2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Yataktan kalkarken dikis agrilari beni zorluyordu. Ilk iki gun ozellikle yataktan kalkmak zordu o yuzden hic uzanmiyordum, bir haftada ise daha konforlu oldu

Sağolasın ya birinden duymak iyi geliyor yeni yaşamış birinden özellikle. Bugün de geçmedi falan diyodum ben azalma fark etmeyince. Yavaş hareket etmeye alışık olmayınca insan zorlanıyor.

Yataktan kalkarken dikis agrilari beni zorluyordu. Ilk iki gun ozellikle yataktan kalkmak zordu o yuzden hic uzanmiyordum, bir haftada ise daha konforlu oldu
Aynı şekilde uzan dinlen diyorlar kalkması zor diye uzanasım yok hiç. Azalarak biteceğini düşünüyodum ama azalma yok pek 1 hafta olsun bakalım inşallah biraz normale dönerim.

Yarın
ay evet bende kağıt havlu koyuyordum daha iyi oluyordu
Bu arada sabah 8 de doğuma giricem çok heyecanlı ve korkuluyum dua edin kızlar bana

Yarın

Bu arada sabah 8 de doğuma giricem çok heyecanlı ve korkuluyum dua edin kızlar bana
bol şans… o muhteşem haberlerini bekliyoruz Allahım sağlıkla kavuştursun inşallah… dualarım seninle sende bize dua et girerken bizde kavuşalım artık

Yarın

Canım Rabbim saglıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah, muhteşem bir kavusma anınız olur inşallah poncikle. Benim gözümün önüne geliyor sürekli o tombik yanaklardan ilk koklayıp öpen olmak muhteşem

Yok canım daha anca anca toparlıyor 4-5 günden sonra o aşırı acı geçiyor bir haftada iyice rahatlarsın bence.

Hayir hayır zaten sonrasında doluyor göğüsler korkma. Benim ilk iki gün sürün yokru mesela sonra gelmeye başladi şimdi fazla fazla var. O yüzden korkma olur inşallah.

Tam olarak sıkıntı ne bilmiyorum ama ben kendi başımdan geçeni anlatayım belki yardımcı olur sana.
Benim ilk iki gün sütüm yoktu yani vsrsa da üç beş damla bebise yetmesi mümkün değil. Hastanede doğum koçu ile eve gelince de kendimiz bebisi zorladık durduk ağzına memeyi sokmak için. Kayınvalidemin falan içi gidiyor ah kuzum mama alıyor diyor ama napalim yani? Mecbur mama verildi biberonla. Neyse benim 3-4 günün sonunda bebeğe yetecek kadar süt gelmeye başladı amaaa bebiş biberona alıştı. E bu sefer de almıyor memeyi tabi biberonun rahatlığı olunca. Sağıp biberonla veriyoruz ama her seferinde memeyi tutsun diye kızılca kıyamet kopariyoruz ama yok iyice ağlıyor yorgun düşüyor kızım yine veriyoruz biberon mecbur. Sonra 9-10. Günlerde kaşıkla vermeyi denedik ama elbette tüm sütü kaşıkla vermek çok zor önden kaşıkla az bir sagilmis süt veriyorduk üç beş kaşık böyle iyice istahlaniyordu bebiş sonra memeyi verince zor da olsa tutuyordu. İki gün uğraştık böyle. Derken tuttu çok şükür belki sizin de buna benzer bir sorun olduysa deneyebilirsiniz.

Ah ya biz de az çekmedik o işi. Ben çözümü damladan ziyade yediğime ictigime aşırı dikkat etmekte buldum. Gaz yaoma ihtimali olan hiçbir şeyi yemiyorum artı bir de kimyon çayı içiyorum ikisi bende çok işe yaradı bir dene istersen. Diyet kısmı zor oluyor ama değiyor .

Her şey çok güzel olacak. Sağlıkla kucağına al inşallah dualarım seninle. Güzel mutlu haberlerini bekliyorum.
Çok teşekkür ederim inşallah cnm bnm
bol şans… o muhteşem haberlerini bekliyoruz Allahım sağlıkla kavuştursun inşallah… dualarım seninle sende bize dua et girerken bizde kavuşalım artık
inşallah arkadaşım inşallah Etmez miyim duamdasınız hepiniz sağlıcakla kavuşun inşallah
amin inşallah cnm Ay ne güzel dedin aynı bizimde öyle bir kavuşma anımız olsun

Aynı şekilde uzan dinlen diyorlar kalkması zor diye uzanasım yok hiç. Azalarak biteceğini düşünüyodum ama azalma yok pek 1 hafta olsun bakalım inşallah biraz normale dönerim.
1 hafta sonunda baya azalıyor evet koşmuyorsun ama artık zorlanmıyorsun da
İyileşince de ikincisi daha kolay geçti diyeceksin çok geçmiş olsun
Yarın

Canım sağlık ve selamet diliyorum İkinize. inşallah çok güzel anıların olur burda bize yazarsın kavuştuğunuz dakikaları
Hayırlı haberlerle gel

Sağolasın cnm inşallah İlk fırsatta yazacağım sizlere

Bence senin de yakındır doğumun, günümüz geliyor ama bu sat e göre hesaplanan tarih, aslında ilişkiye girdigim güne bakmak lazım bence, ben kendi hesabıma göre daha 37.haftadayım ve beklemek en doğrusu bence çünkü bekleyince geleceğine inanıyorum ha son anda bi aksilik olur sezeryan olur orası ayrı, dün akşam yine hurma yedim iki tane yatmadan azalan renk yine arttı bence hurmayı ihmal etme bende yemeye devam edicem, korkuyordum ama yemek bence daha da kolaylaştıracak gibi geliyor artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…