2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Normalde önceki doğumlar sezaryen ise en fazla 38. Haftalarda alıyorlar diye biliyorum 39 u geçirmesi fazla değil mi?
Benimde önceki doğumum sezaryen bakalım Pazartesi gün alacağız hangi gün verecek

Dediklerinin hepsi doğru keşke böyle olmasaydı ama. Amin bende güzel günleri bekliyorum

Doğum olacağı için geçici olarak verildi diye düşünüyoruz

Deneyeyim bende 37 küsürlerdeyim zaten

Allahıma şükürler olsun oğlum sonunda uzun uzun emdi. Artık iyice kendine geldi. çok şükür ben de ayaklandım idrara çıktım çok daha iyiyim. Ama eşim işi çıktı gitti oğlumla yalnız kaldık ağladı uzanamadım nasıl kötü oldum var ya elim uzandığınca sakinleştirmeye çalışıyorum kucağıma da alamıyorum... hareket edebilmek bir lütufmuş cidden belden altı uyuşuk bir de

Canım emmesi muhteşem, uyusukluk da gecıcek agrıda gecıcek inşallah biraz daha sabır.

Ben mama takviyesi yaptım iki ya da üç saatte bir 20 CC. 30 CC ne kadar içerse mememi emmediği zaman da sağıp verdim bugün kontrole gittik 150 Gr almış 2780 Gr olmuş sen de takviye yap istersen kuzucuklar bir toparlasaydı bir düzene girseydik ne iyi olurdu dün gece hiç uyumadı bizi de uyutmadı bebiş bir yandan dikişlerimin ağrıları bir yandan ödemlerim bir yandan ayaklarım bacaklarım fil gibi oldu bebiş ağlıyor ben ağlıyorum eşim hangimize sarılacağını şaşırdı hem çocuğu pışpışlıyor hem beni teselli ediyor bugün daha iyiyim ama bir haftanın uykusuzluğu yüzünden başım çok ağrıdı dayanamadım iki tane parol içtim herşeye rağmen yavrumu kucağıma aldığımda bütün bunlara değer diyorum şükürler olsun Rabbime isteyen herkese nasip etsin inşallah

Normalde önceki doğumlar sezaryen ise en fazla 38. Haftalarda alıyorlar diye biliyorum 39 u geçirmesi fazla değil mi?
Benimde önceki doğumum sezaryen bakalım Pazartesi gün alacağız hangi gün verecek
Evet 2 sezaryen doğumum var. Birinde bir sorun yoktu 38de aldı. Diğerinde gece nişanım geldi 37 de aldı doktor. Şimdi 39 u bekliyoruz bende anlamadım biraz endişeliyim. Ağrılarımda var çok da zorlanıyorum

Bir problem yoksa 39. Haftayı bekleme zorunlulugu getirmisler sezeryane ^^

Sütünü sağlığında kaç cc çıkıyor canım ben emzirdikten bir süre sonra sağıyorum azıcık cikiyo iki memeden de 30 bile yok anlamadım neden? Göğüslerde sisi ama sağınca gelmiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…