2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Çok tatlısın kayinavliden ne kadar sevinir. Bence eltine özellikle arayıp söyleme hatta yüzyüze bile söyleme, gizli tut demiyorum ama konu açılınca kayinvaliden söyler bı şekilde duyar, hani cok samimi olsaniz sürekli iletisimde olsaniz niye kendisi söylemedi diye gücenir belki ama iliskiniz zayifsa takilmaz. Hatta kayinvalidene sürpriz yaparken mümkünse eltin orda olmasin eminim üzülür kendi adına

Bence de kayinvalideniz soylesin eltinize, aile icinde bir sekilde duyulur nasilsa

Kızlar belki hatırlarsınız 2 kimyasal geçmişim var...

sırasıyla beta değerlerim
99,
2 gün sonra 210,
3 gün sonra 840,
3 gün sonra 3400
Kimyasal ihtimali bitmiştir değil mi? Artış son günlerde hızlandı, Yarın doktor randevum var öldürecek bu telaş beni.

Yaa bence guzel artmis cqnim saglikla gelsin bebisin

Canım merhaba daha bugün doktora aynı soruyu sordum kanama olmadığı sürece problem yok vücudunda alışkın olmadığı birşey var tepki veriyor her regli döneminde yaşayabilirsin dedi

Kizlar bişey soracaktım.istanbul Anadolu yakasında bildiğiniz memnun kaldığınız bı doktor var mı özellikle Pendik taraflarında.Bana yardımcı olursanız çok sevinirim

Her zaman ki denk gelirseniz söylersiniz bence aramaya gerek yok. Hani normalde telefonlaşıyor olsanız ararsın da şimdi arayıp hamileyim diyince yanlış anlayabilir bu konuda mutlaka hassastır

Bence siz soylemeyin zaten birdekilde ogrenicektir elbet birgun onun icinde zor bi durum tabi hassastir Rabbim nasip etsin insallah eltinizede bir evlat

Sağlıkla gelsinn canım bebişinn Bende söylemee kayınvaliden illaki uygun bir zamanda söylerr onun içinde zor bir süreç mutlaka. Rabbim onada nasip etsinnn

137.111 beta kaç haftalık olur baktım aralığa, sonuç sorgulamada da aralıklar ve haftalar var beta sonucuna göre 6 hesapladım ama daha bilgili arkadaşım 8 dedi. Geçen cuma 7 dedi doktor, ultrasona göre de 8 şimdi. İkisi tutuyor ama üstüne görme olduğundan adet tarihi tutmuyor.
Şükür hamileyim tabi.Öğrenmek istediğim 2 ayı doldurunca işarkadaşlarıma açıklatacapım da
Geçen cuma doktor 7 nci hafta dedi ama son regl ile tutmadıpu için devlet hastanesi muhtemelen 1-2 hafta geriye atar. Üstüne görme olduğundan... kalp atışının duyulması ve ölçümünde 7 haftalık denmişti. Kısacası betaya göre kaçıncı hafta oluyor

Hamilelik haftası bhcg ile hesaplanmaz. Başlarda keseye sonra bebeğe göre hesaplanır. Doktorunuz ne derse o yani

Hamilelik haftası bhcg ile hesaplanmaz. Başlarda keseye sonra bebeğe göre hesaplanır. Doktorunuz ne derse o yani
Geçen yıl devamlı son adet tarihi mi sorup durdular kontrolde. Keşke baz almasalr şimdi. Çünkü son adet tarihi ile alakasız bu sefer. Üstüne görme çünkü.Özel hastane ultrasondan bakıp geçen cuma 7 dedi. Ben devlette devam edicem onlar illa son adete mi bakar ki, kalp atışı duyuldu gittiğimde ve ölçülerden doktor 7 dedi.

Tesekkurler canim, baska sehirde yasiyo eltim orda olmucak ama ben genede kaygilandim acaba bize niye solenmedi die alinirmi die

Ya şöyle son adet tarihini eninde sonunda yetişiyor çünkü ileriki haftalarda. Ama geriden mi geliyor ileriden mi gidiyor diye bebeğe göre de ölçüm yapılıyor. Sen kafana takma bu kadar bi sıkıntı olsa gelişiminden hızından belli eder. Mesela ayda bir gidiyorsun ya 4 haftadan fazla ileri atması lazım haftada bir gidersen 1 hafta ileri atması lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…