2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Sağlıkla sıhhatle kucağınıza almayı nasip etsin rabbim kuzum, banada tansiyon iki kere 14/8 çıkınca takip etmen lazım 14/9 olduğu an gel bekleme sakın alıcam cocugu iyi bişey değil dedi ama ben takip edemiyorum

Benim de 39+2 e kadar bekletiyor kuzum bugünü saymazsak kaldı 9 gün 13 üne tarih verdi ben 38 de alalım dedim ama dinlemedi

Sizinle günümüz aynı. Bizde bugün kontrole gittik kilomuz da aynı 3500 gr bizimkinin de gelmeye niyeti yok çarşamba günü çağırdı tekrar doktor. O zaman son seçenek olarak ne yapılabilir diye konuşucaz. Yerlerinden memnun bu beybişler sanırım

Umarım başlar
Bizi haftaya cumartesi çağırdı, 40+2 olacağız. Ama o zamana kadar da gelmez dedi. Sizi erken çağırmış en azından. Merakla bekliyorum neler konuşacaksınız

Annemle babam geldi iki gün önce, eşimin ailesi de bu akşam yemeğe geldiler. Eşimin annesi bir gün bayağı bir acı yemiş, o gece de doğumu başlamış ve eşimi doğurmuş. Bugün gündem döndü dolaştı bana acı yedirmeye geldi bu haftasonu sanırım Meksika yemeklerine saracağız. Bakalım, belki işe yarar

Kuzum ilkiyle arasında ne kadar vardı ? Bende de biraz korku var çok erken hamile kaldım allah nasip ederse 13 ünde oğlanı doğum edicem, 27 sinde de kız 1 yaşına girecek

F fuzuli seninle günlerimiz aynı sanırım. Bende de tık yok. İlk gebeliğim. Heyecanla bekliyorum. Ağrım sızım hiçbir şeyim yok hala. Sanki hiç doğmayacakmış gibi hissediyorum.

Hahahahaha şaka gibi bende bu akşam acı yedim iyi mi ya ben sancı gelse nasıl bişey anlayabilir miyim bilemiyorum bile. Mesela bebek hareketli şuan aşağıya Bi baskı var iğne batar gibi..kafam karmakarışık. Heyecan ve korkuyu aynı anda yaşıyorum acaba neler olacak nasıl olacak diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…