2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım ya ne oldunuz böyle, şurda 2 gün yok bile doğuma, bundan önemli ne olabilir. Lütfen stresini azaltmaya çalış. Kendini düşün her şeyden ve herkesten çok. ♥️
Bilmiyorumki ailelerde yavaş yavaş geliyor gerilmeler oluyo. Bende dün gece ağlama krizine girdim öncesinde de biraz sinir olmuştum ona ama aramız kötü değildi. Gece ağlama krizleri olunca önce sarıldı falan ama ben devam ettim sonradan o da sinirlendi sabah işe gitcem huzursuz edince eline ne geçiyo falan diye bağırdı küstü falan yani onu sinir etmek için huzursuz etmek için yapmışım şımarıklıkmış yaptığım bilmem ne

Benim hastaneden çıkarken çıkardılar bantı ve bugun değil ertesi gün dus al dediler. Ben korkumdan 2 gün sonra aldım, hafif eğilerek ayakta. Çıkınca da cok iyi kurulamak lazim sac kurutma makinasiyla falan. Ağrı geçmiyo, benim cız cız yanmam var günde birkac kez kıvrandiriyo, o halimi gören normal doğum sancısı çektiğimi zanneder..
Emme konusunda ben de muzdarip durumdaydim ama çözmeye başladık, memelerin cok doluysa bebek almak istemiyor zorlaniyor. Sen zaten tecrübelisin tutma seklin vs hersey normal mi
Ameliyat zor geçtiği için bende korku oluştu. Şuan da iğne bile vurduramayacak hale geldim resmen. Bende bugün yapacaktım ama yarın yaparım artık. Ben yürüyemiyorum ayaklarımı sürtüyorum resmen. Ağrılarım felan olduğu için tutma şeklim de iyi değil. Hemde memeler normalde büyük süt olunca taş gibi oldular hiç hareket ettiremiyorum artık gece gündüz denemeye devam alana kadar bebiş

Yardımınıza ihtiyacım var 😔 bebeğim sarılık olmuştu fototerapi gördü ve değeri düşmüştü. Bugün başka bişey için kontrole gittiğimizde doktor sarılığa tekrar bakalım dedi ve değer 14 çıktı karaciğer de problem yok ama araştırılması gerekiyor dedi. Ağlamaktan canım çıktı artık lütfen bunu yaşayan ya da çevresinde yaşamış olan var mı

Offf al benden de o kadar boğazıma basıyorlar sanki . Bende sen gibi hem sinirli hem üzgünüm
Hepsi normal üzme kendini doğumla bir düzelecek 🤗 hormonlar duygular düşünceler alt üst
Tüm doğum fotolarında ağlıyorum neden diyorlar sebepsiz işte Duygu karmaşası
Gelecek bak sayılı saat kaldı 🙏🏻🌺

Yardımınıza ihtiyacım var 😔 bebeğim sarılık olmuştu fototerapi gördü ve değeri düşmüştü. Bugün başka bişey için kontrole gittiğimizde doktor sarılığa tekrar bakalım dedi ve değer 14 çıktı karaciğer de problem yok ama araştırılması gerekiyor dedi. Ağlamaktan canım çıktı artık lütfen bunu yaşayan ya da çevresinde yaşamış olan var mı
Çok çok geçmiş olsun.bildiğim kritik değer 16-17 diyorlar belki de yavaş yavaş düşüyordur.
su vermeni önerdiler mi?
Tanıdığımın oğlunun hiç geçmiyordu düşmüyordu da değeri, En son serum suyu verdiler öyle düşünebildiler sarılık değerini.
Sen yine danış ancak bence değer yavaş düştüğü için hala bu seviyededir geçmiş olsun 🌸

Çok çok geçmiş olsun.bildiğim kritik değer 16-17 diyorlar belki de yavaş yavaş düşüyordur.
su vermeni önerdiler mi?
Tanıdığımın oğlunun hiç geçmiyordu düşmüyordu da değeri, En son serum suyu verdiler öyle düşünebildiler sarılık değerini.
Sen yine danış ancak bence değer yavaş düştüğü için hala bu seviyededir geçmiş olsun 🌸
İnşAllah öyledir canım.. İdrar tahlili yaptı alt, ast değerlerine baktı problem yok ama çocuk hematoloji doktoru görsün bide dedi. Yarın akşama randevu bulabildim doktordan her hastanede yokmuş malasef bu bölüm inşallah altında yatan önemli bişey yoktur...

Ameliyat zor geçtiği için bende korku oluştu. Şuan da iğne bile vurduramayacak hale geldim resmen. Bende bugün yapacaktım ama yarın yaparım artık. Ben yürüyemiyorum ayaklarımı sürtüyorum resmen. Ağrılarım felan olduğu için tutma şeklim de iyi değil. Hemde memeler normalde büyük süt olunca taş gibi oldular hiç hareket ettiremiyorum artık gece gündüz denemeye devam alana kadar bebiş
Önce göğüslerini sağ sonra tekrar dene
Aynısını yaşadım memeler çok şişkin olunca almıyor . Vakumlu Anne sütü Toparlayıcı diye bir ürün var onu alıp taktım kendi kendine boşalttı memeyi. 90-100 lira bir şey. Boşalan sütü poşetleyip buzluğa attım. Yarı boşalmış memeden emzirdim çok iyi geldi
Denemeni öneririm anında çözüldü bizim Sıkıntımız
Darısı başına 🙏🏻🌸🌺

Sen hitabesin ya seviyorum enerjini umarım ben de senin gibi düşünürüm zaman yaklaştıkça garip hissetmeye başldım. Gece boyu ağladım ama öyle böyle ağlamak değil insanın tırnağı ve dişi sızlarmı ağlamaktan öyle ağladım işte . Herşeye alındım eşimede alındım . Noldu diyor gece sebep yok ağlamalarıma en son o da çıldırdı iyice ağladım gittim başka yerde yattım 😟
Benim de oldu öyle günlerim
Denk mi geldi bilmiyorum ama o aglama krizi yaşadığım gün süt gelmişti 😁 hormonlardan galiba. Doğumdan sonraki hafta gör sen ağlamayı 😅

Hepsi normal üzme kendini doğumla bir düzelecek 🤗 hormonlar duygular düşünceler alt üst
Tüm doğum fotolarında ağlıyorum neden diyorlar sebepsiz işte Duygu karmaşası
Gelecek bak sayılı saat kaldı 🙏🏻🌺
İnşallah düzelir . Gerginlik üzüntü hiç istemiyorum şu dönemde 🙏🏻 Gerçekten gün değil saat kaldı neredeyse inşallah herşey yolunda gider 🙏🏻 Kesin benimde doğum fotolarında gözüm yaşlı çıkar 🙏🏻

Bizim değer de 13 çıktı dr sorun yok dedi niye size böyle dediler ki

Önce göğüslerini sağ sonra tekrar dene
Aynısını yaşadım memeler çok şişkin olunca almıyor . Vakumlu Anne sütü Toparlayıcı diye bir ürün var onu alıp taktım kendi kendine boşalttı memeyi. 90-100 lira bir şey. Boşalan sütü poşetleyip buzluğa attım. Yarı boşalmış memeden emzirdim çok iyi geldi
Denemeni öneririm anında çözüldü bizim Sıkıntımız
Darısı başına 🙏🏻🌸🌺
Rafhcrmh Rafhcrmh aynen benim de böyle oldu meme reddi dedim alerji vs bisuru sey geldi aklıma ama meger memeler cok dolu diye ememiyomuş, sık sık sağıyorum bazen elle bazen makinayla. Buzluga atıyorum dene bence

Kızlar merhaba benim doğum yaptıktan sonra göğüs uçlarım çok kötüydü uçlarım biraz az o anda hemşire silikon üç al dedi ben de taraftar değildim silikon olduğu için bir şekilde hani tuttururum diye düşündüm ama hem şey diyince eşimde gitti aldı neyse kullanmaya başladım bugün 20. gün hala kullanıyor aslında uçları çıktı ama bebiş onu da daha mı rahat anlıyor mu anlamadım nasıl bunu bıraktıra bilirim sizce bunu kullanan var mı bu arada Philips Avent meme ıcu

Kızlarr benim kanamam var ya ama çok az. Ilk peceteye geldi önce bir şoka girdim tabi, sonra kalktım biraz oyalandim tekrar wcye girdim yine geldi azıcık da pedime bulaşmış. Bekliyorum ne sancı ne su hicbir şey yok sadece ishal sancısı gibi bir şey geliyor karnım gurulduruyor geçiyor. Bebiş hareket ediyor ama ben yine de korktum azıcık daha bekleyip hastaneye gidicem belkide açılma vardır o yüzden olmuştur. O kadar dua ettim ki hangisi daha sağlıklıysa öyle gelsin diye, belkide geliyordur 🤷‍♀️ Dua edin benim için lütfen 🙏

Kızlarr benim kanamam var ya ama çok az. Ilk peceteye geldi önce bir şoka girdim tabi, sonra kalktım biraz oyalandim tekrar wcye girdim yine geldi azıcık da pedime bulaşmış. Bekliyorum ne sancı ne su hicbir şey yok sadece ishal sancısı gibi bir şey geliyor karnım gurulduruyor geçiyor. Bebiş hareket ediyor ama ben yine de korktum azıcık daha bekleyip hastaneye gidicem belkide açılma vardır o yüzden olmuştur. O kadar dua ettim ki hangisi daha sağlıklıysa öyle gelsin diye, belkide geliyordur 🤷‍♀️ Dua edin benim için lütfen 🙏
Bebis geliyordur belki de artik iyi haberlerini bekliyoruz hemencecik git derim baksinlar 🤗

Tekrar nişanında gelmiş olabilir kuzum hadi hayırlısı. Kalktım senin için forma geldim sanki içime doğmuş gibi. Bi başlasa doğumu sanki ben doğurmuş gibi rahatlicam dedim kendi kendime ❤️❤️❤️ Hadi inşallah ev içinde yürüyüş falan yapta suyunda gelsin hemen 😍😍 inşallah doğumun başlamıştır hayırlısıyla tek nefeste kurtulursun …

Bebis geliyordur belki de artik iyi haberlerini bekliyoruz hemencecik git derim baksinlar 🤗
Inşallah geliyordur ya. Yoldayım şimdi gidiyorum aktif kanama sancı yok hiç riske atabileceğim bir şey değil beklemek istemedim. Inşallah güzel haberler alırım 🙏🌸

X