2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Konu açılmış, çok teşekkürler. 😊 Bat tarihim 31 Aralık idi. 4 Ocak'ta kan verdim, 273 çıktı değerim. 😊 Bugün yine verdim, değer yükselecek mi diye, yarın çıkacakmış. Hepimize hayırlı olsun. Beklenen doğum tarihim 6 Eylül gösteriyor. 😍 Bende tek belirti; kasık ağrısı oldu. Reglin daha şiddetli hali. Ki o da regl belirtisi ile aynı zaten. 😊Farklı bir durum olmadı yani, en büyük belirti; reglin geçmesi.

Son düzenleme:
Ne zaman doktora gitmek lazım kızlar. Bende de takvime göre 3 haftalık yazdı.
Ptesi düşünüyorum ama 2 hafta sonra mı gitsem.

Tesekkurler canm az once araya araya buldum bayada yazismislar bastan aldim okuyorum, cogunluk 6.haftada galiba cok sewindim walla burdan destek olmak ve destek bulmak cok guzel😘
A evet orayı ben de gördüm ama nereden devam edilir bilemedim. Arkadaşlar gelirler sanırım. Olmadı o konuya gelirim ben de bilemedim. 🤭

Hanımlaaarrr haydii toplanalım varmı 2021 Eylül anne adayları??
Paylaşımlarımızı buradan yapalım 🌺🌺🌺
Canım ismini hatırladım sanki 2019 ocak annelerinde miydin? 😊 4 ocakta 273 beta ile öğrendim ben de, bugün tekrar kan verdim yükselecek mi diye. Hepimiz için hayırlısı olsun. 🥰

Ssevincli Ssevincli [/USER]:anneadayı::nazar:
] kofi kofi [/USER]:nazar::anneadayı:
]@karrtanesiii[/USER]:anneadayı::nazar:
zzazu zzazu [/USER]:anneadayı::nazar:
hayrusz hayrusz [/USER]
:anneadayı::nazar:
N Nooram [/USER]:nazar::anneadayı:👶🏻👶🏻
Surelitta Surelitta /USER]:anneadayı: :nazar:
Semaknc Semaknc [/USER]:nazar::anneadayı:
AghA AghA [/USER]:anneadayı::nazar:
A afrartis [/USER]:nazar::anneadayı:👼👼👼
Pozitif sonuç alan tatlı anne adayları. Doktorumuzun söylediği gebelik haftanız, kese tarihimiz, kalp atışı tarihimiz ve sonu gelmeyecek tatlı telaşları birlikte yaşayalım. 👨‍👩‍👧‍👦 Sat 1 Aralık, 5+2 günlük olduk. Gelin Bu heycanı Beraber yAşayalım sabırla sağlıkla sıhatla kucagimıza allamayi Nasip etsin Rabbim Amin🤲♥️🤲♥️♥️👶🏻

Son düzenleme:
kizlar yeni konu açtim yardimci olabilecek bi konu bulamadim buldukalrimda onceden kaynastiklari icin arada kaynıyor ve cevaplanmiyordu bende tanidigim arkdaslarla acayim aklimiza takilana sorulari bilgi alisverisini yapalim istedim 🤗♥️

X