2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Yanlış anlamadıysam üstüne görme yani hamile kaldıktan sonra lekelenme yaşadınız. O zaman o lekelenme tarihini son adet tarihi olarak almayın. Gerçek son adet tarihinizi söyleyin çünkü asıl onu soruyorlar zaten ben mi yanlış anladım acaba

Arkadaşlar bugün doktora gittim bhcg degerim 36000 cikti ama karindan degil vajinalden gördü keseyi bebegi de göremedi hastane cok kötü idi acaba cihazlari mi sıkıntılı kac haftalik gebe olduğumu bile söylemedi ultrason fotografi vermedi ben de son kisiydim bir tek bebek neden yok dedim normal haftaya olusur dedi kanamam vardi normal deid icerde bir sikinti yok ama bebek neden gözükmedi icime kurt düştü. Betasi benimle olanlar kac haftalik oluyor benim adetlerim coook düzensiz o yuzden ne zaman hamile kaldigimi bile bilmiyorum

Teşekkürler evet gidecegiz ama belirtilerim de gitti bitti hepsi. Haftaya bakacagiz tekrar

Kaç haftalıksınız son adete göre. Bhcg baya yüksek çıkmış. Düzenli bi artış görmüş müydünüz

11 kilo çok iyi ya, ben de deniyorum ama açken ben ben değilim bu defa tatlı yemeyeceğim ama inşallah İki oğlanın üstüne bir kız bebesi gelir mi acaba allah var benim de gönlümden geçen o ama bakalım sağlıklı olsunlar, inşallah yakın zamanda görelim tahmin etmeye çalışırız

Benim bulantidan hic tatli istemiyor canım kac haftadır tayli yemediğim halde boyle cikmis sonuc yesem nolcakti acab
Benim bulantım az tatlı bayadır yemiyordum aslında ama bugün canım çok istedi peki Polikistik over var mıydı sen de benimki o yüzden yükseldi

Son adet tarifini farkli soyle canim tanı 7 hastalıkmış gibi yeni adet tarihi belirle onu soyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…