2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Hakkinda hayırlısı olsun InsaAllah, kararını vermişsin etkilemek istemem fakat nişan gelmişken beklesen zaten gelirdi gibi duruyor ama tabi bu önemli bir karar sen daha iyisini bilirsin, Rabbim hepimize kolay doğumlar nasip etsin

Ananasda çok iyi eşim söylemiştim baktım internetten gerçekten oda işe yarıyormuş.

Gözünüz aydın sağlıkla büyüdün miniğin

Günden güne azalıyor, ilk haftadan sonra bayağı rahatlıyorsun. Benim sadece yataktan kalkarken hissettiğim bir ağrı kaldı. Ama gaz sancıları aynı yoğunlukta olmasa da devam ediyor

Benim nişanım 1 ay önce geldi ben düzenli kasılma şikayetiyle acile gitmiştim erken doğum riskim vardı ama olmadı. Dünki kanama farklı bir durumdu bence ama dediğim gibi miadı dolunca risk artıyor o yüzden içim rahat etmez. Inşallah hepimiz için hayırlısı olsun sağ salim gelsin bebislerimiz

Bu bebekler gece gündüz ayrımını yapmaya ne zaman başlıyor gece emziriyorum alt degistiriyorum yatıriyoruz asla uyumuyo, besikte mizmizlaniyo, kucaga alınca susuyo, baka baka yatmak istiyor ilgilenmeyince ağlıyo, gözümüzden uyku akıyor artık kafamizi tutamicak noktaya geliyoruz bunun bi çözümü yok mu

bu sorunun cevabı bana da lazım.
Biz birlikte uyuyoruz, meme ağzında. Arada derin uyursa çıkartıyor. Anne yanı beşik aldık ama şimdiye kadar 1-2 kere yatırabildim.
Altta yatarak emzirme pozisyonu var, gece öyle uyuyoruz. Yoksa ben de uyuyamıyorum, çözümü böyle buldum.
Bir yerden sonra düzene girer diye umuyorum

Ay yok ben yatağa alamam öyle yatarak emziremem korkarım

Oyy maşallah canım gözün aydın güle güle büyütün bebeğinizi

Maşallah kuzum gözün Aydın çok sevindim

Gündüz hep uyanık tutmaya çalış, geceye sarksın uykusu zamanla yapa yapa alışır İnşallah.
Yatarak emzirmeyi dene gerçekten işe yarıyor

Gözün aydın canım kavuştun sende sonunda sağlıkla büyüsün güzel günleriniz olsun ❤

Maşallah hadi bakalım herkes sırasını beklesin K Kbo4 bi biz kaldık dimi 3 kişi kaldık…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…