2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ya kızlar doğuma kdar bu mantarı olanlar devam etti mi bende hala o akıntı geliyor sarı açık yeşil renkte . Önceden koku yoktu şimdi hafiften kötü bi koku var

10 gun oldu dogum yapali. Bugun kontrole gittim. Dikislerde acilma olmus kendisi kaynar dedi doktor agri yapiyordu zaten. Nasil iyilesecek ya. Dogum kolaydi gercekten ama sonrasi zormus.

Hayirli dogumlar olsun

Ah canım benim konuşalım sendromu ilk çocukta sen de değil de eşinde olmuş gibi. Şuan bu şekilde olman çok iyi. Bizde durum ters gibi. Ben de 7 yıl önce zorlu bir gebelik geçiriyordum. Doğum sonrası kaynanamın da etkisiyle depresyona girdim. Çünkü erken doğumum için benim karnımda bakamadığımı bunyğzden doktorun erkenden aldığını herkese yaydı. Üstüne sütüme de bir ton laf etti derken ben her şeye ağlayan biri olmuştum. Çocuğu kucağıma vermiyorlardı zarar veririm diye ağlıyorum ya sürekli. Yalvardım elime beni evime götür diye neyse evime gidince rahatladım. Eşim sağolsun hiç yardımcı olmadı. Şimdi de maddi anlamda biraz yordu bu bebek bizi diye ek iş yapıyor eve gelmiyor doğru düzgün boşluklarında halı saha falan derken değerlendiriyor gece zaten kalkıp bir damla su vermez çocuğu iki dakika pışpışlamaz. Ben yine yavaştan ağlama seanslarına başladım bir de alerji olunca buara ben yine iyi değilim gibi

Aynen yavrucum bi saniye kucagina almaz ama bir suru laflanirlar
Kendimizden baska bizi dusunecek kimse yok dikkat et kendine lutfen sen cok degerlisin

Keşke yatış yapsaydı biraz kontrol etselerdi olmazsa ne bilim salıdan önce sezeryane alsa.
Her şey yolunda dediği için bugün alın demedim. Gelmezse direk sezaryen seçeneğini istediğimizi söyledik p.tesi mi salı mı olsun dedi hangisi uygunsa dedim şuan bile olabilir benim icin fark etmez dedi ama salı gününü daha uygun buldu. Hatta eşimle bir göz göze geldim bugün olsun mu diye o da en azından gününü bekleyelim dedi. Doktorum doğuracağımı düşünüyor salı gününe kadar o yüzden rahat sanırım.

Şu an sıkıntı yaşayan tüm lohusalara sarılmak istiyorum Birlikte ağlayıp rahatlayalım istiyorum. Allah eşin de anlayışlısını versin. Çok zor şeyler yaşamışsın ilkinde, ikincide de Allah yardımcın olsun. Eşinin yüreğine de merhamet versin...

Nasıl başardınız çok ağlıyor mecburen tekrar veriyorum biberonu mememi ağzına alıyor ama asla emmiyor
Biberon direkt meme reddi sebebi canım o yüzden sağıp çay kaşığıyla verdim çok iştahlı içti hic efor sarfetmedigi icin bu da hosuna gitti. Memeyi sürekli denedim tutup tutup bıraktı ağladı hep. Arastirirken arastirirken memelere cok süt doldugunu sertlestirdigini farkettim bide biraz sağıp hafif bosaltıp öyle verelim dedik o şekilde tuttu. Yine ilk başta uğraştırıyor hatta hep ucunu tutuyor acı icinde emziriyorum yanlış tuttuğu icin ama yeterki emsin diye ses etmiyorum şimdilik. Memeyi tutmamasinin sebebini bulman lazım herkeste farklı bisey olabiliyor. Benimki başlarda güzel emiyodu süt çoğalınca böyle yapmaya başladı o yüzden de aklıma geldi. Netten cok araştırdım hatta gazi üniversitesinin laktasyon polikliniğinden randevu almıştım niye emmiyo diye ama randevu günü gelene kadar çözdük cok şükür

Ayy eşin senden önce lohusa depresyonuna girmiş şuna bak nasıl kendilerinde bu hakkı görüyorlar bilmiyorum ama intikam alma fırsatının olmasına cok sevindim

Anladım canım en ufak bir şeyde git ama bekleme sakın salıyı. İnşallah sağlıkla gelir minnoş Normalde bugün benim 40 haftam doluyordu bak bebişle 24. Günümüz

Saglicakla gelsin bakalim minnak

10 gun oldu dogum yapali. Bugun kontrole gittim. Dikislerde acilma olmus kendisi kaynar dedi doktor agri yapiyordu zaten. Nasil iyilesecek ya. Dogum kolaydi gercekten ama sonrasi zormus.
Nasıl açılma olmus yaa icerden mi üst kat yapıştırma mi seninde? Ağrın sürekli mi oluyo? Bende de yanma var sağ kısımda, icerdeki dikişlerin düğüm yeri orasi dedi dr ama şişlik de var boylu boyunca bir parmak kalınlığında.. inşallah enfeksiyon falan değildir

Anladım canım en ufak bir şeyde git ama bekleme sakın salıyı. İnşallah sağlıkla gelir minnoş Normalde bugün benim 40 haftam doluyordu bak bebişle 24. Günümüz
Valla yüreğim ağzımda bekliyorum bende. Içimde en ufak şüphe olsa gidiyorum hastaneye hiç risk almadım bu zamana kadar ve bence en iyisi bu. Inşallah benim bebiste gelir artık bende kavuşmak istiyorum sizin gibi❤ Allah mutlu huzurlu günler nasip etsin size ❤

Bilmiyorum icerde mi disarda mi. 4 dikis var demislerdi. Agri sizlama ve zonklama seklinde oluyor otururken. Enfeksiyon yok dedi doktor. Siz kontrole gittiniz mi?

Kızlar ocean D3 verenler ne kadar vereceğiz bebeğe. İçnden bir pompa ve bir fısfıs çıktı. Pompanın hepsi çok olacak gibi geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…