ TECRÜBELI ARKADAŞLAR YAZIN BILGILENELIM🤗🤗💗💗

Hoşbuldum canım. Ayy evet hayırlı olsun inşallah 💕 beta hcg için gittim şuan yolunda her şey çok şükür. Bir sonraki muayeneye de geç gel dedi. 9 haftalıkken gitmeyi düşünüyorum. Sen muayene oldun mu?
Yok kan verdim sadece saglikocaginda canim 15 ocakta gitmeyi düşünüyorum kalp atisi duyulur o zaman a diye ins duyulur bakalim

Kızlar kanda beta 0 çıktı maalesef grubu açtım ama ben dahil değilim onca silik teste rağmen 🤲🏻 hayırlısı hepinizi öpüyorum
Hayirlisi olsun canim insallah aykin zamanda sende gebe kalirsin, az once okumayi tamamladim bastan itibaren sormustum warmi sende bisi diye kusura bakma canim🙏

Merhaba ☺️ Benimde içimi kemiren bir şüphem var. Ne hissedeceğimi bile bilemiyorum şuan. Kesin olarak hamile miyim bilmiyorum ama adetlerim hiç gecikmez. Ne zaman gecikse gebelik haberi aldım :-)Olurda bu sefer yanılırsam aranızda bulunamayacağım ama olsun yinede yazmak istedim :KK68:

Ayy canım benim hepsi ayrı heyecan brn keseye karından baltırmıştım o yuzden idrara sıkışmam lazımdı aklında olsun özelde genelde vajınal bakarlar ben devlete gittiğim için öyle oldu
özel gidecegim cnm öyle yapayim bende o zamn gecen hafta cuma bi rapor cikartmak icin gtmistim kadn dogum dr ma idrara sıkısıktim bakti rahim kalinlasmaya baslamis haftaya kesin goruruz dedi karindan bakti cnm

X