2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ayyy canımsın ya çok teşekkür ederim ❤❤ artık doğurdum yazmak istiyorum şuraya inşallah nasip olur yürüdüm hareket ettim biraz bel ağrısı var ama dün gece vajinama bıçak batar gibi oldu iki kez şimdi de az da olsa kanama görünce gitmek istedim risk alamam. Inşallah açılmam vardır

İnşallah ama en fazla 2 saat içinde suyunda gelebilirdi diye düşünüyorum Oturdum dua ediyorum sana kimseye söyleme şimdi ailenden falan yoksa doğum zor olur derler… ya nişan gelince çokta sancın olmuyor suyun geldikten sonra şiddetli sancı başlıyor. Herkeste aynı değil tabi ama genelde. K Kbo4

Bir size yazdim heyecandan bir de eşim var inşallah bu sefer doğru sinyaldir. Çok teşekkür ederim iyiki varsın ❤❤❤

Canım hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah, bebişin geliyorum diyor bence su gibi doğumun olsun canım. Anlamadan hop diye kucağına almayı nasip etsin Rabbim. Su gibi aksın yağ gibi kaysın hayırlısı ile kucağına almak nasip olsun. Ben senin cok guzel doğum yapacağına inanıyorum güzel haberler bekliyoruz

Çok ama çok teşekkür ederim ya inşallah bu sefer geliyordur yoksa yıldım gerçekten neden böyle oluyor diyorum gelmeyecekse inşallah bende çok güzel haberler veririm size ❤❤❤

Çok ama çok teşekkür ederim ya inşallah bu sefer geliyordur yoksa yıldım gerçekten neden böyle oluyor diyorum gelmeyecekse inşallah bende çok güzel haberler veririm size ❤❤❤
Pozitif enerji yüklüyoruz hersey akısında cok güzel olacak kurtulucam değil kavusucam de canım. Bak ben sezeryan ameliyatında bile pozitif düşünce ile tansiyonumu kontrol altına aldım. 10 un üstüne çıkmadı bide demiştim farklı nedenler yüzünden uzun sürmesine ragmen. Kokusunu o ponçik suratını hayal et. Vucuduna izin ver o zaten yapacağını biliyor, ben kolay doğum yapıcam cocugum kucağımda olacak içinde olsun hep. Hastane ye yatıs olursa da eşin hurma alsın hızlandırır, birde sakinleşmek için ben dua dinlerim mesela elemnesrahleke duası benı çok sakinlestırıyor.

Ben hiç uyandırmıyorum kendisi 3-4 saate bir uyanıp emiyor

Canım ben 3. Gün çıkarmıştım jelatini sanki biraz geç kalmış gibi hava almazsa iyileşmezmiş.

Ben hiç uyandırmıyorum kendisi 3-4 saate bir uyanıp emiyor
Benim ponçikte sarılık 12.6 çıktı tekrar görmek istediler. Hiç istemiyordum kan vermesini ama annem götürdü simdi dra. İçim yanıyor o dr gidince. Bir önceki kan alımında ellerini moraratmıslar görseniz hala iyileşmedi. Bence bebek te sorun yok ama drlar gel diyince mecbur gidiliyor. Biz yeniyiz kısa araşıklarla uyandırıyorum emiyor ama, insallah cok guzel haberlerle dönecek annem.

Bizim 13 çıktı ara ara sararıyo oglum ama doktor sorun yok riski de atlatmış sayılırsınız artık 1 hafta olmus falan dedi önemsemedi hiç. Geceleri 3-4 saatte bir gündüzleri 2-3 saatte bir emziriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…