2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Nasıl uyanik tutcam ki 10 günlük bebe ne oyundan anlar ne konusmadan öyle uyuyo emip emip yatarak emzirmeye de korkarim ya riskli degil mi
Yok kuzum tabi oyun değil ama uyanıyor ya alt değişmek, emmek için veya kusuyor temizlenecek falan; bu araları geniş tut. mesela giydirirken aheste davran uykusu açılsın acele etme meme isteyince hemen verme biraz oyalan kucağında gezdir biraz.
Uykusu açılınca geç uyuyor yavaş yavaş geceye kayıyor uykuları

Geçmiş olsun benimkinin de bir gözü çapaklaniyodu tüm gün sürekli önce kuru pamukla sonra sütümü damlattigim pamukla sildim 1.5 günde geçti. Sürekli yaptım ama

Denerim akşama doğru.. valla 10 günlük bebe bizi tepe takla etti

Kızlar sarılığı kaç günde atlattınız? Bizimki 3. Gün başladı sapsarı çocuğum. Rengini bi doğduğu gün gördük. 14 çıktı bilirubini inşallah toparlar cok endişeliyim istemsiz stres oluyor vücudum. Sizinki ne zaman geçti?

Bizim 13 çıktı dr sorun yok dedi. Hala ara ara sararıyo geçiyor

Bizim bebenin gozude capaklaniyor sürekli aynı şekilde doktor kaynamış ilimiş musluk suyu klorlu olsun dedi silin dedi ama başımdaki büyükler sürekli başından üşüdüğü için geçmediği iddasindalar çocuk başında şapka istemiyor yoksa takacağım bunu duymaktan bıktım ama göz kanalı tikanikligindan oluyormuş ağladığı zaman daha çok oluyor gazlı bezle sürekli silmeye çalışıyoruz

Benim annem de öyle dedi başından üsütünce çapaklanir derler dedi ama benimkine de sapkalar hep büyük geliyo, ev de sıcak zaten takmıyorum pek

Benim annem de öyle dedi başından üsütünce çapaklanir derler dedi ama benimkine de sapkalar hep büyük geliyo, ev de sıcak zaten takmıyorum pek
Bizim evde 29 derece üşümesi imkansız diyorum bu derece de hasta olup üşürse çocuk kışa yandık hastalıktan kurtulamayız ama eskiler alışmış sarıp sarmalamaya şapka eldiven hiç birşey yok bebekte istemiyor zaten onlar takınca elini götürüp ağlamaya başlıyor akıllı yavrum

Tebrik ederim, geçmiş olsun ayrıca, Allah anneli babalı büyütsün canım

Evet sanırım son 3 kisi kaldık şaka gibi hala kendime inanamıyorum. Cok inanmıştım erkenden normal doğum yapacağıma ama olmadı olmuyor

Şimdiden hayırlı doğumlar bebeğimle ilgilenmekten fırsat bulup gelemiyorum ben de doğurduğunu düşünmüştüm ama gerçekten bebekler geleceği günü kendi belirliyormuş, diyorlardı da inanmıyordum. az kaldı annesi

Öyle valla yaa geceki halimiz içler acısı. Annem varken ne güzel siz biraz uyuyun deyip yanina alıyordu meme isteyene kadar, simdi cok zorlaniyoruz, gündüz her işi eşim yapiyo cok da yavaştır.. strese girdim iyice
Anneler olunca rahatız. Benim annem de hafta ortası gidecek, o gidince her iş bana kalacak. Evin tüm işini o yapıyor, ben bebeğimle ilgileniyorum. Eşimi de hafta içi gece uyandırmak istemiyorum. Hafta sonu işe gitmeyeceği günler gece veya sabah biraz yardım isterim sadece. Annem gidince ne yapıcam bakalım...

Nasıl uyanik tutcam ki 10 günlük bebe ne oyundan anlar ne konusmadan öyle uyuyo emip emip yatarak emzirmeye de korkarim ya riskli degil mi
Emzirirken ayaklarını ve boyun kısmını hafif gıdıklayarak uyarıyorum, işe yarıyor. Yenidoğan bebek ilk haftalarda emerken uyuyor doğal olarak, ben de yapamam diyordum ama yatarak da bir kaç kez emzirdim mecburen çünkü küçük doğduğu için sürekli anne sıcaklığı istiyordu bebeğim, beşiğinde asla yatmıyordu

Çok teşekkür ederim gerçekten nasip ya ne yapalım bizimde böyle olması gerekiyormus diyip devam ediyorum yoluma sende sağlıkla büyüt bebişi inşallah

Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin Tüp bebek süreçlermiz aynıydı duygulandım vala çok mutlu oldum senin adına sezaryen sonrası ağrı oldu mu? Ben hala doğuramadım pazartesi doktor bakıp ya suni yada sezaryen diyecek. Benimde gücüm kalmadı artık

Bende helva yiyorum süt olsun diye ama bide benim göğüs ucum yok vakumla biraz çıktı ama ağzına oturmuyor benim problemim hep o yüzden başladı

İşin komiği ben hala yan yatmaya korkuyorum dikisler yüzünden. İçimden çocuk çıkınca tüm organlarım ordan oraya yığılıyo gibi hissediyorum hep sırt üstü yattim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…