2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar doğumdan çıktım. Spinal sezeryan oldum . Çok şükür kızım da ben de iyiyiz 😊🙏🏻 3250 gram 51 cm doğdu. Memeyi biraz aldı biraz süt var ama mama takviyesi de yapılacak. Çok tatlı çok güzel rabbim herkese yaşatsın
Canım gözün aydın, allah analı babalı büyütsün 🧿 maşallah kuzuya iyi beslemiş annesi ☺️ Şimdi en heyecanlı en güzel kısım başlıyor 🥰

Ay yok ben yatağa alamam öyle yatarak emziremem korkarım 🤦
Ben de ilk günler tedirgin oldum açıkçası ama başka çözümü yok bu denklemin. Ben uyumazsam hem sütüm azalıyor, hem de mutsuz oluyorum, tahammül seviyem düşüyor. Bir de emerken ani bebek ölüm sendromu riski %50 azalıyormuş. Yine de riskli tabi birlikte uyumak, bir şey diyemem 🐣

Maşallah 🤩 hadi bakalım herkes sırasını beklesin K Kbo4 😁😁 bi biz kaldık dimi 3 kişi kaldık…
Evet sanırım son 3 kisi kaldık 😅 şaka gibi hala kendime inanamıyorum. Cok inanmıştım erkenden normal doğum yapacağıma ama olmadı olmuyor 😏😅

Günden güne azalıyor, ilk haftadan sonra bayağı rahatlıyorsun. Benim sadece yataktan kalkarken hissettiğim bir ağrı kaldı. Ama gaz sancıları aynı yoğunlukta olmasa da devam ediyor 😏
Teşekkür ederim cevabın için 3 gün hiç azalmamıştı ama bugün sanki buraya yazdım ve normal olduğunu anladım diye mi nedir kafam rahatladı ve azaldı gibi. Daha rahat hareket ediyorum. 💐☺️

Kızlar doğumdan çıktım. Spinal sezeryan oldum . Çok şükür kızım da ben de iyiyiz 😊🙏🏻 3250 gram 51 cm doğdu. Memeyi biraz aldı biraz süt var ama mama takviyesi de yapılacak. Çok tatlı çok güzel rabbim herkese yaşatsın
Canım çok sevindim, gözünaydın. Bizimkilerin boyu kilosu aynı olmuş 🥰 hayırlı uğurlu olsun, sağlıkla mutlulukla büyüsün Umay. ❤️💐

Evet sanırım son 3 kisi kaldık 😅 şaka gibi hala kendime inanamıyorum. Cok inanmıştım erkenden normal doğum yapacağıma ama olmadı olmuyor 😏😅
28 Eylül tahminim doğru mu çıkacak acabaaa 😂 🥰 heyecanla bekliyoruz sizi. Yeter artık şu çocukları çıkarın ordan da sevelim okidoki6666 okidoki6666 K Kbo4 😂😂😂

28 Eylül tahminim doğru mu çıkacak acabaaa 😂 🥰 heyecanla bekliyoruz sizi. Yeter artık şu çocukları çıkarın ordan da sevelim okidoki6666 okidoki6666 K Kbo4 😂😂😂
😂😂 bakcaz görcez 28’e bişey kalmadı 😁 yani bizde heyecanla anneler grubuna girmek istiyoruzda bizimkilerin keyfi yerinde 😁 kıyamıyoruz bizde rahatları bozulmasın 😂😂

Gelmiyor benimki ya hatta 28 eylül saat 10.30 da sezaryen randevum var artık normal ya da sezaryen olsun bir şekilde 😂😂😂

Hayırlı olsun Rabbim saglıcakla buyutmeyı nasıp etsin inşallah 🥰🥰🥰

Ah ya biz de az çekmedik o işi. Ben çözümü damladan ziyade yediğime ictigime aşırı dikkat etmekte buldum. Gaz yaoma ihtimali olan hiçbir şeyi yemiyorum artı bir de kimyon çayı içiyorum ikisi bende çok işe yaradı bir dene istersen. Diyet kısmı zor oluyor ama değiyor .
Nasıl yapıyorsun ne yemiyosun bizim kzıın da çok kötü olmaya başladı gaz sancısı

Gündüz hep uyanık tutmaya çalış, geceye sarksın uykusu zamanla yapa yapa alışır İnşallah.
Yatarak emzirmeyi dene gerçekten işe yarıyor 😍
Nasıl uyanik tutcam ki 10 günlük bebe ne oyundan anlar ne konusmadan öyle uyuyo emip emip 🤷 yatarak emzirmeye de korkarim ya riskli degil mi

Nasıl uyanik tutcam ki 10 günlük bebe ne oyundan anlar ne konusmadan öyle uyuyo emip emip 🤷 yatarak emzirmeye de korkarim ya riskli degil mi
Ben de yatark emziriyorum çok çabuk alışıyorlar 3 gecedir beraber uyuyoruz ve bugün beşiğinde hiç yatmıyor yatarak emzirdim uyudu. Rahat oluyor ama ben o uyumadan uyumuyorum ben burnu kapanır diye korkuyorum hep makas yapmaya devam ediyorum memeyi

Dün gece bizde neredeyse hiç uyumadık 🤪 emzik gibi hissediyorum kendimi 🙃 ablamız grip olmus ben hastanedeyken obdan biraz etkilendik sanırım 😔 burnu tıkalı gibi ama emebiliyor bu yüzden emin değilim. Yeni doğan durumu da olabilir yani nezaman emmek isyeyeceği belli olmuyo 😊 suan kendi gaz sancımı gectim tek derdim gözleri akmaya basladı. Çapaklanıp kapanıyor ne yapsam bilemedim, dr götürsem, kocakarı ilacı misali sütmü damlatsam. Büyük olsa bebe sampuanı ile dezenfekte ederdim. Yeni doğan için göz kanalına masaj ve kaynamış soğumus su ile sık temizlik diyor okadar. Bilgisi deneyimi olan şu kardesine bir el atsın... Uykusuz üç çocuk anasından selammmm🤪🤪🤪🤪

Dün gece bizde neredeyse hiç uyumadık 🤪 emzik gibi hissediyorum kendimi 🙃 ablamız grip olmus ben hastanedeyken obdan biraz etkilendik sanırım 😔 burnu tıkalı gibi ama emebiliyor bu yüzden emin değilim. Yeni doğan durumu da olabilir yani nezaman emmek isyeyeceği belli olmuyo 😊 suan kendi gaz sancımı gectim tek derdim gözleri akmaya basladı. Çapaklanıp kapanıyor ne yapsam bilemedim, dr götürsem, kocakarı ilacı misali sütmü damlatsam. Büyük olsa bebe sampuanı ile dezenfekte ederdim. Yeni doğan için göz kanalına masaj ve kaynamış soğumus su ile sık temizlik diyor okadar. Bilgisi deneyimi olan şu kardesine bir el atsın... Uykusuz üç çocuk anasından selammmm🤪🤪🤪🤪
Biz çay pansumanı yaptık, anne sütü damlatıp onla da siliyorum. Çay pansumanı tüm çapağı dışarı attı öncr daha kötü oldu diye korktum ama sabaha %80!geçmişti.

Anne sütü ben de denedim ama işe yaramadı. Ben gözleri kızardığı in doktora gösterdim. Damla verdi. Kızsrıklık geçti. Çapak devam ediyor.

X