2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar sarılık riski tam olarak ne zaman geçiyor? Kaçıncı gün ay?
Birde diyelim sarılık riski geçti.. ama 40 ına kadar gece uyandırmak lazımmı beslemek için? Düzenli aralıklarla.. bu uyandırma aralıkları ne zaman artıyor

Anne sütü sarılığı diye bişey de var aslında, bebekteki sarı durum geçici oluyo gidip geliyo ilk 2 hafta falan, o zararsız diye biliyorum ama tabi kan değeri önemli

Biz 1 haftalikken Dr atlatmış sayılırsınız artık demişti değerimiz 13 çıktığı halde. Ara ara sararıyo oglum ama geçici oluyo ins sorun olmaz. Ben 3 saati de bulduruyorum bazen besleme aralığını

Hadi hayırlısı inşallah geri sayım başlasın o zaman

Benim de yapıştırma ama antibiyotik vermedi doktor sadece minoset verdi. Göbeğimin altını da göremiyorum ama şişlik olması gerektiği kadar. Üstündeki jelatini de 10. Gün çıkaracağım henüz net görünmüyor o yüzden ama sıkıntı olsa ağrın çok olurdu yanma bende de var ama onun dışında ağrı varsa sorun vardır bence.

Doğduğu günle beraber 4-5-6 günler yükselir sonra düşüşe geçer
Bu saydığım günler çok önemli ve kritik sonrası ya düşer ya da tedavi alır demişti bana doktor
Sonra kontrole gittiğimizde 10 çıktı değeri 7. Gündü. Önemli değil nasılsa düşüş zamanındasınız demişti

Ağrı yok canım hatta o yanma yüzünden çok çok agri kesici iciyodum onu da azaltmaya başladım sorun olmadi şimdilik. Cevremde sezeryan olanlarin bazisina antibiyotik verilmiş bazisina verilmemiş her dr farklı prosedür uyguluyor demekki. Ben çok dayanıksız olduğum icin doktora sürekli cok ağrım var acıyo diyodum, dikişlere baktı sorun yok dedi hafif bi şişlik var antibiyotik yazıyorum dedi ama ikinci kutu olcak bu antibiyotik bilmiyorum napcam

Benim de bugün moralim çok bozuk, hem sinirli hem üzgünüm. On sene öncesine falan ışınlanmak istiyorum.

Sıkma canını kuzucum öyle düşünme doğuma giderken böyle kalmaz merak etme. O da baba olucak heyecanlı olucak o heyecanla hicbir şey kalmaz. Hem bence yarına her şey düzelmiş olucak heyecandan stresten olmuştur ❤

Benim eşim de böyledir, hamileyken hep idare etmesi gerektiğini daha hassas davranmasi gerektiğini bilirdi ama tartışma anında hiç aklına gelmezdi. Sonra pisman olur özür dilerdi ama bi kere üzmüş olurdu o stresi yasattiktan sonra ne önemi varki dimi.. seninki de kendini toplar merak etme

Canım stresten olmuş olabilri ama ne olursa olsun doğum anında bunun süreceğini sanmam bu gece bırak kendi haline yarına geçmiş olur inşallah

Canım ya ne oldunuz böyle, şurda 2 gün yok bile doğuma, bundan önemli ne olabilir. Lütfen stresini azaltmaya çalış. Kendini düşün her şeyden ve herkesten çok.

Bilmiyorum ki canım çok gerdi beni . Bi de kendini haklı görüyor. Tine ses etmiyorum doğum yaklaştığı için bakalım inş öyle olur sağolasın

Yani işte bi önemi kalmıyor . Ama şimdi özür de dilemiyor kendini haklı görmüş surat beş karış . Ya ben napıyım ben hariç herkes nazlı . Umarım toparlar kendini doğum üzeri hiç olmadı yani

Bilmiyorum ki canım çok gerdi beni . Bi de kendini haklı görüyor. Tine ses etmiyorum doğum yaklaştığı için bakalım inş öyle olur sağolasın
Hep öyle olur zaten biz haklıyız ama sorsan onlar haklı ınşallah düzelir kuzum sıkma kendini hicbir şey olmazsa doğum olacağı gün düzelir merak etme

Canım stresten olmuş olabilri ama ne olursa olsun doğum anında bunun süreceğini sanmam bu gece bırak kendi haline yarına geçmiş olur inşallah
Ben de anlamadım çocuk doğunca lohusa da o olur heralde Allah da iyi biliyo kimi ana kimi baba yapacağını . Ne diyim bıraktım kendi haline bakalım yarın ne olur artık

Hep öyle olur zaten biz haklıyız ama sorsan onlar haklı ınşallah düzelir kuzum sıkma kendini hicbir şey olmazsa doğum olacağı gün düzelir merak etme
Haklısın canım valla saldım artık herkes kendi halinde devam etsin . Yarın kv kısmı babamlar falan geliyor bana anesteziyi şimdiden vursunlar özellikle kafam kısmını bayıltsınlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…