2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar hepinize iyi dilekleriniz ve dualarınız için çok teşekkür ederim. Doğumun şeklinin nasıl olduğu ile annelik olmuyor tabi. Sağlıcakla kucağımıza alalım da, kavuşalım sağ salim... Doktorum tansiyon konusunda çok temkinliydi. 2 ay önce ilk defa yüksek çıkmıştı ve beni de kontrollü olmam konusunda bilgilendirmisti sağ olsun. Su da az olunca bu kararı aldı. Yarın sabahtan yatış yapacağız bakalım. Kendimi iyi hisseder hissetmez size haber vereceğim. Şunu söylemeden geçemeyeceğim, sizi çok seviyorum. Her biriniz kardeşim gibi oldunuz.

Sütünü sağlığında kaç cc çıkıyor canım ben emzirdikten bir süre sonra sağıyorum azıcık cikiyo iki memeden de 30 bile yok anlamadım neden? Göğüslerde sisi ama sağınca gelmiyo
Bu kadar çıkması çok normal daha yeni doğum ettiniz. Emzirdikten sonra sagip 30 çıkıyorsa cok mutlu olabilirsiniz. Ben pompalama konusunda malesef cok deneyimli biriyim. Kızım inatla 4 ay boyunca beni emmek istemedi. Ben de inatla pompalayip vermistim. Daha sonra 2 yasina kadar emdi şükürler olsun. Sabırlı olun daha yeni doğum ettiniz. Bebek emdikce süt çoğalacak inşallah. Pes etmeyin ve stres yapmayin yeterki.

Ay hadi bakalım tüm güzel dileklerimiz ve duamız seninle güzel haberlerle bekliyoruz seni biz de seni seviyoruz

Sagsalim bebegine kavusursun umarim, iyi haberlerini bekliyoruz

Sende seviliyorsun hayırlısıyla gelsin

Kızlar sizi bir konuda uyarmak için yazıyorum: eğer karnınızda gerildiği için çok kaşınan bölgeler varsa sakın kaşımayın. Benim baya az çatlağım oldu, karnımın alt kısmında üç bel tane. Birkaç gündür o bölgenin de daha altı kaşınmaya başladı, ben de kaşıdıkça kaşıdım ve bu akşam bir baktım ki kaşıdığım yer çok ciddi çatlamış. Dikkatli olun.

Canım benim biz de seni cok seviyoruz hayirliysa sağlıkla kavuşun insallah güzel haberlerini bekliyoruz

Ben de hic kaşımıyodum ama heryerim yarık yarık çatlak demek az kalıyo artık

Rahim kaslarını gevşetici özelliği olduğu için doğumu kolaylaştırıyor diye biliyorum.
Bende mi içsem 38+4 diyelim gun bitiyor ama 38 olunca bana nedense erkenmiş gibi geliyor 39 da mı başlasam sonra 39 bitiyor gelmiyırmuş doktora sorsam mı ki şu çömelme hareketlerini mi yapsam Bugun az yurudum parka kendimi çok yorgun hissediyorum doğum enerjisi yok

Plasenta başlatacak doğumu seninde bebeğin kilo almaya devam ediyor duraksama yok dur dediği yere kadar zannımca bazı annelerde plasenta kireçleniyor ve artık bebeği besleyemiyor onlar için beklemek anlamsız gibi bir yerde doğum başlar ben umitliyim karamsar olmadım

Çok güzel haberlerle gel. Biz de seni seviyoruz.

Bebişin tekme attığı yerler inanılmaz ağrıyor artık ya. Özellikle kasık bölgesinde yaptığı hareketler çok fena. Normalde suyum fazlaydı yeri geniş olduğu için çok mu hareket ediyor acaba? Dr suyun fazlalığı erken doğum sebebi diyordu ama şuan için problem yoktur inşallah

İyi haberlerini bekliyoruz canım inşallah her şey çok güzel olur

Çok heyecanlı Biz de seni çok seviyoruz dualarımız seninle güzel haberlerle gel inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…